Energiavampiiridest (järg)


Foto: FreeDigitalPhotos.net

Energeetiline sein on loodud enese teadmata. Inimene on loonud energeetilise kaitsekilbi, millelt põrkub tagasi kõik negatiivne, mis võiks teda kahjustada. Sellised lapsed tulevad näiteks koolis alati pahandustest puhtalt välja ja jäävad karistuseta. Selline inimene võib tunduda lihtsameelne ja süüdimatu, aga enamasti seda ei ole (tüüpiline näide on Loll-Ivan vene muinasjuttudes). Tema läheduses on ohtlik viibida, sest ta põrgatab endalt negatiivsusi tagasi kuhu juhtub ja pihta saavad teised inimesed. Vampiirid temalt energiat ei saa, seda on lausa võimatu võtta.Energeetiline külgekleepija on inimene, kes tahab kohe luua teise inimesega tiheda kontakti. Räägib endast paljusõnaliselt, küsib nõu elusituatsioonide kohta, aga nõuandeid ei arvesta. Tüütab sagedaste telefonikõnedega. See võib olla püüd oma ohvri külge klammerduda. Pikad telefonikõned on üheks energiavõtmise võtteks. Tegelikult ta ei taha energiat võtta, vaid hoopis anda. Tal on endal energiat küllalt ja ta tunneb vajadust seda jagada. Kui ta seda ei teeks, siis võiks ta enda energia seiskuda nagu paisu taha jäänud jõgi. Ta võib sellest lausa haigeks jääda.Energiapillaja tavaliselt laristab rahaga, ei oska koguda, annab kohe kõik ära, kui tal midagi anda on. Siis on kuival ja õnnetu. Aval ja suhtlusaldis inimene, kes saab energiat alati kiiresti juurde. Saab seda igalt poolt- toidust, loodusest, kosmosest, kaasinimestelt ja ei näe selle nimel üldse vaeva. Ta pole vampiir, kuna on avameelne, helde ja siiras, siis talle meelsasti lihtsalt antakse. Nagu ikka laristamise puhul, tekkib ka siin aeg-ajalt probleeme. Nii talle endale kui tema lähedastele. Tervikuna näib ta elu arutu ja sihitu.

Energiavahendaja pole suuteline ise energiat muundama, annab üks-üheselt edasi, mille on saanud. Kui keegi annab talle negatiivse impulsi, siis annab ka selle samamoodi edasi. Sama toimib ka positiivse impulsi puhul. Ei suuda endale hoida teiste räägitud saladusi, ei taha kahtlast energiat enda kanda, vaid soovib vabaneda sellest edasi rääkides kiiresti. “Sinisilmne” ja siiras inimene. Teised annavad energiat edastades juurde omapoolseid nüansse, mida ta nagu laste “telefonimängus” edastab. Vahendajal puudub energeetiline isiksus.

Energeetiline filter on vahendaja täielikuks vastandiks. Vahendab vähe ja väga valikuliselt. Võib olla näiteks psühhiaater või ametnik, kes võtab vastu kaebusi. Vahendaja oleks sellises ametis püsti hädas. Võtaks kõik negatiivse endasse, annaks selle edasi ka oma lähedastele.Alati kui kellegiga suhtlemine väga väsitab või ärritab või endast välja viib, siis on tegemist vampiiri ja doonori suhtega. Mõnikord tuntakse end lausa tühjakspigistatud sidrunina. Enamikul inimestel on energeetika igati tasakaalus ning nad oskavad nii anda kui võtta õigel ajal ja õiges koguses. Sellised inimesed on terved ja õnnelikud ning nende seltskonnas on meeldiv olla. Hoolimata kõigest mõjub sõna “vampiir” tavateadvusele alati väljakutsuvalt, isegi ähvardavalt. Vampirism sünnib alati “vaimu” nõrkusest. On vaja õppida fikseerima enda seisundit, eriti siis, kui tuntakse teravat vajadust enda maandamiseks. Tähelepanu ümberlülitamine uuele tegevusele aitab rahuseisundisse tagasi minna. Säilitada tuleks rõõmu oma hinges, liikuda kohtades, kus saab uusi muljeid, mis laadivad inimest puhta psüühilise energiaga. Pärast suurt energiakulu nõudvat kontakti aitab rahustada ja end tasakaalu viia kuum tee, hingel hakkab soe ja hea. Miks muidu idamaalased teetseremooniaid nii tähtsaks peavad? Kuuma teed armastavadki tavaliselt elurõõmsad inimesed, mornid inimesed jahutavad tee alati maha.

Enamik inimesi isegi ei aima energeetilise süsteemi olemasolu iseendas, mille tõttu “mustus” ja probleemsed energiatrombid aina kogunevad energiakanalitesse ja ühel päeval ei pääse puhas energia enam läbi. Tekib reostus, mis levib aina sügavamale organismi ja inimene tunneb end aina halvemini. Suunab peenenergia oma organismist mööda ja toidab pigem tervet hordi energeetilisi parasiite. Viha, solvumistunne, andestamata pahateod teiste poolt, hirmud, kahtlused, enda tehtud halb teistele jne. – kõik energeetilised substantsid kogunevad inimese sisse, kuni kujunevad füüsiliseks haiguseks. Enne seda tekib aga depressioon. Antidepressandid vaid tuimestavad või aktiveerivad närvisüsteemi ega lahenda negatiivse energia ummistuse tegelikku probleemi inimeses.Energeetilise reostuse puhul ei suuda inimene vastu võtta peenenergiat, tal tekib vastupandamatu soov “kõrvad kinni toppida”, vastu vaielda või lihtsalt põgeneda. See on elementaarne organismi kaitserefleks keha kõige sügavamal tasandil.

Kui inimene “reostunud” seisus laseks kogu info endasse, oleks tema vaimne tervis tõsiselt ohus. Mida rohkem inimene küllastub peenenergiast, seda rohkem meenub talle, miks ta siin maailmas on ja kes ta on. Ta hakkab mõistma elu kosmilisi printsiipe ja energeetikaseadusi ning suudab oma probleemidele hoopis teise pilguga vaadata.

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused