Nädala rakendus Androidile: Shazam

Shazami puhul on tegemist väga populaarse androidi rakendusega. Rakendus annab kiiresti ja usaldusväärselt infot muusikalugude kohta. Sobib antud rakendus juhtudel, kui kuuled mõnda huvipakkuvat muusikapala netist, raadiost, telerist, peol olles vms. allikast.Mida siis Shazam teeb? Shazam kuulab taustal mängivat muusikat umbes 10 sekundit ning annab seejärel teada muusikapala autori, esitaja ja muud olulised nimed. Lisaks viitab rakendus lisaallikatele, nagu näiteks YouTube, mille kaudu saab antud lugu ka videopildi vahendusel kuulata.

Shazam suudab üsna hästi oma ülesandega toime tulla, andes vastuseid esitatavate muusikapalade kohta küllaltki täpselt. Ehkki parima tulemuse saavutamiseks tuleks kasuks liigsete helide vähesus, suudab Shazam muusikapalu mõista ka taustamüraga ruumides.Jazz muusikaga on Shazamil veidi enam raskusi ning erinevad remixid jäid ootuspäraselt Shazamil ära arvamata. Arvestades aga seda, kui palju maailmas muusikat on tehtud, siis tuleb Shazami sooritusele ainult kiidusõnu jagada.

Rakendus hoiab alles ka logi kuulatud muusikast, mis võimaldab hiljem jälle nende juurde naasta.Tegemist on tasuta rakendusega, mis vajab android telefonil interneti ühendust.

Shazami puhul on tegemist väga kasuliku ja laheda rakendusega, mille võiks iga Android telefoni omanik oma telefoni laadida. Rakenduse kasutamine on äärmiselt lihtne: pane rakendus tööle, lase rakendusel muusikapala kuulata ning seejärel näed vastust.

Link Android Marketisse »»

Seotud postitused