« Eile  |   Täna  |   Homme »

NEITSI (24. august – 23. september)

NELJAPÄEV (30. MÄRTS 2023)

Päike: Jääras
Kuu: Vähis

Raha: Hea
Armastus: Hea
Tervis: Rahuldav


»» Päeva üldmõjud


Kuu on praegu oma kodu tähtkujus, sest Vähi tähtkuju allub Kuu mõjule.

Praegune aeg paneb suurema rõhu tundeelule ja romantilisusele. Sellel ajal on inimestel tugevad emotsioonid ning tajutakse seetõttu paremini ka kogu ümbritsevat maailma. Samas võivad inimesed sellel ajal oma tegelikke tundeid üsna osavalt varjata ning seetõttu on teistel väga raske neist tegelikest tunnetest aru saada.

Paljud inimesed muutuvad sellel ajal nukramaks ning unistavad rohkem. Tuletatakse meelde möödunud aegu ning külastada lapsepõlvega seotud paiku. Kuna inimestel on momendil väga tugevad emotsioonid, võivad nad kergesti solvuda, teha äkilisi meeleolumuutusi.

Kõik meeleolud on momendil hingelist laadi, seetõttu soovitakse vajadust rohkem looduses viibida ning romantiliselt oma kaaslasega aega veeta.

Väga hea on praegune aeg loominguliseks tööks - kirjandus, kunst.

Praegune aeg ei ole hea raha laenamiseks, kuna tagasimaksmine võib olla hiljem raskendatud.

Praegusel ajal soovivad inimesed veeta rohkem oma aega perekonna ringis ning nautida häid roogasid. Samas on oht liigsöömisele.

Kõikidel inimestel on raske keskenduda, seda eriti lastel.»» Energiad


Armastus - 8


Töö ja raha - 5


Suhted - 5


Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.
ssssssSuur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + sobivus oma kaaslasega


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Tassid ja taldrikud (6 tk)


Taldrikud ja supitaldrikud (12 tk) - Villeroy & Boch


Taldrikud (27 cm) (6 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: udune hommik rabas


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Tass, taldrik ja lusikas


Kassi kujuke: opaliit


Skulptuur: mammut


Taro kaardid: Jack-O’-Lantern (ainult kaardid)


Võtmehoidja: malahhiit


Kausid (13 cm) (4 tk)

»» Päevahoroskoop (üldine)


Suure tõenäosusega toob tänane päev Sinu jaoks kaasa mõningaid ootamatuid muutusi, mistõttu mängib praegu väga olulist rolli Sinu kohanemisvõime. Tööalastes asjades tuleks Sul olla valmis mõningateks katsumusteks, kuid suudad kindlasti asjad suhteliselt hästi lahendatud saada.


»» Päevahoroskoop (armastus)


Armuasjades tuleb Sul olla valmis mõningateks väiksemateks tagasilöökideks. Sugugi kõik asjad ei kulge täna nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Hoidu täna tõsisemate plaanide tegemisest. Romantika vallas tasuks täna proovida midagi uut ja põnevat. Seks on Sulle olulisel kohal, kas aga ka partnerile on teine teema.

»» Loe veel tänase päeva kohta


Sinu päeva number numeroloogia järgi
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


Täna sündinud inimese iseloomustus

29. märtsil sündinud inimene on nii mõneski mõttes vastuoluline. Ta süda ütleb üht, kuid mõistus teeb teist. Ühel hetkel on ta aktiivne tegutseja, teisel hetkel tõeline laiskleja.

Oma olemuselt on ta auahne ja sihikindel. Varem või hiljem viib ta oma seatud eesmärgid ellu. Protsessi käigus kipub ta aga oma eesmärke märkimisväärselt...

Täpsemalt saad lugeda täna sündinud inimese iseloomustust siit »Heksagrammid
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


Taro kaardid
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


Ruunid
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


Feng Shui nõuanded
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?