« Eile  |   Täna  |   Homme »

NEITSI (24. august – 23. september)

TEISIPÄEV (28. MÄRTS 2023)

Päike: Jääras
Kuu: Kaksikutega (13:22 Vähis)

Raha: Hea
Armastus: Rahuldav
Tervis: Hea


»» Päeva üldmõjud


Kuu Kaksikutes muudab kõik muutuvaks ning ebapüsivaks. Inimesed on sellel ajal vastuvõtlikud kõigele uuele, mistõttu soovitakse leida ja vahetada uut infot. Samas on oht, et tehakse koheselt, hangitud info põhjal, otsustavad otsused. Kuna Kaksikud on vaimne märk, siis on kogu hangitav info rohkem intellektuaalne kui emotsionaalne.

Praegune aeg on suurepärane tegelemiseks mitmesuguste massikommunikatsioonidega, reklaamimiseks, kuulutamiseks, äriasjade ajamiseks.

Kuna mõttetegevus on momendil väga aktiivne, siis on hea aeg õppimiseks, kuna ollakse enda suhtes ka kriitiline. Korraga võetakse käsile mitu tööd, mistõttu on inimestel kogu aeg kiire. Inimesed suudavad siiski sellel ajal üsna palju ära teha. Kahjuks aga kiirustatakse ja ollakse liiga pealiskaudsed. Praegune aeg ei sobi eriti rutiinseks tegevuseks, sest inimesed tüdinevad kõigest väga kiirelt ning otsitakse pidevalt uusi tegevusi. See jätab inimestest rahutu mulje.


Alates kella 13:22-st on Kuu Vähis

Kuu on praegu oma kodu tähtkujus, sest Vähi tähtkuju allub Kuu mõjule.

Praegune aeg paneb suurema rõhu tundeelule ja romantilisusele. Sellel ajal on inimestel tugevad emotsioonid ning tajutakse seetõttu paremini ka kogu ümbritsevat maailma. Samas võivad inimesed sellel ajal oma tegelikke tundeid üsna osavalt varjata ning seetõttu on teistel väga raske neist tegelikest tunnetest aru saada.

Paljud inimesed muutuvad sellel ajal nukramaks ning unistavad rohkem. Tuletatakse meelde möödunud aegu ning külastada lapsepõlvega seotud paiku. Kuna inimestel on momendil väga tugevad emotsioonid, võivad nad kergesti solvuda, teha äkilisi meeleolumuutusi.

Kõik meeleolud on momendil hingelist laadi, seetõttu soovitakse vajadust rohkem looduses viibida ning romantiliselt oma kaaslasega aega veeta.

Väga hea on praegune aeg loominguliseks tööks - kirjandus, kunst.

Praegune aeg ei ole hea raha laenamiseks, kuna tagasimaksmine võib olla hiljem raskendatud.

Praegusel ajal soovivad inimesed veeta rohkem oma aega perekonna ringis ning nautida häid roogasid. Samas on oht liigsöömisele.

Kõikidel inimestel on raske keskenduda, seda eriti lastel.»» Energiad


Armastus - 5


Töö ja raha - 6


Suhted - 6


Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.
ssssssSuur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Horoskoop mehele


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Kausid (15 cm) (4 tk)


Kaelakee: kaljukits


Peegel: makramee


Kaelakee: küaniit


Külmakott: Volkswagen (25 l)


Kaelakee: aafrika türkiis (65 cm)


Kaelakee: kaksikud


Kaelakee: ammoniit


Päikesepüüdja: elu puu


2in1: käevõru/kaelakee: oonüks ja punane tiigrisilm


Taro kaardid: The Seed and Sickle Oracle (koos raamatuga)


Kööginoad (2 tk) - WMF

»» Päevahoroskoop (üldine)


Täna tuleks Sul teiste inimestega julgemalt suhelda. Jaga oma mõtteid ning võta kuulda seda, mida teised ühest või teisest asjast arvavad. Ametiasjadega tegelemine eeldab Sinult kannatlikkust, sest kõik asjad ei kulge praegu sugugi nii ladusalt, kui Sa seda ehk soovinud oleksid. Hoia silm peal oma tervisel.


»» Päevahoroskoop (armastus)


Armuasjad kulgevad täna suhteliselt hästi. Sulle tuleks kasuks, kui oleksid valmis julgemalt oma mõtteid ja ideid partneriga jagama. Ühised tegevused tuleksid samuti suhtele kasuks. Hea aeg selleks, et koduses majapidamises mõningad plaanid teoks teeksid. Hoidu täna partnerile lubaduste andmisest.

»» Loe veel tänase päeva kohta


Sinu päeva number numeroloogia järgi
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


Täna sündinud inimese iseloomustus

29. märtsil sündinud inimene on nii mõneski mõttes vastuoluline. Ta süda ütleb üht, kuid mõistus teeb teist. Ühel hetkel on ta aktiivne tegutseja, teisel hetkel tõeline laiskleja.

Oma olemuselt on ta auahne ja sihikindel. Varem või hiljem viib ta oma seatud eesmärgid ellu. Protsessi käigus kipub ta aga oma eesmärke märkimisväärselt...

Täpsemalt saad lugeda täna sündinud inimese iseloomustust siit »Heksagrammid
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


Taro kaardid
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


Ruunid
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


Feng Shui nõuanded
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?