Ruunid selleks nädalaks (02.12.2019. – 08.12.2019.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (02.12.2019. – 08.12.2019.a.)

See nädal on hea aeg mitmesuguste ideede teostamiseks, kuid oma plaanid tuleks hoolikalt läbi mõelda. Praegu pole aeg, kus saaksid oma ettevõtmistega kiirustama hakata. Tööalases elus tasuks rohkem mõelda tulevikuplaanidele, sest see aitaks igapäevaseid ettevõtmisi paremini korraldada. Rahaasjad peaksid olema kenasti tasakaalus. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal kujuneb Sulle üsna heaks ajaks. Mingeid erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Seepärast tasuks praegu julgemalt oma plaane ja ideid teostama asuda.

Kui Sul on jäänud mõningad probleemid varem lahenduseta, siis nüüd tasuks need kiiresti ära lahendada, sest selles vallas saadav Sind edu. Kindlasti tasuks teha rohkem teiste inimestega koostööd, sest nii oleksid tulemused kiiremini saavutatavad.

Oma rahaasjadega tasuks praegu ettevaatlikumalt ringi käia. Võiksid endale praegu uusi võimalusi otsida, mis aitaksid Sul sissetulekut suurendada. Nende võimaluste leidmise tõenäosus on praegu suur.

Koduses elus tasuks keskenduda nende plaanide teostamisele, mis Sul viimasel ajal ehk kõige paremini pole õnnestunud.

Suhted pereliikmetega on sellel nädalal nii ja naa. Ühel hetke toimivad suhted hästi, teisel hetkel on arusaamatused tekkimas. Sul tasuks hoolikalt mõelda, mida oma pereliikmetele ütled ja kuidas seda teed. Kriitikast tasuks hoiduda.

Armuelus tuleks Sul oma partneriga hoolikamalt suhelda. Vali oma sõnu. Tee oma partnerile ka mõni tore kingitus.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Suhtlemine on sellel nädalal Sinu jaoks olulise tähendusega. Peaksid rohkem oma sammud läbi mõtlema, et seeläbi inimestega paremad suhted hoida. Väga ettevaatlik tasuks olla lubaduste andmisel, sest ühel või teisel põhjusel muutub nende lubaduste täitmine Sulle keeruliseks. Ka tasuks kriitiliselt suhtuda teiste inimeste antud lubadustesse.

Tööalases elus suudad ennast praegu üsna hästi teostada. Peaksid jälgima aga seda, et Sa oma ootusi ja lootusi liialt suureks ei paisutaks. Mida realistlikum oled, seda paremaid tulemusi suudad saavutada.

Dokumentidega tasuks praegu väga ettevaatlikult ringi käia, sest on oht, et jätad mõne olulise detaili enda jaoks vajaliku tähelepanuta.

Suhtlemisel kolleegidega ole kriitiliselt meelestatud nende antud lubadustesse. Kui Sul on vaja midagi ära teha, siis tee seda ise ja ära kolleegidele liigselt lootma jää.

Rahaline seis peaks olema praegu hea. Võimalik, et leiad endale ka mõne uue teenimisvõimaluse, mida kaua oodanud oled.

Armuelus tuleks Sul oma partneri jaoks rohkem aega leida. Ära avalda talle survet ning ole valmis tema mõtteid kuulda võtma. Anna talle nõuandeid, kui ta Sinult neid küsib. Muidu jäta oma nõuanded enda teada.

Perekonnaelus on praegu hea aeg mitmesuguste pikemaajaliste plaanide tegemiseks. Suurem ostlemine võib nädalavahetusel päevakorrale tõusta.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal kujuneb Sulle edukaks. Suudad palju olulisi asju kenasti tehtud saada. Peaksid aga hoolikamalt mõtlema sellele, mida soovid ka tulevikus saavutada. Liigne tormakus praegu kasuks ei tule.

Paljud inimesed võivad Sulle praegu vabatahtlikult abi pakkuda, kuid see pole päris omakasupüüdmatu. Seepärast mõtle hoolikalt, keda lased ennast aitama.

Tööalases elus tuleb Sul arvatavasti tegelema hakata mõningate selliste probleemidega, mis ei kuulu Sinu kohustuste hulka. Aga vältida pole Sul seda võimalik, mistõttu anna endast parim.

Kolleegidega suhtlemine laabub kenasti, kuid ole ettevaatlik nende antud lubadustega.

Ametiasutustega tasuks sellel nädalal ettevaatlikumalt suhelda. Hoidu teravatest väljaütlemistest.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu kenasti tasakaalus. Võiksid mõelda sellele, kuidas veidi lisaraha teenida, sest selles osas võivad Sulle avaneda mõned head võimalused.

Armuelus kulgeb kõik kenasti. Veeda oma partneriga koos rohkem aega. Praegu tasuks ühiseid plaane paika panna.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal kulgevad Sinu ettevõtmised suhteliselt hästi, kuid ole valmis ka selleks, et esile võivad kerkida mõningad ootamatud takistused. Et need takistused ületada, kasuta ära oma varasemaid kogemusi, sest need töötavad ka nüüd hästi.

Praegu pole eriti hea aeg suuremate plaanide teostamiseks. Samas väiksemate plaanide ja ideede teostamiseks on ideaalne aeg. Ka võiksid teha jõupingutusi selleks, et oma elus varasemad probleemid lahendada. Oleksid selles osas vägagi edukas.

Tööasjades oled ettevõtlik ning raskusi Sa ei karda. Ega neid praegu eriti tekkigi. Peaksid aga dokumentidele rohkem tähelepanu pöörama, sest selles vallas on mõningad ootamatused kerged tekkima.

Võimalik, et rahaasjades toob see nädal kaasa mõningaid tagasilööke, kuid suudad need kiiresti kontrolli alla saada. Ka peaksid olema valmis suuremateks väljaminekuteks, mis on seotud koduga. Võiksid praegu oma silmad rohkem lahti hoida, sest Sulle võivad avaneda mõningad unikaalsed võimalused oma sissetuleku suurendamiseks.

Pereasjad on kenasti tasakaalus. Ehkki väiksemaid tülisid võib tekkida, ei ole need midagi sellist, mis kiiresti lahendusi ei leiaks. Koos oma perega tasuks nädalavahetusel midagi erilist teha.

Armuelus leia oma partneri jaoks aega. Romantika on olulisel kohal. Koos oma partneriga on see nädal hea aeg spa külastamiseks, jalutuskäikudeks või mõne peene restorani külastamiseks.

Seotud postitused