Ruunid selleks nädalaks (04.05.2020. – 10.05.2020.a.)


Foto: pixabay.com

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (04.05.2020. – 10.05.2020.a.)

Sellel nädalal pole kõige parem aeg uute plaanidega alustamiseks. Liialt paljud asjad võivad vales suunas liikuma hakata. Pigem tasuks keskenduda rutiinsematele tegevustele.

Tööasjad eeldavad tähelepanelikkust ja ka ettevaatlikkust, sest kui mõned olulised pisidetailid tähelepanuta jäävad, võib tulemuseks olla üks suur segadus. Suhtlemisel kolleegidega tasuks ettevaatlikult suhtuda kolleegide antud lubadustesse, sest need võivad kergesti täitmata jääda.

Perekonnaga koosolemine annab sellel nädalal juurde palju uut energiat. Seepärast tasuks leida piisavalt määral aega, et perega üheskoos midagi meeldivat ette võtta. Ka võiksid oma pereliikmetele rohkem toeks olla ja neid aidata. Kui vajad ise abi, ära kõhkle abi palumast.

Oma rahaasjad peaksid korras hoidma. Praegu pole aeg selles vallas lohakuseks või pealiskaudsuseks. Suuremate riskide võtmiseks pole hea aeg. Paljudel võib sellel nädalal tekkida konflikt mingi poe või teenindusasutusega. Peamiselt on probleem Sinus endas, mitte teenindajas.

Praegu on hea aeg koduses elus oma plaanide teostamiseks, kuid eeldusel, et need plaanid pole väga suured.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sinu organiseerimisvõime pole sellel nädalal mitte kõige parem. Seetõttu on oht, et jätad nii mõnedki asjad liialt lohakile. Detailidega tegelemine pole praegu Sinu meelejärgi, mistõttu ei kulge ka kõik igapäevased kohustused Sinu jaoks nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid.

Tööalastes asjades suudad palju olulist korda saata, kuid pead jälgima seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi. Hoia kõik kenasti tasakaalus, sest ainult nii suudad kõik olulised kohustused tehtud saada.

Informatsiooni hankimine võib sellel nädalal mõnevõrra keeruline. Sul lihtsalt pole juurdepääsu sellele informatsioonile, mida praegu hädasti vajaksid.

Rahaasjad peaksid olema praegu mõnevõrra paremas seisus, kui eelmisel nädalal. Samas ära võta praegu mõttetuid riske. Oma ostud mõtle hoolikalt läbi, eriti kui on tegemist suuremate ostudega. Varu otsustamiseks aega.

Koduses elus on praegu hea aeg oma plaanide teostamiseks, kuid seda tasuks teha koos perega. Üksinda võivad nii mõnedki asjad Sinu kontrolli alt väljuda. Ettevaatlikum peaksid olema kemikaalidega ja elektriga ümberkäimisel.

Suhted pereliikmetega võivad olla praegu mõnevõrra keerulised. Arusaamatused on kerged tekkima ning nende lahendamine võib võtta päris palju aega. Omalt poolt saad teha seda, et väldid liigset otsekohesust, eriti teismelistega lastega suhtlemisel.

Armuelus on Sulle oluline see, et valitseks harmoonia. Soovid leida võimalusi selleks, et oma suhtesse rohkem romantikat tuua, kuid ideid võib väheseks jääda, eriti praeguses situatsioonis, kuna kuhugi söögikohta istuma minna ei saa.

Hea aeg selleks, et oma tulevikku planeerida. Seda on küll praegusel ajal raske teha, kuid vähemalt mõtisklemine neil teemadel tagab suurema hingerahu.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal pole hea aeg isetegevuseks. Kõige paremad tulemused suudad endale tagada siis, kui keskendud meeskonnas töötamisele ja seda mitte ainult tööl, vaid ka kodus ja mujal. Ühistegevus on selgelt eelistatum. Sellel nädalal pole hea aeg oma ideede ja mõtetega esile tulla, sest see võib kaasa tuua läbikukkumisi. Järgi pigem teisi.

Koduses elus tuleb Sul arvatavasti tegelema asuda mõningate selliste asjadega, mida Sa kõige meeldivamaks ei pea. Vältida pole Sul seda aga võimalik.

Tööasjades keskendu meeskonnatööle. Samuti sobiksid Sulle hästi kõikvõimalikud rutiinsed kohustused. Püüa vältida lohakust ja pealiskaudsust, kuna see võib anda valusaid tagasilööke.

Suhtlemine kolleegidega võib olla mõnevõrra keerukas, kuid arusaamatusi esile kerkida ei tohiks.

Rahaasjades tasuks olla tavalisest tähelepanelikum. Kõik asjad ei pruugi olla nii heas seisus, kui Sa seda soovinud oleksid. Hea aeg selleks, et prooviksid mingit uut lähenemist, et oma rahaasjades suurem stabiilsus tagada. See peaks Sulle andma häid tulemusi.

Perekonnaasjad kulgevad kenasti. Leia ainult oma pereliikmete jaoks veidi enam aega.

Armuelus on romantikal oluline roll. Leia võimalus oma partneriga mõne meeldiva romantilise olemise korraldamiseks.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal pole Sinu enesekindlus mitte kõige suurem. Seetõttu ei kulge Sinu ettevõtmised nii ladusalt, kui võiks. Peaksid praegu rohkem aega varuma kõikide oluliste asjade jaoks, sest ainult nii suudad vajalikud asjad tehtud saada. Väldi kiirustamist, muidu tuleb Sul tehtud asjad juba üsna pea ümber teha.

Tööalastes asjades toob see nädal arvatavasti kaasa mitmeid probleeme ja arusaamatusi. Nende lahendamine eeldab keskendumist. Kindlasti tuleks tööalases elus rohkem tähelepanu pöörata detailidele, sest need mõjutavad Sinu tegevusi olulisel määral.

Kuula praegu julgemalt teiste inimeste nõuandeid ja soovitusi, sest seeläbi oleks Sul võimalk paljud asjad oma elus paremini toimima saada.

Rahaasjades võib Sind sellel nädalal tabada mingi ootamatu väljaminek. See võib Sind rajalt maha lüüa, kuid suudad teele kiiresti tagasi ronida. Hea aeg selleks, et otsiksid endale praegu uusi teenimisvõimalusi. Sulle võib avaneda mingi hea võimalus, mida kaua oodanud oled.

Perekondlikes asjades tuleks Sul vältida liigset otsekohesust, sest muidu tekitad peresuhetes palju lahkhelisid. Püüa oma pereliikmete suunas välja näidata suuremat kannatlikkust ja mõistmist.

Armuelus võiks praegu rohkem rõhku panna sellele, et suhtesse rohkem särtsu tuua. Kindlasti leiad selles osas häid võimalusi.

Liikluses osalemisel tasuks olla tavalisest palju tähelepanelikum.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal on Sul raske kõiki asju kontrollida ja suunata, kontroll pole lihtsalt Sinu kätes. Praegu tuleks aeg maha võtta ning teha analüüs oma viimase aja tegevustest. See annaks Sulle parema pildi sellest, mida oled õieti teinud, mida valesti. Ära alusta kiirustades uute plaanide teostamisega, sest vajaksid rohkem aega ettevalmistuste tegemiseks.

Sinu mõttetegevus peaks olema praegu tavalisest palju aktiivsem. Seetõttu leiad lahenduse ka kõige keerulisematele probleemidele. Peaasi on see, et väldiksid kiirustamist.

Tööalastes asjades võib see nädal kaasa tuua mitmeid ootamatusi. Nendega kohanemine ei saa olema kerge ülesanne, kuid on siiski võimalik. Tööasjades tuleks Sul tavalisest rohkem jälgida kõikvõimalikke pisidetaile. Hoia dokumendid laitmatus korras, sest ainult nii suudad ära hoida hilisemad probleemid ja ebameeldivused.

Suhted kolleegidega toimivad üsna hästi. Ettevaatlik tasuks olla sellega, kui Sulle midagi lubatakse. Need lubadused võidakse täitmata jätta ja Sina võid seetõttu leida ennast keerulisest olukorrast.

Suhetes pereliikmetega peaksid praegu vältima oma mõtete pealesurumist. Ole mõistev ning püüa aru saada, miks Sinu pereliikmed praegu nii käituvad, nagu nad käituvad.

Armuelus tasuks rohkem rõhku panna sellele, et oma partnerit millegi meeldivaga üllatada.

Hoia oma tervist rohkem kui varem. Oled praegu haigustele tavalisest vastuvõtlikum. Peamine probleem on selles, et Sinu energiavarud pole nii suured, kui varasemalt.

Seotud postitused