Ruunid selleks nädalaks (06.01.2020. – 12.01.2020.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (06.01.2020. – 12.01.2020.a.)

Sellel nädalal tuleb olla valmis selleks, et sugugi kõik asjad ei kulge plaanitud suunas. Takistusi toob see nädal endaga kaasa päris mitmeid. Mida kiiremini kohanemisvõime tööle hakkab, seda parem. Dokumentidega tasuks väga hoolikalt ringi käia. Inimsuhted peaksid praegu hästi toimima, mistõttu saab vajadusel abi teistelt inimestelt küsida. Kindlasti tuleks ka teisi inimesi rohkem toetada. Hea aeg koduste asjadega tegelemiseks, kuid suuremaid plaane tasuks vältida.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal on ümberkorralduste aeg. Sul tasuks vabaneda oma elus sellistest asjadest, mida Sa enam ei vaja. See võimaldab Sul oma tegevustega edaspidi kiiremini edasi liikuda.

Dokumentidega tasuks praegu ettevaatlikumalt ringi käia, sest eksimused selles vallas on kerged tulema.

Jälgi tähelepanelikumalt uute võimaluste tekkimist, sest osad võivad neist olla vägagi positiivsed.

Tööalastes asjades on Sul raske rutiinsete kohustuste täitmisega. Samas pole uute plaanide teotamiseks praegu sugugi hea aeg. Püüa leida selles osas enda jaoks vajalik tasakaal.

Suhted kolleegidega on üldiselt normaalsed, kuid keegi kolleegidest võib Sulle mõnes asjas kaikaid kodaratesse pilduda.

Armuelus tasuks proovida midagi uut ja põnevat. Seeläbi tooksid suhtesse uut värskust ning annaksid positiivse tõuke edaspidisteks arenguteks. Rahaliste küsimuste arutamine partneriga võib tekitada mitmesuguseid arusaamatusi.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal võib Sinu teele tuua mitmeid ootamatuid takistusi. Kui oled suuteline kiiresti kohanema, kujuneb see nädal üsna rahuldavaks. Oma ettevõtmiste õige ajastamine on äärmiselt oluline.

Teiste inimestega suhtlemine võib olla praegu mõnevõrra keerukas, kuna Sinu mõtteid ei suuda teised inimesed nii hästi mõista, kui Sa seda soovinud oleksid.

Rahaasjad võivad olla praegu mõnevõrra pingelised. Mingi rahasumma, mida olid oodanud, ei jõua Sinuni õigeaegselt.

Tööalases elus tuleks Sul keskenduda kõige olulisematele plaanidele. Samas ära võta ette liialt palju asju korraga. Ka ole valmis takistuste tekkimiseks.

Kasuks tuleks see, kui teeksid rohkem koostööd oma kolleegidega, sest see võimaldaks Sul kiiremini oodatud tulemusi saavutada.

Armuasjad kujunevad headeks ning saad oma ettevõtmistele märkimisväärselt partneri toetust. Hea aeg selleks, et oma suhtesse midagi uut ja põnevat tuua.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tasuks keskenduda kõige olulisematele tegevustele. Sinu enesekindlus on suur ning see aitab Sul seatud eesmärgid ellu viia.

Oma sammud tasuks hoolikalt läbi mõelda, sest see aitaks ära hoida nii mõnegi edaspidise eksimuse.

Tööalastes asjades tuleks sihikindlus kasuks. Kui ikka märkad, et mõned asjad hästi ei toimi, ei tohi alla anda, vaid edasi püüelda. Lõpptulemusena suudad kõik kenasti ellu viia.

Tööalaste asjadega seonduvalt toob see nädal kaasa vajaduse muudatuste tegemiseks. Selles osas tasuks aga hoiduda tormakusest.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna heas seisus, kuid hoidu teravatest väljaütlemistest.

Armuasjades toob see nädal kaasa suurema vajaduse stabiilsuse järele. Oled valmis tegema mitmeid järeleandmisi selleks, et suhe partneriga toimida saaks.

VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tuleb Sul arvestada asjaoluga, et Sinu plaanide teostamine ei kulge sellises tempos, nagu Sa seda soovinud oleksid. Kui oled kannatamatu ja tormakas, võib see nädal kujuneda Sulle üsnagi keerukaks.

Sellel nädalal tasuks keskenduda rohkem rutiinsetele tegevustele. Liigne tormakus võib ennast valusalt kätte maksta. Kasuks tuleks see, kui teeksid teiste inimestega rohkem koostööd.

Rahaliste asjade korraldamine eeldab Sinult suuremat tähelepanu. Mõtle hoolikalt oma sammud läbi, et seeläbi parimate valikuteni jõuda.

Tööalases elus püüa olulised asjad tehtud saada, kuid ära võta enda kanda korraga liialt palju kohustusi.

Sul võib olla üsna suur soov koduses majapidamises midagi ära teha, kuid praegu pole selleks kõige parem aeg.

Inimsuhted on sellel nädalal head ning saad teistelt inimestelt tuge, kui seda vajama peaksid.

Suhted partneriga kulgevad üldiselt hästi. Rahaliste teemade arutamisest tasuks aga hoiduda, kuna selles vallas on arusaamatused kerged tekkima.

Seotud postitused