Ruunid selleks nädalaks (06.04.2020. – 12.04.2020.a.)


Foto: pixabay.com

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (06.03.2020. – 12.04.2020.a.)

Sellel nädalal võib olla ebakindlust tavalisest enam, mistõttu võivad kõik ettevõtmised tavalisest keerukamateks kujuneda. Praegu tasuks keskenduda ainult ühele tegevusele korraga. Kui haarad enda kanda liialt palju kohustusi, leiad ennast keerulisest olukorrast.

Teiste inimestega suhtlemisel tasub hoiduda kriitikast, sest midagi positiivset endaga kaasa ei tooks. Püüa teisi rohkem mõista. Enda suhtes tasuks kriitilisem olla, sest see aitaks võimalikke eksimusi paremini ennetada.

Rahaasjad on praegu mõnevõrra keerulisemad, kuid positiivseid märke on peagi näha. Peab ainult kannatlik olema. Endale tasuks praegu hankida asju, millest siirast rõõmu tunneksid.

Peresuhetes tuleb pereliikmetele rohkem toeks olla. Üksteise julgustamine tuleks kasuks.

Tervisel tuleks rohkem silma peal hoida. Ka väiksemad tervisemured vajavad koheselt tähelepanu. Muretsemist tasuks vältida, sest elu see paremaks ei tee, kuid tervisele mõjub laastavalt.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal oled oma asjaajamiste juures üsnagi ebakindel, mistõttu võivad nii mõnedki Sinu tegemised kokku puutuda tagasilöökidega. Peaksid oma tegevused põhjalikumalt ette valmistada, sest see aitaks hilisemaid probleeme paremini ennetada.

Teiste inimestega suhtlemine võib Sulle praegu probleeme tekitada. Sul on lihtsalt raske mõista, miks inimesed niimoodi käituvad, nagu nad käituvad. Suhtlemisel ole neutraalne ning väldi teiste kritiseerimist. Kriitika tuleb Sulle kaarega tagasi ja võib-olla vägagi valusalt.

Tööalastes asjades tuleb Sul eriline tähelepanu pöörata detailidele. Need mängivad Sinu tegevuste juures väga olulist rolli. Parem on praegu keskenduda iseseisvale tööle.

Rahaasjades võivad Sulle avaneda mõned võimalused, kuid see eeldab ka suuremat tähelepanu. Rahaliste riskide võtmisest hoidu. Keegi sõpradest võib Sinu poole pöörduda rahalise abi saamiseks.

Pereasjades on kõik kenasti. Oma pereliikmetele võiksid praegu tavalisest enam toeks olla. Nad vajavad Sinu abi ja toetust, eriti praegusel keerulisel ajal. Selleks toeks võib olla ka lihtsalt pereliikmete julgustamine.

Hoia silm peal oma tervisel. On oht, et esile kerkib mingi krooniline haigus, mis nõrgestab Sinu immuunsust. Liigu rohkem päikese käes.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal toob Sinu ellu kaasa mitmesuguseid takistusi, mis peamiselt on tingitud Sinust enesest. Sa lihtsalt ei julge või ei taha edasi liikuda. Sisemised hirmud on Sul praegu suhteliselt suured.

Igapäevased asjaajamised eeldavad suurt kannatlikkust, sest niisama ei tule praegu kätte mitte midagi, aga võid ennast lohutada sellega, et õige varsti on olukord paranemas.

Mitmesuguste väiksemate muutuste tegemine tuleks praegu kasuks, kuna see suurendaks efektiivsust kui ka parandaks Sinu enesetunnet. Ära lase negatiivsetel tunnetel ennast takistada.

Tööasjades ootab Sind sellel nädalal ees üks ootamatu takistus. Selle lahendamiseks tuleks kasuks see, kui kasutad ära oma varasemaid kogemusi.

Rahaasjad on pingelised, kuid peagi paranemas.

Inimsuhted on sellel nädalal heas seisus. Sul tuleks jälgida seda, et teised inimesed Sinu lähedal hädas poleks. Helista neile ja küsi, kuidas neil läheb. Keegi võib Sinu abi vajada.

Tervise seisukohalt on oluline oma tervist hoida, kuid eelkõige hoia meeleolu üleval. Mida pessimistlikumalt meelestatud oled, seda suurem on oht nakatumiseks.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal on suurepärane aeg selleks, et oma eluolu parandama asuksid. Tuled mitmetele unikaalsetele mõtetele, mida edukalt kasutada saaksid. Ära karda katsumusi, mida see nädal kaasa toob. Need võivad tunduda alguses keerulistena, kuid hiljem leiad, et polnud neis katsumustes hullu midagi.

Tööalastes asjades ei ole praegu hea aeg uute plaanide teostamiseks. Sul oleks keeruline oma plaane ellu viia. Keskendu ühele tegevusele korraga ning pigem tegele rutiinsete asjadega.

Suhtlemine kolleegidega võib kaasa tuua mõningaid arusaamatusi ja probleeme. Et neid ära hoida, väldi kriitikat.

Rahaasjad on praegu üldiselt head, vähemalt arvestades hetkeolukorda. Sul tasuks endale hankida mõni selline asi, millest rõõmu saaksid tunda.

Armuelus toob see nädal kaasa meeldiva õhkkonna. Sul on partneriga hea läbisaamine. Praegu tasuks arutada neid teemasid, mis on siiani keerulisteks osutunud. Ka ühiste plaanide tegemine tuleks kasuks.

Kui oled oma koduses majapidamises plaaninud millegi elluviimist, siis tasuks praegu sellega algust teha.

Tervis on Sul üldiselt hea, samas tuleb hügieenile veelgi enam rõhku panna. Hooletus võib selles vallas kalliks maksma minna.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks olla tähelepanelikum enda ümber toimuva suhtes. Sulle on avanemas mõned head võimalused, mida oled oodanud.

Igapäevased asjaajamised eeldavad seda, et oma energiavarusid mõõdukalt kasutaksid, sest vastasel korral leida ennast nädala teises pooles juba väga kurnatuna. Kurnatus võib aga tähendada haigestumist.

Tööalases elus toob see nädal Sulle mingi õppetunni. See võib esmapilgul Sind küll ära ehmatada, kuid lõpptulemusena laheneb olukord päris huvitavalt. Rohkem peaksid praegu tähelepanu pöörama dokumentidele, sest on oht, et teed nende täitmisel või esitamisel mingi suure vea. Seepärast kontrolli dokumendid mitmekordselt üle.

Rahaasjades võib see nädal kaasa tuua mõne ootamatu väljamineku. See võib Sinu majandusliku olukorra kõikuma panna. Aga ära muretse, suudad selle kiiresti lahendada.

Hea aeg oma elu üle järelemõtlemiseks ning sellest lähtuvalt tulevikuplaanide tegemiseks. See tagaks Sulle oluliselt suurema kindlustunde edaspidiseks.

Pereelus tasuks vältida rahaliste küsimuste arutamist, sest see tooks paratamatult kaasa arusaamatusi.

Armuasjades tasuks praegu romantikale rohkem rõhku panna. Seda tasuks teha koduseinte vahel.

Hoia silm peal oma tervisel. Väldi enda kurnamist. Ettevaatlikum tasuks olla kõikvõimalike seadmetega töötamisel, sest õnnetustesse sattumise oht on suur. Ole ettevaatlikum ka liikluses.

Seotud postitused