Ruunid selleks nädalaks (11.05.2020. – 17.05.2020.a.)


Foto: pixabay.com

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (11.05.2020. – 17.05.2020.a.)

Sellel nädalal ei tasu liialt palju kohustusi enda kanda võtta, sest nii mõnedki ettevõtmised toovad kaasa ootamatuid takistusi. Ka pole praegu paljudel inimestel enesekindlus nii suur, kui tavaliselt. Kõik ettevõtmised tuleks hoolikalt ette valmistada, sest pealiskaudsus maksab varem või hiljem valusalt kätte.

Rahaasjad on sellel nädalal üldiselt head ning paljud inimesed puutuvad kokku heade võimalustega oma sissetuleku suurendamiseks. Uutest võimalustest tasuks kindlasti kinni haarata tingimusel, et need ei eelda suuremate riskide võtmist.

Inimsuhetes tasuks hoolikamalt oma sõnu valida, sest liigne tormakus võiv kaasa tuua probleeme ja arusaamatusi pikaks ajaks. Teiste inimeste liigne usaldamine samas kasuks ei tule.

Oma tervise eest tuleks praegu enam hoolt kanda, sest on oht haigestumiseks. Ka võivad kroonilised haigused esile kerkida.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tasuks iseseisvatele jõupingutustele suurem rõhk panna. Teiste inimeste toetust on Sul raske leida. Ka ei tasuks Sul jääda uskuma teiste inimeste antud lubadusi, sest need jäetakse suure tõenäosusega täitmata. Ka Sina ise ei pruugi praegu eriti usaldusväärne lubaduste täitja.

Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see võimaldaks Sul paremate otsusteni jõuda. Faktide kogumine ei saa olema kerge ülesanne, mistõttu on oht, et ainult faktidele lootma jäädes võivad paljud olulised asjad otsustamata jääda.

Tööalastes asjades oled küllaltki ettevõtlik ja sihikindel. Viid oma plaanid kenasti ellu. Samas tasuks praegu pigem keskenduda rutiinsematele töödele, sest uute plaanide teostamine võib kaasa tuua tagasilööke.

Võimalik, et pead tegelema hakkama mõningate selliste probleemide lahendamisega, mida arvasid juba ammu lahendanud olevat. See ei saa olema kerge ülesanne ning võib võtta päris mitu nädalat.

Suhtlemisel oled sellel nädalal tavalisest otsekohesem, mistõttu võid endast mitmed inimesed eemale peletada. See pole praegu aga sugugi hea strateegia. Ära sae oksa, millel ise istud.

Kui oled soovinud oma koduses elus millegi elluviimist, siis praegu on selleks üsna hea aeg.

Rahaasjades võivad Sind sellel nädalal ees oodata mõned head üllatused. Samas võivad ka mõningate ootamatute arengute tõttu Sinu väljaminekud oluliselt suureneda.

Peaksid praegu rohkem oma tervist jälgima, sest on oht haigestumiseks. Eriti võivad kimbutada kroonilised haigused, mis nüüd aktiivsemaks on muutumas.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Ebakindlus on Sul sellel nädalal tavalisest palju suurem. Seetõttu ei kulge kõik asjad plaanipäraselt, kuna Sa lihtsalt ei julge kõiki oma plaane teostama asuda. Kasuks tuleks see, kui ümbritseksid ennast nende inimestega, kelle läheduses saaksid ennast hästi tunda. See tagaks Sulle parema enesetunde.

Suhted teiste inimestega võivad olla mõnevõrra keerulised. Arusaamatused on kerged tekkima, kuna oled oma arvamuste esitamisel vägagi jõuline.

Tööasjades tasuks Sul oma plaanid hoolikalt läbi mõelda. Liigne tormakus kasuks ei tule. Sinu energiavarud pole praegu mitte kõige suuremad, mistõttu ära endale liialt palju kohustusi kanda võta. Üks asi korraga.

Rahaasjades võib see nädal tuua mitmeid häid üllatusi. Jälgi tähelepanelikumalt uute võimaluste tekkimist, sest niisama istumine tähendab võimalustest ilma jäämist.

Leia rohkem aega oma pere jaoks. Ühised tegevused tuleksid kasuks. Hea oleks minna koos perega loodusesse, eriti veekogude äärde, sest see aitaks kogunenud pingeid leevendada.

Pane enda jaoks paika mõned olulisemad tulevikuplaanid. See kergendaks Sinu olukorda märgatavalt.

Ettevaatlikum tasuks olla terariistadega.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Lase oma sisetundel ennast juhtida, sest see võimaldab Sul kõige paremate tulemusteni jõuda. Ainult faktidele tugineda pole praegu kõige mõttekam tegevus.

Igapäevased toimetused eeldavad Sinult arvatavasti tavalisest palju enam aega ja kannatust. Seepärast ära endale liialt palju kohustusi korraga kanda võta. Üks tegevus korraga.

Tööasjades on Sind ees ootamas mõningad ootamatud muutused, mis esmapilgul võivad Sind küll ära ehmatada, kuid suudad kiiresti olukorraga kohaneda. Jälgi seda, et tööalases elus dokumendid laitmatus korras oleksid. Klientidega suhtlemisel jälgi oma sõnakasutust. On oht öelda asju, mida hiljem kahetsema pead.

Rahaasjad on sellel nädalal Sul üsna kenasti tasakaalus. Tasuks mõelda sellele, kuidas endale lisaraha teenida, sest head mõtted on selles vallas kerged tekkima. Ära lase ennast teiste inimeste poolt mõjutada, kuna see võib Sind kergesti viia valeotsusteni.

Peresuhted toimivad üsna ladusalt. Sul tuleks praegu pereliikmeid olulistes asjades rohkem toetada. Julgusta neid, vajadusel tee nende eest olulised asjad ära.

Armuelus soovid sellel nädalal veidi enam vaheldust. Ideid on Sul mitmeid, kuid nende teostamine võib praegu veel seisma jääda. Hea aeg selleks, et koos partneriga Eestis üks väike reis ette võtta.

Oma tervisel tasuks rohkem silm peal hoida. On oht hoolimatuse tõttu haigestumiseks.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal peaksid olema ettevaatlikum inimsuhete vallas. On oht sattuda mitmesuguste probleemide keskele, kuna võid öelda asju, mida hiljem kahetsema pead. Seepärast mõtle hoolikalt, mida ütled ja kellele ütled.

Tööasjad eeldavad suuremat kannatust. Praegu ei tule mitte midagi kergelt kätte. Hoia dokumendid korras ning väldi tormakust. Ka pealiskaudsus võib ennast küllaltki valusalt kätte maksta.

Rahaasjad peaksid olema praegu Sul üsna heas seisus. Võiksid otsida endale võimalusi lisaraha teenimiseks, sest selles osas peaks Sulle avanema mitmeid uusi võimalusi.

Koduses elus ära võta praegu ette liialt suuri plaane. Sul ei õnnestuks kõiki asju tehtud saada. Samas väiksemate plaanide teostamiseks on praegu suurepärane aeg.

Suhted pereliikmed on heas seisus. Leia oma perekonna jaoks rohkem aega. Hea aeg perega väikeseks reisiks või matkaks.

Armuelus võiksid rohkem rõhku panna romantikale. Üllata oma partnerit millegi meeldivaga.

Pane paika mõned pikemaajalised sihid, sest see looks Sulle suurema turvatunde edaspidiseks.

Hoia silm peal oma tervisel, sest on oht haigestumiseks. Ka võivad kroonilised haigused endast rohkem märku anda.

Seotud postitused