Ruunid selleks nädalaks (11.11.2019. – 17.11.2019.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (11.11.2019. – 17.11.2019.a.)

Sellel nädalal tasuks keskenduda rutiinsematele tegevustele. Muutused ja tormilised arengud pole selle nädala teema. Omal kohal on ettevaatlikkus, sest valed sammud võivad ennast pikka aega kätte maksta. Oma rahaasjadel tasuks rohkem silm peal hoida. Mõtiskle rohkem oma tulevikule ning selles vallas oleks mõttekas ka mõningad uued plaanid paika panna. Teiste inimestega suhtlemisel ära usu kõike seda, mida räägitakse, eriti kui jutt käib lubaduste andmisest.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Oled ühel või teisel viisil sellel nädalal kaitse all. Jääd paljudest ebameeldivatest sündmustest kõrvale või need Sind lihtsalt ei puuduta. See annab Sulle praegu häid võimalusi oma peamiste eesmärkide poole liikuda. Sellel nädalal tasuks kõndida mööda sissetallatud rada ning vältida suuremate muutuste tegemist. Rutiinsus sobiks Sulle praegu kõige paremini, võimaldades Sul oma ideid ja mõtteid paremini teostada. Otsuste langetamiseks varu aega, sest tormakus võib hiljem kaasa tuua valusaid tagasilööke.

Tööalases elus on Sul võimalik praegu kõik olulised asjad kenasti tehtud saada. Ära aga tormakaks muutu, sest muidu võivad olulised detailid Sinu vajaliku tähelepanuta jääda. Ehkki Sul on soov sellel nädalal tööalases elus mõningate muutuste järele, tasuks need muutused edasi lükata. Esiteks pole praegu hea aeg muutuste tegemiseks ning teiseks pole need muutuste plaanid Sul veel piisavalt läbi mõeldud. Suhted kolleegidega võivad olla ettearvamatud.

Pereelu peaks kulgema praegu hästi ning kõikvõimalikud konfliktid peaksid leidma oma lahenduse. Praegu tasuks koos partneriga rohkem mõelda sellele, kuidas oma elu edaspidi paremini korraldada. Koduse eluga seonduvalt tasuks sellel nädalal langetada mõningad põhimõttelised otsused, mis tagaksid kindlustunde tulevikuks.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal on Sinu jaoks rahulik aeg. Võta aeg maha ning puhka veidi rohkem. Suuremaid plaane pole praegu mõttekas ette võtta, sest soovitud eesmärkideni oleks keeruline välja jõuda. Praegu on hea aeg ka selleks, et endas paremini selgusele jõuda. Mõtle läbi, mida soovid saavutada ja kuidas kõike ellu viia, sest siis oleksid ka lahendused kerged tulema.

Tööalases elus ei kulge Sinu ettevõtmised päris nii, nagu Seda olid plaaninud. Seepärast pole praegu hea aeg suuremate plaanide teostamiseks. Ole kogu aeg tähelepanelik ning tee vajalikke muudatusi oma plaanides ja töömeetodites, et jõuda välja eesmärkideni. Kasuks tuleks seegi, kui kolleegidega rohkem koostööd teeksid.

Armuasjades tuleks hoida pigem madalamat profiili. Hoidu oma partnerile surve avaldamisest ning vältida tasuks kõikvõimlaike muudatusi. Rohkem tasuks rõhku panna sellele, et oma partnerit kuulata ja teda vajalikes asjades toetada. Rahaliste küsimuste arutamine võib kujuneda keeruliseks ning üksmeele leidmine selles vallas ei saa olema kerge ülesanne.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sinu enesekindlus pole praegu mitte kõige suurem, mistõttu oled tavalisest palju passiivsem oma igapäevaste asjaajamiste juures. Ära enda ootusi liialt suurteks paisuta, sest see tooks kaasa mitmesuguseid pettumustundeid. Teiste inimestega suhtlemine võib kujuneda keerukaks ja üksmeele leidmine on raskendatud. Rahaliste küsimustega tasuks praegu ehk rohkem tegelema asuda, sest uued võimalused on Sind selles vallas ees ootamas.

Tööalases elus oled küll aktiivne, kuid Sinu tööalased tegevused ei pruugi sugugi kulgeda sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oleksid. Ära endale praegu liialt palju tööalaseid kohustusi ette võta, sest kõike Sa niikuinii ellu viia ei suudaks. Kui Sul tuleb tööalases elus tegeleda rahaliste asjadega, siis peaksid olema eriti tähelepanelik. Hea aeg tööalases elus mõningate muudatuste tegemiseks.

Pereelus võib see nädal kaasa tuua mõningaid pettumustundeid. Partneriga läbisaamine ei pruugi sugugi nii hästi kulgeda, kui Sa seda soovinud oleksid. Oluline on see, et oleksid valmis oma soovide osas mõningaid kompromisse tegema. Hea aeg selleks, et partneriga rohkem tulevikku vaataksid ning selles osas ka mõned olulisemad plaanid paika paneksid.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal oled väga ettevõtlik kõikide oma asjaajamiste juures. Praegu tasuks Sul oma tegevus peamiselt suunata neile tegevustele, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole, sest suudaksid välja jõuda väga heade tulemusteni. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks olla ettevaatlikum ning oma sõnu tuleks hoolikamalt valida. Ära lase endale praegu survet avaldada, kuna muidu oleksid valeotsused kerged tulema.

Tööalastes asjades on oluline tähelepanelikkus ja mõõdukus. Liialt suurte plaanide teostamine pole praegu mitte kõige parem idee. Varasemad kogemused tuleksid praegu kasuks ning aitaksid Sul lahendada nii mõnegi probleemi või takistuse, millega oled pidanud viimasel ajal kokku puutuma. Klientidega suhtlemisel on oluline see, et Sa oma mõtteid peale ei suruks.

Armuasjades toob see nädal arvatavasti kaasa mitmesuguseid muutusi ja arenguid. Peaksid oma mõtted ja ideed partneriga põhjalikumalt läbi arutama. Ole ettevaatlik partnerile kõikvõimalike asjade lubamisel, sest nende lubaduste täitmine võib kujuneda palju keerukamaks, kui Sa seda praegu arvata oskad. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see aitab Sul oma suhtes teha parimaid valikuid. Kui oled vallaline, siis tasuks praegu oma silmad rohkem lahti hoida.

Seotud postitused