Ruunid selleks nädalaks (16.12.2019. – 22.12.2019.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (16.12.2019. – 22.12.2019.a.)

See nädal pole hea aeg suuremate uute plaanide teostamiseks. Parem oleks keskenduda rutiinsematele tegevustele. Ka tasuks hoiduda riskide võtmisest, kuna on oht oma võimalusi kahjustada. Inimsuhetes tuleks eriline rõhk panna kompromisside leidmisele. Korras tuleks hoida kõik dokumendid ja jälgida, et olulised dokumendid saaksid õigeaegselt esitatud. See nädal pole sugugi hea aeg riskide võtmiseks, olenemata sellest, et kas need riskid on väikesed või suured.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal kujuneb Sinu jaoks üsna rahulikuks ajaks. Samas tuleb Sul arvestada ka sellega, et suurem osa asju on seisakus ning mingit erilist edasiminekut pole ette näha. Püüa keskenduda sellele, et viia lõpule need kohustused, mis enne aasta lõppu lõpetamist vajaksid. Suudaksid selles osas palju ära teha.

Tööalases elus ole valmis segadustunneteks. Esile võivad kerkida nii mõnedki ootamatused, millega on Sul raske kohaneda. Ära endale liialt palju erinevaid kohustusi haara, sest kõikide asjadega Sa toime tulla ei suudaks.

Kolleegidega suhtlemisel tasuks oma emotsioonid paremini kontrolli all hoida. Vastasel korral on arusaamatused kerged tekkima. Ka kriitikaga peaksid olema praegu tavalisest ettevaatlikum.

Sinu rahaasjad on tasakaalus, kuid samas tuleks Sul olla ettevaatlik oma rahaliste vahendite kulutamisel. On oht, et langetad rahaasjades mitmeid valeotsuseid, mida hiljem kahetsema pead.

Perekondlikud asjad on kenasti tasakaalus. Praegu tasuks koos perega arutada edaspidiseid plaane ning panna paika mõned olulisemad sihid järgmiseks aastaks. Mõningaid probleeme ja arusaamatusi võib tekitada rahaküsimuste arutamine.

Rohkem peaksid silma peal hoidma oma tervisel.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tasuks hoiduda muudatuste tegemiseks oma elus, olgu need muudatused siis suured või väikesed. Praegu tasuks rohkem väärtustada neid asju oma elus, mis Sul olemas on. Sinu otsustusvõime pole praegu mitte kõige parem, mistõttu on oht, et langetad valeotsuseid, mis Sinu edaspidise elu peapeale keeravad, mistõttu ole ettevaatlik.

Igapäevaste asjaajamiste juures suudaksid saavutada oluliselt paremaid tulemusi siis, kui keskendud rutiinsetele tegevustele. Millegi uue alustamiseks pole praegu hea aeg.

Tööalastes asjaajamistes tuleks Sul detailidega rohkem tegeleda. On oht midagi olulist tähelepanuta jätta. Väga ettevaatlik peaksid olema dokumentidega töötamisel. Ära jäta olulisi asju viimasele minutile.

Sinu rahaasjad on heas seisus. Riskide võtmiseks pole aga praegu sugugi hea aeg. Laenu võtmisest tasuks Sul hoiduda, kuna on oht endale edaspidiseks mitmesuguseid ootamatusi tekitada.

Inimsuhetes tasuks Sul olla sellel nädalal tavalisest palju ettevaatlikum. Arusaamatused ja tülid on kerged tekkima ning nende lahendamine ei saa olema samuti eriti kerge ülesanne. Seepärast tasuks teha praegu kõik selleks, et tülisid vältida.

Peresuhetes hoidu oma mõtete pealesurumisest, sest see aitab probleeme ennetada. Pereliikmed vajavad arvatavasti enam Sinu toetust mõningate takistuste ületamisel.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal kujuneb Sulle arvatavasti üsnagi tempokaks. Aega pole Sul ühelgi ajahetkel liialt palju. Võimaik, et see nädal toob Sinu ellu kaasa mitmesuguseid muutusi, millega kohanemine ei saa olema kerge ülesanne. Sinu sisemused hirmud võivad Sind olulisel määral pidurdada ja jätta ilma mõningatest unikaalsetest võimalustest.

Tööalases elus oled üsna tormakas, mistõttu on oht mõned asjad valesti ellu viia. Seepärast peaksid olema praegu tavalisest ettevaatlikum ning vältima liigset tormakust. Mõtle hoolikalt oma sammud läbi, sest seeläbi hoiad nii mõnegi probleemi endast eemale.

Suhtlemine kolleegidega kulgeb hästi ning arvatavasti leiavad aset ka mõningad unikaalsed arengud.

Rahaasjades tasuks olla sellel nädalal ettevaatlikum. Võimalikud on pettused või vargused, mistõttu hoia oma väärisasjadel silm peal.

Peresuhted võivad olla sellel nädalal keerulised. Ootamatud tülid on kerged tekkima. Sina ise saad palju ära teha, et tülisid ära hoida. Ole rahulik ning hoidu kriitikast.

VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal peaksid oma asjaajamistega kenasti hakkama saama. Samas pole praegu hea aeg suuremate ümberkorralduste tegemiseks. Ka võiksid hoiduda uute plaanide teostamisest. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see aitaks Sind välja viia parimate valikuteni.

Vajaksid praegu rohkem aega puhkamiseks. Sinu energiavarud kuluvad kiiresti ning kui lähed enda koormamisega liiale, võivad tagajärjeks olla erinevad haigused.

Tööalases elus pole praegu mitte kõige kergem oodatud tulemusteni jõudmine. Seepärast tasuks keskenduda pigem rutiinsematele töödele. Suhted kolleegidega peaksid toimima üsa hästi, mistõttu saad neilt kindlasti tuge kui seda vajad. Tööalases elus tasuks dokumentidega hoolikamalt ringi käia. Ära jäta oluliste dokumentide esitamist viimasele minutile.

Rahaasjad on Sul praegu üsna heas seisus, kuid oma rahaasjade käekäigul tasuks ikkagi silm peal hoida.

Ära lase endale praegu teiste inimeste poolt survet avaldada, kuna muidu oleksid valeotsused kerged tulema.

Suhted peaksid olema sellel aastal normaalses seisus. Oluline on see, et oleksid valmis kompromisse otsima. Suhtu ettevaatlikult teiste inimeste antud lubadustesse.

Peresuhetes on hea aeg erinevate oluliste teemade arutamiseks, kuna kompromisside leidmine peaks olema kerge ülesanne.

Seotud postitused