Ruunid selleks nädalaks (18.11.2019. – 24.11.2019.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (18.11.2019. – 24.11.2019.a.)

See nädal on pingeline aeg paljudele inimestele. Sugugi kõik asjad ei kulge praegu sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oleksid. Sul tuleks hoolikamalt oma plaanid läbi mõelda, et seeläbi parimate tulemusteni välja jõuda. Rahaasjad kulgevad üldiselt hästi, kuid tuleb säilitada teatud ettevaatlikkus. Riskide võtmisest oleks mõttekas hoiduda. Armuasjad võivad olla pingelised, mistõttu tuleks hoolikamalt oma sõnu valida. Nii mõnedki inimesed vajavad praegu abi, mistõttu tuleb nende aitamiseks aega leida.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid ootamatuid takistusi. Pead jälgima rohkem seda, et kõik asjad kenasti Sinu kontrolli all püsiksid. Ole ettevaatlik tormakusega, sest see võib ennast valusalt kätte maksta. Pikemaajaliste plaanide teostamine võib olla raskendatud, samas lühiajalised plaanid suudad suhteliselt hästi teoks teha.

Teiste inimestega suhtlemine eeldab ettevaatlikkust. Ära ütle asju, mida hiljem kahetsema peaksid.

Tööalastes asjades tulevad kasuks varasemad kogemused ja oskused, mida saad ka praegu edukalt ära kasutada selleks, et oma eesmärkide poole liikuda.

Tööasjades ära endale liialt suuri sihte seadma hakka, sest kõikide kohustustega Sa toime tulla ei suudaks.

Rahaasjad peaksid olema praegu suhteliselt kindlas tasakaalus. Ära lase endale rahaasjades survet avaldada, kuna muidu võid ennast leida keerulisest olukorrast.

Armuelus toob see nädal arvatavasti kaasa mitmesuguseid tagasilööke. Ole ettevaatlik partneriga suhtlemisel. Eelkõige tuleks Sul hoiduda partneri kritiseerimisest. Ka püüa teda erinevates asjades rohkem mõista.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tuleb Sul teiste inimestega suhtlemisele enam rõhku panna. Arusaamatused on kerged tekkima. Lisaks on Sul teisi inimesi väga raske mõista. Kõikvõimalike läbirääkimiste pidamiseks või lepingute sõlmimiseks pole praegu hea aeg.

Tööalastes asjades on Sinu ootused ehk liialt ebarealistlikud. Seepärast peaksid need kriitilise pilguga üle vaatama. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see võimaldaks Sul kõige paremaid otsuseid langetada.

Kolleegidega suhtlemisel võta kuulda nende nõuandeid ja arvamusi. Üksiku hundina tegutsemine mingeid häid tulemusi praegu kaasa ei too.

Kui pead tegelema tööalases elus rahaliste küsimustega, siis peaksid olema ettevaatlik, sest valesammud võivad Sulle väga kalliks maksma minna.

Võiksid praegu enda jaoks paika panna mõned pikemaajalised plaanid ja sihid, sest see võimaldaks Sul igapäevaseid paremaid valikuid teha.

Suhtlemisel partneriga hoidu oma mõtete pealesurumisest. Mõtle hoolikamalt läbi oma sammud ja ütlemised. See nädal on hea aeg erimeelsuste lahendamiseks, kuid seda eeldusel, et oled valmis oma soovide osas järeleandmisi tegema.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tuleb Sul tegeleda mitmesuguste segavate faktoritega, mis häirivad Sinu igapäevaseid tegevusi. Peaksid hoolikamalt oma plaane korraldama, et kõik olulised asjad kenasti tehtud saaksid. Informatsiooni hankimine võib kujuneda keerukaks, mis võib kaasa tuua paljude ettevõtmiste venimise.

Sul tasuks julgemalt pöörduda nende inimeste poole, kes oskaksid Sulle nõuandeid anda. Saladustega peaksid aga hoolikamalt ringi käima, et endale mitte ebameeldivusi tekitada.

Tööalases elus oled ettevõtlik, kuid pead ka selles vallas takistusteks valmis olema. Mõtle hoolikalt oma sammud läbi enne kui neid astuma asud. Klientidega suhtlemisel võib see nädal kaasa tuua mõningaid ebameeldivaid situatsioone, kuid suudad need tänu vastutulelikkusele lahendada.

Kolleegid võivad vajada Sinu abi mõningate keerulisemate asjade lahendamisel. Püüa neid aidata, kuid ära nende eest kõike ära tee.

Suhtlemine partneriga kulgeb hästi. Sul on partneriga hea läbisaamine. Võiksid praegu teda mingi huvitava asjaga üllatada. Romantikale võiks samuti veidi enam rõhku panna.

Koduses elus tasuks ära teha kõik need kohustused, mis viimasel ajal pole eriti hästi õnnestunud.

Rahaline seis peaks Sul praegu mõnevõrra paranema.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal võib Sind viia ajutisse tagasiminekusse kõikides ettevõtmistes. Ära seda enda jaoks liialt suureks probleemiks muuda.

Oled praegu kannatamatu ning see võib Sulle palju probleeme tekitada, kuna kõik asjad ei laabu sellisel kujul nagu Sa seda soovinud oleksid.

Oma rahaasju tasuks praegu tavalisest hoolikamalt planeerida ja korraldada, et saavutaksid vajaliku tasakaalu.

Tööalases elus suudad palju korda saata, kuid see kõik eeldab Sinult tavalisest enam jõupingutusi ja kavalust. Kasuks tuleks see, kui meeskonnatöö tegemisele rohkem rõhku paneksid.

Kolleegid võivad vajada Sinult abi ebatavalistes küsimustes.

Sul tuleb oma pereliikmeid mingis ootamatus asjas toetada. See võib tähenda ka rahalisi väljaminekuid.

Suhtlemine oma partneriga võib olla mõnevõrra keeruline. Arusaamatused on kerged tekkima ning neile lahenduste leidmine ei saa olema kerge ülesanne. Väldi oma partneri suunas igasugust kriitikat. Praegu oleks mõttekas vältida lubaduste andmist.

Seotud postitused