Ruunid selleks nädalaks (20.01.2020. – 26.01.2020.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (20.01.2020. – 26.01.2020.a.)

Sellel nädalal peaksid olema oma ettevõtmiste juures tähelepanelik, sest muidu võivad nii mõnedki asjad Sinu jaoks vales suunas liikuma hakata. Kasuks tuleks see, kui paneksid erilise rõhu ettevalmistuste tegemisele. Hea aeg mitmesuguste uute teadmiste omandamiseks. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks praegu oma sõnadevalikuga ettevaatlik olla. Rahaasjades tasuks eriline rõhk panna konservatiivsusele. Et oma energiavarud tasakaalus hoida, tuleks leida võimalusi puhkamiseks. Enda liigne kurnamine võib kergesti viia tervisemurede tekkimiseni.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal viib Sind arvatavasti mitmesuguste muutuste keskele. Sinu kohanemisvõime pannakse proovile. Sul tasuks praegu oma sammud hoolikamalt läbi mõelda, et seeläbi eksimustest hoiduda.

Mingi oluline uudis võib Sinuni jõuda. See muudab kogu Sinu ellusuhtumist.

Kasuks tuleks see, kui oma oskusi täiendaksid. Seeläbi looksid endale uusi eeliseid.

Tööasjades suudad ennast hästi teostada. Uute plaanide teostamisega alustamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Pigem tasuks tegeleda pooleliolevate kohustustega. Hoia dokumendid laitmatus korras. Jälgi, et olulised dokumendid saaksid vajalikele ametiasutustele õigeaegselt esitatud. Selles osas on oht midagi olulist unustada.

Rahaasjad kujunevad üsna headeks. Kui oled tähelepanelik, võid avastada enda jaoks ka mõne uue teenimisvõimaluse.

Armuasjades on läbisaamine partneriga hea. Vältida tuleks aga vanade asjade meeldetuletamist. Rahaliste küsimuste arutamine võib kaasa tuua suuremad erimeelsused.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal toob Sinu ellu arvatavasti kaasa mitmesuguseid muutusi ja arenguid. Kohanemisvõime pannakse proovile. Et kõik asjad kenasti sujuks, tuleb Sul oma emotsioonid paremini kontrolli all hoida. See õnnestub Sul seda paremini, mida enam Sinu enda elu tasakaalus on.

Vajad sellel nädalal mõnevõrra enam isiklikku vabadust. Seepärast oleks hea, kui leiaksid hetki, kus üksindust nautida.

Tööalastes asjades pakub see nädal Sulle mitmeid võimalusi selleks, et saaksid vastused neile küsimustele, mis Sind viimasel ajal vaevanud on. Praegu pole hea aeg selleks, et võtaksid ette liialt palju erinevaid kohustusi, sest kõikide asjadega Sa tegeleda ei suudaks.

Ettevaatlikum tasuks olla kolleegidega suhtlemisel, et mitte lasta erimeelsustel oma töötegemist segada.

Rahaasjades tasuks olla praegu mõnevõrra ettevaatlikum. Jälgi, et Sinu rahaasjad kenasti tasakaalus oleksid.

Armuasjad pannakse praegu proovile. Sul tuleb leida oma partneri jaoks rohkem aega ja kannatust. Jaga temaga julgemalt oma mõtteid ja ideid. Romantika vallas tasuks proovida midagi uut ja ebatavalist.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal on kannatlikkus omal kohal. Pead arvestama sellega, et nii mõnedki asjad jõuavad Sinuni hilinemisega, mistõttu tuleb kannatlikult oodata.

Oma igapäevaste asjaajamistega püüa iseseisvalt hakkama saada. Teiste inimeste abile pole mõttekas liigselt loota. Sind ei suudeta praegu vajalikul määral mõista.

Tööalases elus on Sul raske oma plaane täita, mistõttu pole mõttekas endale liialt suuri sihte seada. Pigem tasuks keskenduda pooleliolevate asjade lõpetamisele.

Suhtlemine kolleegidega on mõnevõrra keerukas ning kompromissid on rasked tulema.

Rahaasjad on praegu heas seisus, kuid igapäevaste pingete tulemusena kipud rohkem kulutama. Kui suudad oma kulutused enam-vähem kontrolli all hoida, ei juhtu midagi.

Armuasjades tuleks Sul ennast tavalisest selgemini väljendada. Liigne tormakus ja otsekohesus võib armuasjadesse palju probleeme tekitada. Püüa koos partneriga koos midagi meeldivat ellu viia. Hea aeg koos ka koduste plaanide teostamiseks.

VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal võivad Sinu segadustunded suureneda. Sugugi kõik asjad ei liigu sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oleksid. Kasuks tuleks see, kui Sa endale praegu liialt suuri plaane ei teeks. Rutiinsemate kohustustega tegelemine tuleks oluliselt enam kasuks.

Teiste inimestega suhtlemine on üldiselt hea, kuid hoidu oma mõtete pealesurumisest. Ka tasuks Sul olla ettevaatlikum oma sõnadevalikuga.

Tööalastes asjades tuleb Sul kokku puutuda tavalisest suurema vastuseisuga. Seetõttu on Sul raske oma ideid teostada. Ole avatum, et seeläbi osa saada uutest ideedest ja mõtetest.

Ära lase ennast teistel inimestel mõjutada, kuna see võib Sind kergesti viia valeotsusteni.

Rahaasjad on sellel nädalal üsna heas seisus. Ära võta mõttetuid riske, kuna nendega on oht enda majanduslik olukord pikaks ajaks ära rikkuda.

Armuasjades võib see nädal kaasa tuua mõningaid arusaamatusi ja probleeme partneriga. Sul tuleks vältida partnerile surve avaldamisest ning tema kritiseerimist. Kompromisside leidmine ei saa olema praegu mitte kõige kergem ülesanne.

Seotud postitused