Ruunid selleks nädalaks (21.10.2019. – 27.10.2019.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (21.10.2019. – 27.10.2019.a.)

Sellel nädalal tasuks olla ettevaatlikum kõikvõimalike dokumentidega ümberkäimisel, sest on oht midagi totaalselt valesti teha. Ka rahaliste vahenditega tuleks ettevaatlikumalt ringi käia. Tööalases elus on enamik inimesi ettevõtlikud ning suudavad oma plaanid kenasti teoks teha. Samas tasuks rohkem rõhku panna vajalike ettevalmistuste tegemisele. Peresuhted võivad paljude tähemärkide jaoks kujuneda keeruliseks ning üksmeele leidmine ei saa olema kerge ülesanne. Tasuks hoiduda oma mõtete pealesurumisest. Rohkem tasuks leida aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, et seeläbi ennast paremini tunda. Informatsiooni hankimisel tasuks olla ettevaatlikum, sest on oht valeinfo otsa sattuda.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tuleks rohkem mõelda sellele, kuidas oma igapäevased tegevused paremaks ja efektiivsemaks muuta. Kui oled enda jaoks paika pannud mõned olulised plaanid, siis tasuks nüüd hakata neid ellu viima. Oled oma plaanide teostamisel edukam, kui Sa seda arvata oleksid osanud. Rohkem tasuks usaldada oma sisetunnet, sest see võimaldab Sul paremate tulemusteni välja jõuda. Ära lase teistel inimestel oma tegevusi pidurdama hakata.

Tööalases elus peaksid olema kõik asjad kenasti korras ning suudad mõista oluliselt paremini oma kohustuste ja ka tekkinud probleemide olemust. Kasuta ära oma varasemaid kogemusi selleks, et esilekerkinud takistused ületada. Tööasjades tuleb Sul arvatavasti hakata tegelema mõne täiesti uue projektiga, mis eeldab Sinult tavalisest suuremat kannatlikkust.

Armuelus on Sul raske partneriga üksmeelt leida, mistõttu võib see nädal olla Sulle küllaltki pingeline. Praegu pole hea aeg partneriga kõige olulisemate teemade arutamiseks. Praegu oleks mõttekas lihtsalt vooluga kaasa minna. Probleemide tekkimisel mõtle sellele, et suhte toimimine ja pikaajalisus peaksid olema peamised eesmärgid. See aitaks rahuneda ja vältida oma mõtete pealesurumist.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal võib Sulle kaasa tuua mitmeid ootamatuid kontakte, lepinguid või kokkuleppeid. See aga ei tähenda seda, et need kõik Sulle ka kasulikud oleksid. Mõtle hoolikalt järele, milliste asjadega ennast praegu seod, sest vastasel korral võid endale pikaks ajaks ebameeldivusi tekitada.

Teiste inimestega suhtlemisel tuleks Sul oma emotsioonid paremini kontrolli all hoida, kuna muidu on oht endale probleeme tekitada, mille lahendamine ei saa olema kerge ülesanne.

Tööalases elus tuleb Sul mõningate oluliste asjadega tegelema hakata. Kiirustamisest pead hoiduma, kuna vastasel korral oleksid tagajärjed vägagi probleemsed. Kolleegidega suhtlemine eeldab Sinult kompromissidele minemise kunsti. Vajadusel ole valmis kolleege aitama ning võta vajadusel vastu kolleegide poolt pakutud abi.

Äriasjades tasuks olla sellel nädalal ettevaatlikum lepingute sõlmimisel. Kõik pole sugugi nii hea ja roosiline, kui Sulle esmapilgul võib tunduda.

Suhted partneriga on sellel nädalal segadustundeid tekitavad. Esile kerkivad situatsioonid, mille lahendamine on keeruline, kohati võib tunduda, et isegi võimatud. Oluliste valikute tegemisel usalda rohkem oma sisetunnet, sest see võimaldaks suhteprobleemid ära hoida. Hea aeg romantilisteks tegevusteks.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tunned seda, et Sul on raske oma asju kontrolli all hoida. Paljud ettevõtmised ei kulge sellises suunas, nagu Sa seda oodanud oleksid. Peamiselt on see kõik tingitud Sinu suurtest ootustest, aga mitte realistlikest hinnangutest. Seepärast ongi Sinu plaanid nii mõneski mõttes teostamatud. Ka tekitavad segadust teised inimesed Sinu ümber, kes muudavad kergekäeliselt oma meelt ja plaane. Informatsiooniga tasuks olla praegu ettevaatlikum. Ära räägi teistele asju, mis peaks ainult Sinu teada jääma. Selles osas ei tasu eriti usaldada ka oma sõpru.

Tööalases elus toob see nädal arvatavasti kaasa mitmeid olulisi muutusi. See võib Sinus vähendada turvatunnet ja tekitab segadustundeid. Ei ole välistatud, et pead tööalases elus hakkama lahendama mingit ootamatut probleemi. Tee kõik selleks, et ära hoida tülid ja arusaamatused on kolleegidega, ülemustega või klientidega.

Rahaline seis võib olla Sul praegu mõnevõrra pingeline. Teenitud raha ei jõua õigeaegselt Sinuni, mis tähendab probleeme arvete tasumisel.

Äriasjadega tegelemisel usalda rohkem oma sisetunnet, et seeläbi õigete valikuteni jõuda.

Armuelus peaks kõik olema enam-vähem. Praegu tasuks aga hoiduda oluliste asjade otsustamisest või arutelude pidamisest. Kompromissid oleksid selles osas rasked tulema. Püüa armuelus oma emotsioonid paremini kontrolli all hoida. Kindlasti tasuks praegu oma armuellu rohkem romantikat tuua.

Jälgi oma tervist. Oluline on haigusnähtudele õigeaegselt reageerida. Puhka ennast igapäevaselt korralikult välja.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sinu soovid ja unistused on sellel nädalal väga suured. Sugugi kõik asjad ei arene praegu sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oleksid. Praegu on hea aeg selleks, et vabaneda oma elus asjadest, mis Sinu ellu ei sobitu. Püüa oma emotsioonid paremini kontrolli all hoida, sest muidu võid endale pikaks ajaks inimsuhetes probleeme tekitada. Püüa teiste inimeste mõttekäike rohkem mõista.

Tööalases elus tuleb Sul kõiki reegleid järgida. Ära mine seadustega pahuksisse. Pane enda jaoks paika kõige olulisemad eesmärgid ning asu nende poole liikuma. Suudaksid positiivseid tulemusi saavutada oluliselt paremini, kui Sa seda arvaksid. Võimalik, et kolleegid võivad Sind mõningates asjades provotseerida. Et kõik kenasti kontrolli all hoida, on oluline säilitada mõtteselgus ja austus.

Äriasjadega tegelemine eeldab Sinult kannatlikkust ja tähelepanu. On oht pettuste keskele sattuda.

Oma rahaasjad hoia laitmatus korras. Jälgi, et arved oleksid õigeaegselt tasutud.

Armuelus toob see nädal arvatavasti kaasa arusaamatusi. Sul on raske leida head viisi, kuidas neid arusaamatusi ära hoida või neid hiljem lahendada. Võid saada kasulikke nõuandeid mõnelt selliselt inimeselt, keda usaldad. Kõige rohkem võivad pingeid partneriga tekitada rahalised küsimused või ühised majapidamisega seonduvad kohustused.

Seotud postitused