Ruunid selleks nädalaks (23.12.2019. – 29.12.2019.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (23.12.2019. – 29.12.2019.a.)

Sellel nädalal tasuks tempo maha võtta ning keskenduda pooleliolevate kohustuste lõpetamisele. Liigsed kohustused kindlasti kasuks ei tule. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks hoolikamalt oma sõnu valida, et mitte vastasseis sattuda. Üldiselt võib öelda, et liigne mõtisklemine sellel nädalal kasuks ei tule. Perega koos pühade veetmisel oleks mõttekas ka koduseinte vahelt veidi välja minna. Rahaline seis võib olla praegu paljudele pingeline, mistõttu tasuks rahaliste vahenditega hoolikamalt ringi käia.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal pöörad suuremat tähelepanu inimsuhetele ning püüad leida võimalusi nende inimeste külastamiseks, keda Sa kaua näinud pole. Oluline on aga jälgida seda, et Sa leiaksid hetki ka puhkamiseks ja perekonna jaoks. Liigne kiirustamine ja kohustuse võtmine rikub pühademeeleolu.

Tööalases elus keskendud sellel nädalal erinevate kohustuste lõpetamisele. Oskad leida praegu probleemidele tavalisest kergemini lahendusi, mistõttu saavad sellel nädalal lahenduse nii mõnedki varasemad tööalased probleemid.

Kolleegidega suhtlemine peaks olema sellel nädalal hea, kuid peaksid hoolikalt mõtlema sellele, millistel teemadel nendega räägid. Väga isiklikke teemasid tasuks vältida.

Rahaasjad kulgevad hästi ning tunned ennast seetõttu kindlalt. Samas pead arvestama ka mõningate ootamatute väljaminekutega.

Leia rohkem aega oma pere jaoks. Kõik ühised tegevused tuleksid peresuhetele kasuks. Hea aeg looduses viibimiseks, eriti veekogude läheduses.

Keegi sõpradest võib Sinu poole pöörduda abi saamiseks. Ainuke probleem on selles, et ta teeb seda viimasel minutil, mistõttu kujuneb selle probleemi lahendamine ka Sulle väljakutseks.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised üsna ladusalt kulgema. Sul tasuks mõelda praegu sellele, kuidas oma elus mõningad vajalikud muudatused ära teha, et seeläbi endale edaspidiseks eeliseid luua. Hoidu samas sellest, et ennast erinevate kohustustega liigselt ära koormaksid. Kõik tuleb kenasti tasakaalus hoida.

See nädal pole eriti hea aeg mõtisklusteks, sest seeläbi oleks pessimism kerge tekkima. Praegu on pigem tegude aeg.

Tööalases elus hoidu sellel nädalal liialt suurtest kohustustest. Töönädal pole pikk ning keskendu ainult kõige olulisemale.

Kolleegidega suhtlemisel tasuks Sul hoolikamalt oma sõnu valida, sest vastasel korral oleksid erinevad arusaamatused kerged tekkima.

Sinu rahaline seis võib olla praegu pingeline, mistõttu tasuks oma rahaasjadega hoolikamalt ringi käia. Laenu võtmisest tasuks hoiduda, sest selle tagasimaksmine võib kujuneda keeruliseks.

Peresuhted on praegu üsna head. Samas võivad mõned argitoimetused ka probleeme tekitada, eriti just laste ja vanemate vahel. Probleeme aitab ära hoida järeleandlikkus.

Sellel nädalal hoia silm peal oma tervisel, sest on oht haigestuda nakkushaigustesse.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal toob kaasa mõningaid raskusi ja takistusi, kuid suudad need arvatavasti kiiresti ületada. Probleem võib tekkida siis, kui oled oma nädalakava liialt tihedaks muutnud ning ootamatud takistused ei võimalda Sul kõiki plaane teoks teha.

Peaksid praegu rohkem hoolt kandma selle eest, et Sinu sisemine maailm oleks tasakaalus. Väldi vihastamist, nukrameelsust vms. Eelkõige tasuks Sul praegu ennast ümbritseda inimestega, kellest lugu pead.

Tööalastes asjades tuleb Sul pühade eel veel tegeleda mõningate ootamatustega. See võib Sinu pühade-eelse tööpäeva pikemaks venitada. Suhted kolleegidega toimivad hästi, mistõttu on Sul võimalik nende käest alati abi saada. Ole valmis pakkuma neile ka omapoolset abi, kui nad seda vajavad.

Rahaasjad võivad olla praegu mõnevõrra pingelised, kuid kõik asjad lahenevad peagi. Oluline on realistlik suhtumine oma rahaasjadesse.

Armuasjad on sellel nädalal stabiilsed ning mingeid erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Püüa pühade ajal oma perega võimalikult palju koos aega veeta. Hea idee oleks jalutamine ning jõuluilu nautimine.

Pereliikmed võivad praegu vajada Sinu abi mõne esilekerkinud probleemi lahendamisel. Aita neid, kuid ära nende eest kõike ära tee.

Hoia oma tervisel silm peal, sest mõned tervisemured võivad Sind praegu kimbutama hakata.

VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tuleks Sul endale rohkem tähelepanu pöörata. Nii mõnedki asjad vajaksid ehk ümbermõtestamist ja muutmist. Mida avatum praegu oled, seda enam võimalusi see nädal Sinu ellu toob.

Tööalastes asjades suudad sellel nädalal palju korda saata, ehkki see nädal on lühike. Oskad lihtsalt oma tegevusi niivõrd hästi planeerida. Peaksid dokumentidega hoolikamalt ringi käima, sest vastasel korral võivad tekkida mõned ootamatud probleemid.

Rahaasjad on praegu mõnevõrra pingelised, kuid midagi erakorralist ka pole. Ole valmis ka selleks, et mingi oluline seade võib vajada remondi või väljavahetamist, mistõttu suurendab see Sinu väljaminekuid.

Hea aeg mitmesuguste koduste plaanide teostamiseks, kuid väldi liialdusi. Vajaksid praegu enam aega ka puhkamiseks, et seeläbi oma energiavarud tasakaalus hoida.

Peresuhted toimivad kenasti. Jõulude veetmine peaks peresuhete toimimisele palju juurde andma. Üheskoos tasuks pühade ajal külastada kino, teatrit, muuseumi ja miks mitte ka kirikut.

Seotud postitused