Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.02.2021. – 07.02.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.02.2021. – 07.02.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Püüa emotsioonid sellel nädalal rohkem kontrolli all hoida. Vastasel korral on arusaamatused teiste inimestega kerged tekkima. Jälgi hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled. Sinu igapäevaste ettevõtmiste juures mängib õige asjade ajastamine väga olulist rolli.

Tööasjades oled edukas ning suudad palju korda saata. Peaksid aga jälgima seda, et Sa tühistele asjadele liialt suurt tähelepanu ei pööraks. Muidu raiskad selle nädala positiivsed mõjud lihtsalt ära. Ole valmis oma töökorralduses julgemalt muudatusi tegema, sest seeläbi tagaksid endale parimad tulemused.

Suhted kolleegidega kulgevad ladusalt. Kasuks tuleks see, kui paneksid rohkem rõhku meeskonnatöö tegemisele. Ära võta väga tõsiselt neid lubadusi, mida Sulle praegu jagatakse, sest need lubadused võivad täitmata jääda.

Sinu rahaasjad on praegu küllaltki heas seisus. Kasuks tuleks see, kui jälgiksid tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest seeläbi võid leida endale uusi teenimisvõimalusi. Hea aeg selleks, et kriitilise pilguga oma väljaminekud üle vaadata.

Koduses majapidamises tasuks praegu rohkem keskenduda rutiinsematele töödele. Suuremate plaanide teostamine võib kaasa tuua tagasilööke, mida Sa ei oskaks ette näha.

Peaksid praegu rohkem silma peal hoidma oma tervisel.

Armuasjades toob see nädal suure tõenäosusega kaasa mõningaid takistusi ja raskusi, kuid need on ületatavad. Pead ainult olema valmis järeleandmisi tegema.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal peaksid pühenduma oma peamistele sihtidele ja unistustele. Sul on võimalik palju olulist korda saata. Detailidele tasuks aga rohkem tähelepanu pöörata. Tunne naudingut kõigest sellest, mida teed.

Tööasjades tuleks olla ettevaatlikum ning vältida tormakust. Vastasel korral pead tehtud asjad hiljem ümber tegema. Ära võta ette liialt palju erinevaid kohustusi, vaid keskendu ainult ühele tegevusele korraga. Tööalaste riskide võtmist tasuks vältida.

Suhted kolleegidega eeldavad mõõdutunnet. Ära ütle asju, mida hiljem kahetsema pead. On oodata mõningaid tõsisemaid arusaamatusi mõne kolleegi või ülemusega.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas tasakaalus, kuid tormakusest rahaliste otsuste tegemisel tasuks hoiduda.

Koduses elus tasuks teoks teha need plaanid, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Oled selles osas vägagi edukas.

Armuelus tuleks partneriga rohkem arvestada. Kuula ära tema mõtted ning väldi igasugust kriitikat. Romantika vallas töötab kõige paremini see, mida ka varem proovinud oled.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal on väga oluline see, et liiguksid sihikindlalt kõikide nende eesmärkide suunas, mille oled endale sihiks seadnud. Kui jätad praegused võimalused kasutamata, võid olla kindel, et uusi võimalusi niipea ei tule. Tunned ennast praegu mõnevõrra rahutuna, mistõttu ümbritse ennast inimestega, kelle läheduses ennast hästi saad tunda.

Siu tööalased asjaajamised kulgevad ladusalt. Tead, mida soovid saavutada ning jõuad kindlasti oma eesmärkideni välja. Kindlasti tasuks rohkem tähelepanu pöörata detailidele. Tööalaste rahaasjadega tuleks hoolikamalt ringi käia, et endale mitte ebameeldivusi tekitada.

Suhted kolleegidega on head, kuid arvestama pead ka mõningate arusaamatustega. Mida kiiremini need lahendad, seda vähem probleeme endale tekitad. Hoidu oma isikliku elu teemade käsitlemisest kolleegidega.

Sinu rahaasjad on küllaltki heas seisus. Tänu oma sihikindlusele on Sul võimalik leida endale praegu ka uusi teenimisvõimalusi.

Koduses elus tasuks keskenduda neile tegevustele, mida oled pikalt planeerinud. Sul on head võimalused soovitud tulemusteni jõudmiseks.

Armuelus leia partneri jaoks rohkem aega. Ühised tegevused koduses majapidamises tuleksid suhte arengule kasuks. Romantika vallas tasuks proovida midagi täiesti uut.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal ei ole Sinu ettevõtmised nii edukad, kui Sa seda sooviksid. Praegu pole hea aeg selleks, et seaksid endale eesmärkideks asju, mille õnnestumises Sa kindel pole. Praegu on aga suurepärane aeg selleks, et paneksid enda jaoks paika mõned tulevikuplaanid, mille nimel edasi liikuda. Kuula rohkem teiste inimeste nõuandeid, eriti naisterahvaste nõuandeid.

Tööasjades võib see nädal kaasa tuua mitmesuguseid probleeme ja arusaamatusi. Nende lahendamine eeldab tähelepanelikkust. Ära võta mõttetuid riske, sest need võivad Sulle valusalt vastu näppe lüüa. Rutiinsed kohustused on need, mis peaksid Sulle praegu kõige paremini sobima. Hea aeg mõningate tulevikuplaanide tegemiseks.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Keskendu sellele koostöö tegemisele, sest see aitaks Sul tööasjades paremini edasi liikuda.

Rahaasjad eeldavad mõnevõrra suuremat tähelepanu. Praegu ei tohiks rahaasjades võtta mõttetuid riske, sest on oht oma võimalusi olulisel määral kahjustada. Hea aeg selleks, et otsida endale kokkuhoidukohti.

Koduses majapidamises keskendu praegu pigem rutiinsematele kohustustele. Ära hakka ellu viima uusi ideid, sest selles vallas oleks Sul keeruline oodatud tulemusteni jõudmine.

Armuasjades on oluline üksteise lähedus. Romantikale tasuks rohkem tähelepanu pöörata. Suhetele mõjuksid hästi jalutuskäigud looduses.

Seotud postitused