Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.03.2021. – 07.03.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.03.2021. – 07.03.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal viib Sind mitmesuguste muutuste keskele. Need muutused ei ole suure tõenäosusega Sulle eriti meeltmööda, kuid ära hoida Sa neid ka ei saa. Pead leppima ja kohanemisvõimele rõhku panema.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju korda saata. Keskendu ainult ühele tegevusele korraga. Jälgi tööalased rahaasjad korras oleksid. Praegu on suurepärane aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendaksid, sest seeläbi looksid endale edaspidiseks uusi võimalusi.

Suhted kolleegidega kujunevad headeks. Kasuks tuleks see, kui paneksid rohkem rõhku meeskonnatöö tegemisele. Ettevaatlik tasuks olla lubaduste andmisel.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu suhteliselt heas seisus. Kui oled tähelepanelik võid leida endale ka mõne päris uue teenimisvõimaluse. Kasuks tuleks see, kui teeksid suuremaid jõupingutusi kokkuhoiuvõimaluste otsimiseks.

Koduses elus võiksid koos perega mingi kauaoodatud plaani ellu viia. Kui oled ettevalmistused hästi ära teinud, jõuad välja nende tulemusteni, mida soovid.

Armuelus tasuks oma tunnetest avatumalt rääkida. Kui Sa seda ei tee, siis ära oota, et partner Sind mõista suudaks. Ühiste plaanide tegemiseks on praegu suurepärane aeg.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal peaksid olema ettevaatlik oma liigsete ootustega. Sead endale eesmärgiks asju, mille elluviimine võib kujuneda keeruliseks. Realistlikkus eelkõige. Hea aeg mitmesuguste selliste probleemide lahendamiseks, mis on Sinu ellu tekkinud viimastel nädalatel.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju olulist korda saata. Peaksid ainult jälgima seda, et Sa pisidetaile tähelepanuta ei jätaks. Hoia korras kõik dokumendid. Suhtlemine klientidega eeldab ettevaatlikkust. Hea aeg oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks.

Suhted kolleegidega peaksid olema Sul suhteliselt head. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks. Jaga julgemalt kolleegidega oma mõtteid ja ideid, sest leiad neile kindlasti toetajaid. Isikliku elu teemadel pole praegu hea aeg kolleegidega rääkimiseks.

Sinu rahaasjad on praegu üsna heas seisus. Kui oled tähelepanelik, võid leida endale ka mõne täiesti uue teenimisvõimaluse.

Koduses majapidamises on oluline realistlikkus. Kipud endale eesmärgiks seadma asju, mille elluviimine saab olema keeruline, isegi võimatu.

Armuelus on praegu hea aeg erinevate diskussioonide pidamiseks. Kompromissid on kerged tulema. Leia oma partneri jaoks rohkem aega.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal viib Sind mitmesuguste uuenduste ja arengute keskele. Eriline rõhk tuleks panna kohanemisvõimele. Ära ise praegu suuremaid plaane ellu viima hakka, sest elu viib Sind ise sellistesse situatsioonidesse, kus pead millegi uuega alustama.

Tööasjades oled ettevõtlik, kuid kõik ei kulge sugugi plaanipäraselt. Pead olema valmis selleks, et oma plaanides tuleb teha muudatusi. Oma ideede teostamine on keeruline, kuna Sul on raske leida neile ideedele toetajaid. Pead selle nimel päris palju selgitustööd tegema. Ole ettevaatlik dokumentide täitmisel, sest selles vallas on eksimused kerged tekkima.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid pead arvestama sellega, et Sul on raske leida oma ideedele ja mõtetele toetajaid. Soovitud tulemuste saavutamine eeldab päris suuri jõupingutusi.

Sinu rahaasjad peaksid toimima suhteliselt hästi. Mõtle hoolikalt läbi, kuidas oma rahaasju korraldad. Mõttetute riskide võtmiseks pole praegu sugugi hea aeg. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks, sest tänu oma sihikindlusele on Sul head võimalused selleks, et leida mingi väike uus teenimiskoht.

Koduses majapidamises tasuks hoiduda suurematest töödest. Sinu energiavarud pole praegu nii suured, et suudaksid oma plaane ellu viia.

Armuasjades ole oma partnerile rohkem toeks. Jaga oma mõtteid ja tundeid avatumalt, sest ainult nii saab partner Sind vajalikul määral mõista. Üksteisele tasuks teha mingi väike üllatus.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Tunned ennast sellel nädalal suhteliselt hästi. Enamik Sinu ettevõtmisi õnnestub, kuid peaksid siiski jälgima seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi. Üks asi korraga on praegu parim lähenemine. Peaksid rohkem praegu arvestama ka teiste inimeste arvamustega, sest see aitaks Sul ennast paremini probleemidest eemale hoida.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad teoks teha. Jälgi aga seda, et Sa ei võtaks korraga liialt palju ette. Suure tõenäosusega toob see nädal Sinu tööellu mõningaid ootamatuid muutusi, mis Sulle eriti meeltmööda pole. Sul pole seda aga võimalik vältida, mistõttu tuleks keskenduda kohanemisele.

Suhted kolleegidega peaksid olema sellel nädalal head, kuid ole ettevaatlik oma mõtete pealesurumisega. Ära võta tõsiselt kõiki neid lubadusi, mida kolleegid Sulle jagavad, sest suure tõenäosusega jääb suur osa neist lubadustest täitmata.

Rahaasjad on Sul suhteliselt heas seisus. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada, sest head ideed on kerged tulema. Ära võta mõttetuid riske, mis võiksid Sinu rahalist seisu kahjustada.

Koduses majapidamises pole see nädal mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamisest. Soovitud tulemusteni jõudmine võib olla raskendatud. Rutiinsemad kohustused peaksid aga kujunema edukateks.

Armuelus leia oma partneri jaoks rohkem aega. Ta vajab Sinu lähedust. Ka Sina ise vajad praegu mõnevõrra enam partneri lähedust, mistõttu ära häbene seda välja ütlemast. Hea aeg ühiste plaanide tegemiseks.

Seotud postitused