Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.06.2020. – 07.06.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.06.2020. – 07.06.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised suhteliselt hästi kulgema. Ehkki puutud kokku ka mitmesuguste takistustega, suudad need mingi erilise jõu abil ületada. Peaksid praegu keskenduma iseseisvatele jõupingutustele, sest meeskonnatöö ei too tulemusi.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad teoks teha. Sa ei karda katsumusi, mistõttu suudad kõik takistused ületada. Peaksid praegu jälgima seda, et kõik dokumendid oleksid laitmatus korras.

Suhtlemisel kolleegidega tasuks olla ettevaatlikum oma arvamuste esitamisel. Sind ei mõisteta õieti, kuna võid ennast keeruliselt väljendada.

Rahaasjad on praegu kenasti tasakaalus. Sul tasuks otsida võimalusi selleks, et oma sissetulekut suurendada, sest selles osas võivad Sulle avaneda nii mõnedki uued võimalused. Oma kulutused tasuks kriitiliselt üle vaadata.

Hea aeg Eestis reisimiseks. See aitaks Sul argipingeid leevendada. Nädalalõpus tasuks seetõttu teha üks väljasõit Eestimaa kaunitesse paikadesse.

Peresuhetes on kõik kenasti tasakaalus. Sul tasuks aga jälgida rohkem seda, et pereliikmetel mingeid probleeme pole tekkinud, eriti lastel. Saaksid neid õigel ajal aidata enne, kui probleemid liialt suureks paisuvad.

Armuelus on romantikal mängida Sinu jaoks oluline roll. Oma partneriga suhtlemisel püüa teda julgustada rääkima asjadest, mis on talle kõige olulisemad.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal kujuneb Sinu jaoks mõnes mõttes seisakuks. Ära eelda seda, et suudad kõik oma plaanid ellu viia. Takistusi tuleb rohkem kui arvata oskad. Samas ei tee need takistused Sinu üldisele käekäigule midagi halba. Võimaldavadki ehk rohkem aja maha võtta ning mõtiskleda sellele, mida oleksid võinud teha teisiti. Ka annab see võimaluse veidi oma energiavarusid taastada.

Tööalastes asjades ei kulge kõik plaanipäraselt. Ära endale praegu liialt suuri plaane tegema hakka, sest see võib kaasa tuua hulganisti segadustundeid. Keskendu ühele asjale korraga ning suudad palju korda saata. Detailid mängivad praegu väga olulist rolli.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Võiksid ainult veidi hoolikamalt oma sõnadevalikul silma peal hoida.

Rahaasjad on sellel nädalal mõnevõrra pingelised, kuna pead tegema ootamatuid väljaminekuid. Samas ei tohiks sellest mingit suuremat probleemi tekkida. Võiksid rohkem mõelda sellele, kuidas oma sissetulekut veidi suurendada. Selles osas võivad Sulle avaneda mõned head võimalused.

Suhted pereliikmetega on heas seisus. Pereliikmed vajavad praegu aga mõnevõrra enam Sinu tähelepanu, ehk ka abi mõne probleemi lahendamisel. Seepärast ole nende jaoks olemas.

Armuasjades võivad esile kerkida mõned lahendamata varasemad probleemid. Neile tuleks nüüd kiiresti lahendused leida. Ettevaatlikum peaksid olema partnerile lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib kujuneda keeruliseks.

Hea aeg selleks, et koos oma partneriga paika panna mõned olulised tulevikusihid.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal ole Sinu turvatunne mitte kõige suurem. Seepärast on oluline leida viis, kuidas turvatunnet suurendada. Suuremaid plaane pole mõttekas praegu ellu viima asuda, sest soovitud tulemusi oleks keeruline saavutada. Kuula rohkem seda, mida teised inimesed Sulle soovitavad, sest see aitaks Sul kiiremini edasi liikuda.

Jälgi tähelepanelikumalt teisi inimesi, sest on oht, et keegi võib Sind praegu kurjalt ära kasutada. Hoia sellistest inimestest kohe väga kaugele. Praegu pole hea aeg ka selliste inimestega suhtlemiseks, kes oma arvamusi ainuõigeteks peavad.

Tööalased kohustused kulgevad Sul praegu üsna ladusalt. Samas tuleb Sul arvestada sellega, et suuremate projektidega tegelemisel võid kergesti hätta sattuda. Keskendu lihtsametele kohustustele ning ära alusta uute plaanidega.

Suhtlemisel kolleegidega ära võta südamesse kõike seda, mida Sulle öeldakse. Inimesed on praegu lihtsalt liialt tormakad oma väljaütlemiste juures.

Rahaasjad peaksid olema Sul praegu üsna heas seisus. Sul tasuks keskenduda sellele, et endale uusi teenimisvõimalusi otsida, sest nende leidmise tõenäosus on suur. Ka mõned eurod lisaraha on selline, mida ei tohiks kõrvale lükata.

Peresuhetes tasuks keel hammaste taga hoida. Kriitika esitamisel tasuks olla väga ettevaatlik. Praegu pole küll mõtet endale veel ka pereelus asju keeruliseks teha. See nädal on hea aeg selleks, et üheskoos perega midagi kodu heaks ära teeksid. See parandaks kõige enesetunnet.

Armuelus tuleb Sul püüelda selle poole, et oma partneri mõttekäike paremini mõista. Ole valmis tegema järeleandmisi oma soovide ja vajaduste osas.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal on oluline see, et oma võimetesse ja oskustesse rohkem usuksid. Midagi niisama kergelt kätte ei tule ning eesmärkide saavutamiseks tuleb ennast rohkem pingutada. Praegu tasuks oma silmad rohkem lahti hoida, sest Sul on võimalus saada vastus paljudele sellistele küsimustele, mis Sind pikka aega vaevanud on.

Tööalastes asjades oled enesekindel ning suudad oma plaanid kenasti teoks teha. Praegu tuleb ainult rohkem jälgida seda, et Sa ei võtaks korraga enda kanda liialt palju kohustusi. Üks asi korraga. Dokumentidega tegelemisel on praegu vead kerged tekkima, mistõttu ole ettevaatlik ning väldi tormakust. Kui pead tööasjades tegelema rahaga, siis ole väga tähelepanelik.

Suhted kolleegidega on head ning mingeid probleeme tekkida ei tohiks. Skeptiliselt võiksid suhtuda kolleegide antud lubadustesse.

Rahaline seis peaks olema Sul praegu üsna hea. Vaata üle oma väljaminekud, sest kindlasti saaksid selles osas midagi parandada. Hea aeg uute teenimisvõimaluste otsimiseks.

Suhted pereliikmetega toimivad hästi. Ära tuleta meelde vanu ebameeldivusi, sest need midagi head endaga ka praegu kaasa ei tooks. Ole vajadusel oma pereliikmeid aitama ja toetama.

Armuelus tasuks vältida tormakust. Ole ettevaatlik oma väljaütlemistega, sest on oht, et partner Sind valesti mõistab.

Seotud postitused