Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.11.2021. – 07.11.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 01.11.2021. – 07.11.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tasuks rohkem rõhku panna inimsuhetele. Mida paremini suudad inimsuhted toimima saada, seda edukamaks see nädal Sinu jaoks kujuneb. Ära võta praegu mõttetuid riske, sest muidu võid oma edaspidiseid väljavaateid kahjustada.

Tööasjades oled päris edukas ning suudad palju korda saata. Hea aeg mõningate väiksemate ümberkorralduste tegemiseks, mis aitaksid Sul ehk tööasju edaspidi paremini korraldada. Tööasjades tuleks vältida mõttetute riskide võtmist.

Suhted kolleegidega on päris head, kuid kindlasti saad omalt poolt palju ära teha selleks, et need suhted veelgi paremad oleksid. Ettevaatlikum tasuks olla lubaduste jagamisel, sest nende täitmine võib keeruliseks kujuneda.

Sinu rahaasjad on praegu päris hea seisus. Võiksid mõelda sellele, kuidas oma igakuiseid kulutusi vähendada. Kindlasti leiad mingid võimalused. Laenu võtmiseks ega andmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Koduses majapidamises ei tasu praegu väga suuri asju ette võtta, sest soovitud tulemusteni jõudmine võib kujuneda oluliselt keerulisemaks, kui Sa seda arvanud oleksid.

Armuasjad peaksid olema praegu päris heas seisus. Kasuks tuleks see, kui püüaksid oma armuellu veidi uut värskust tuua. Hoidu partneriga suhtlemisel igasugusest kriitikast.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tuleks Sul enam keskenduda neile ülesannetele, mille oled enda jaoks paika pannud. Püüa need plaanid teoks teha. Alles seejärel alusta uute plaanidega. Praegu pole hea aeg tormakuseks, kuna see võib valusalt kätte maksta.

Sinu tööalased asjad on nii ja naa. Probleeme on mitmeid ning peamiselt oled nende põhjustajaks Sina ise. Sa ei mõtle kõiki asju piisavalt läbi, mistõttu võid tööasjades kergesti valeotsuseid teha. Dokumentidega tuleks praegu kindlasti hoolikamalt ringi käia.

Sinu suhted kolleegidega on head. Samas meeskonnatöö ei pruugi sujuda nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid.

Sinu rahaasjad on üsna heas seisus, kuid selline olukord püsib seni, kui Sa väldid tormakaid otsuseid. Sellel nädalal pole hea aeg laenu võtmiseks, kuna see võib ennast valusalt kätte maksta.

Koduses elus väldi praegu suuremaid töid. Sul oleks keeruline soovitud tulemusteni jõuda. Selle asemel keskendu rutiinsematele kohustustele.

Armuasjad on üldiselt head, kuid ole valmis ka mõneks arusaamatuseks. Oluline on see, et oleksid partneriga suhtlemisel avatud ning jagaksid julgemalt oma ideid ja mõtteid. Partneriga suhtlemisel tasuks hoiduda kriitikast tema suunas.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal saad korjata neid vilju, mida oled varem külvanud. Kui oled ennast maksimaalselt pingutanud, siis saavad ka tulemused olema väga head. See nädal on suurepärane aeg selleks, et teeksid oma elus algust mõningate uute plaanidega.

Tööasjades oled edukas ning suudad paljud olulised asjad kenasti tehtud saada. Oskad oma energiavarusid üsna hästi hinnata ja jagada, mistõttu saavad olulised asjad kenasti tehtud. Sa ei karda uusi väljakutseid, pigem otsidki neid. Hea aeg uute teadmiste ja oskuste omandamiseks, et seeläbi endale edaspidiseks uusi eeliseid ja võimalusi luua.

Suhted kolleegidega peaksid kujunema vägagi headeks, kuid suhtu skeptiliselt sellesse, kui kolleegid Sulle lubadusi jagavad. Need lubadused lihtsalt unustatakse.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas seisus. Tasuks mõelda sellele, kuidas oma sissetulekut veidi suurendada, sest head ideed selles osas on kerged tekkima. Ettevaatlik tasuks olla laenu võtmisel. Ära lase teistel inimestel ennast mõjutada rahalisi otsuseid tegema.

Sinu kodused asjaajamised peaksid kujunema üsna edukateks. Hea aeg uute ideede ja plaanide teostamiseks. Oluline on aga oma plaanid eelnevalt läbi mõelda.

Armuasjad on sellel nädalal üsna head. Tasuks partneriga rohkem koos aega veeta. Ühised tegevused kodus mõjutaksid suhte toimimist vägagi positiivselt.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tuleb Sul olla valmis selleks, et langetada olulisi otsuseid. Seda tuleb Sul teha üsna kiiresti, mis lisab pingeid juurde, kuna informatsiooni hankimiseks napib aega.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad kenasti tehtud saada. Samas peaksid oma plaane väga hoolikalt tegema, et jõuda välja parimate lahendusteni. Hea aeg oma oskuste täiendamiseks, kuna seeläbi looksid endale uusi võimalusi edaspidiseks. Jälgi, et dokumendid oleksid õieti esitatud ja õigeaegselt esitatud.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu päris heas seisus. Jalga julgemalt oma mõtteid. Kolleegid võivad Sind praegu mingite eriliste asjadega üllatada.

Sinu rahaasjad on päris heas seisus. Kasuks tuleks see, kui vaataksid kriitilise pilguga üle oma kulutused. Hea võimalus selleks, et leida endale mõni uus teenimisvõimalus.

Kodused asjaajamised kujunevad päris edukateks, kuid ära võta korraga ette liialt palju. Keskendu ühele asjale korraga.

Armuasjades tuleks Sul olla praegu tavalisest tähelepanelikum. Arvesta rohkem oma partneri soovide ja vajadustega. Romantika on olulisel kohal.

Seotud postitused