Ruunide ennustus ajavahemikuks 02.08.2021. – 08.08.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 02.08.2021. – 08.08.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid muutusi ja arenguid. Oluline on, et läheksid nende muutuste ja arengutega kaasa. Vältima peaksid tormakust, kuna on oht mõned olulised detailid tähelepanuta jätta. Hoolitse selle eest, et Sinu energiavarud oleksid tasakaalus.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad kenasti teoks teha. Ettevalmistuste tegemine tuleks kasuks, mis võimaldaks Sul kergema vaevaga oma eesmärkide poole liikuda.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Jaga julgemalt nendega oma mõtteid ja ideid. Võimalik, et see nädal toob kaasa ka mõningaid arusaamatusi, kuid suudad need suhteliselt kiiresti lahendada.

Oma rahaasjadele peaksid rohkem tähelepanu pöörama. Võimalik, et teed hoolimatusest mõne valeotsuse. Ostude tegemiseks varu aega, et enda jaoks parimad variandid üles leida.

Koduses majapidamises ei tasu praegu tegeleda suuremate kohustustega. Sul oleks keeruline oodatud tulemusteni jõuda.

Suhe partneriga peaks toimima üsna hästi. Arusaamatuste tekkimisel ole valmis tegema järeleandmisi, et kõik paremini toimima saada. Romantikal võiks olla Sinu suhtes suurem roll.

Kui oled vallaline, siis see nädal on hea aeg tutvuste loomiseks. Oskad praegu inimesi tavalisest paremini hinnata ja seeläbi paremaid valikuid teha.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal pole Sinu kindlustunne mitte kõige suurem. Seda on näha ka kõikide Sinu ettevõtmiste juures. Praegu tasuks Sul enam tegeleda rutiinsemate kohustustega, mis oluliselt paremini õnnestuvad.

Tööalaste asjaajamiste juures keskendu rutiinsematele kohustustele. Jälgi rohkem detaile, sest need mõjutavad Sinu edukust tavalisest enam. Kasuks tuleks see, kui otsiksid enda jaoks võimalusi, et oma efektiivsust suurendada. Tööalaste tulevikuplaanide tegemiseks on see nädal suurepärane aeg.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema üsna head. Jaga nendega oma mõtteid ning ole valmis rohkem koostööle rõhku panema. Usalda rohkem ka nende antud nõuandeid.

Sinu rahaasjad on üldiselt päris hea seisus. Ole valmis selleks, et esile võivad kerkida mõningad ootamatud väljaminekud. Samas pole need midagi sellist, mis Sinu rahalise seisu kõikuma lööksid.

Koduses majapidamises tee ära need kohustused, mis Sul juba käsil on. Uute plaanide teostamiseks pole kõige parem aeg. Pane paika oma edaspidised plaanid.

Armuasjades on lähedus partneriga väga oluline. Leia aega selleks, et partneriga koos midagi meeldivat korda saata. Hea aeg selleks, et üheskoos looduses viibida.

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal tasuks otsingutega piiri pidada. Sinu otsustusvõime ei tööta päris nii nagu Sa seda soovinud oleksid.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal viib Sind suure tõenäosusega mitmete muutuste keskele. Püüa nendega kohaneda. Vältima peaksid kiirustamist, kuna seeläbi on oht mitmesuguste probleemide tekkimiseks. Hea aeg selleks, et otsida enda ellu uusi väljakutseid.

Tööasjades oled ettevõtlik, kuid kõik ei pruugi kulgeda päris selliselt, nagu Sa seda soovinud oleksid. Pane enda jaoks valmis ka mõned varuplaanid, mida vajadusel kasutada saaksid. Tööasjades tasuks vältida suuremaid ümberkorraldusi, sest need ei vii Sind päris selliste tulemusteni, mida oleksid oodanud.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks. Kindlasti tasuks rohkem jälgida seda, et julgemalt oma arvamusi ja mõtteid esile tooksid. Praegu ollakse valmis Sinuga rohkem arvestama.

Sinu rahaasjad toimivad praegu üsna hästi. Samas tasuks olla ettevaatlik nende inimestega, kes püüavad Sind mõjutada rahalisi otsuseid tegema. Neil inimestel pole kõige paremad kavatsused.

Koduses majapidamises keskendu neile töödele, mis vajaksid kiiresti tegemist. Ülejäänud kohustused lükka edasi. Hea aeg mõningate plaanide tegemiseks.

Suhe partneriga toimib üsna hästi. Hea aeg diskussioonide pidamiseks, kuna kompromissid on kerged tulema. Romantikale tasuks kindlasti veidi enam rõhku panna.

Kui oled vallaline, hoia oma silmad lahti, sest uusi võimalusi võib Sulle avaneda päris mitmeid. Kui oled aga suhte loomisega alustanud, siis leia rohkem oma väljavalitu jaoks aega. On oht, et kui jätad praegu suhte arendamise tahaplaanile, võib see kaasa tuua suhte jahenemise.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal ole valmis konfliktideks. Seepärast tasuks olla inimsuhete vallas tavapärasest tähelepanelikum. Vali hoolikamalt oma sõnu, et teiste inimestega mitte asjatult vastuseisu sattuda. On oht, et kaotad sellel nädalal midagi sellist, mis on Sulle väga oluline, mistõttu hoia oma asjadel silma peal.

Tööasjades oled edukas ning olulisemad kohustused saavad kenasti tehtud. Ära võta mõttetuid riske, sest need võivad ennast valusalt kätte maksta. Hea aeg väiksemate ümberkorralduste tegemiseks tööalases elus, sest seeläbi tagaksid endale suurema edukuse edaspidiseks.

Suhted kolleegidega võivad kujuneda pingelisteks. Arusaamatusi kerkib esile siit ja sealt. Ole oma sõnakasutusega ettevaatlik. Ära võta südamesse kõike seda, mida Sulle öeldakse. Püüa lihtsalt praeguse olukorraga leppida, sest järgmiseks nädalaks on kõik unustatud.

Rahaasjad on üsna head. Sul tasuks jälgida seda, et Sa ei hakkaks võtma mõttetuid riske. Vajad aega, et kõik detailid enda jaoks kenasti läbi mõelda, sest seeläbi jõuad parimate otsusteni rahaasjades.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Keskendu ainult kõige tavapärasematele kohustustele.

Armuelus on arusaamatusi päris mitmeid. Keskendu sellele, et neile kiiresti lahendused leida. Tõsisemate teemade arutamisest tasuks hoiduda, sest kompromisside leidmine ei saa olema kerge ülesanne.

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal pole hea aeg otsuste tegemiseks. Suhtle endiselt, kuid ära langeta otsuseid.

Seotud postitused