Ruunide ennustus ajavahemikuks 03.05.2021. – 09.05.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 03.05.2021. – 09.05.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tasuks Sul oma plaanid kriitilise pilguga üle vaadata. Kõik pole nii heas seisus, kui Sa seda soovinud oleksid. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see ei tohiks Sind praegu alt vedada.

Tööasjades suudad paljud olulised asjad tehtud saada. See peaks olulisel määral Sinu kindlustunnet suurendama. Peaksid mõtlema sellele, kuidas oma tööasju efektiivsemaks muuta, sest häid ideid peaks tekkima päris palju. Suuremate plaanide teostamisega tasuks oodata.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Kolleegide antud lubadustesse tasuks aga skeptiliselt suhtuda, sest need võidakse täitmata jätta.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna kindlas tasakaalus. Hea aeg kulutuste vähendamiseks. Koduga seonduvad ostud on praegu teretulnud.

Koduses majapidamises tasuks praegu keskenduda rohkem sellele, et tehtud saaksid sellised kohustused, mida oled pikka aega edasi lükanud.

Armuasjades ole tähelepanelikum partneri vajaduste ja soovide osas. Püüa teda paremini mõista. Hea aeg ühisteks tegevusteks väljapool koduseinu.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal ole valmis valitud teel mõningaid muudatusi tegema. Sugugi kõik asjad ei kulge praegu nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Hea aeg küsimustele vastuste otsimiseks, sest see kergendaks Sul edaspidiste valikute tegemist.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju ära teha. Peaksid praegu rohkem mõtlema sellele, kuidas oma tööasju efektiivsemaks muuta, sest oled selles vallas oma energiavarusid mõttetult kulutama hakanud.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna heas seisus. Samas pole mõttekas praegu neile üheski asjas survet avaldada. Rahaliste teemade käsitlemine võib kolleegidega arusaamatusi tekitada.

Sinu rahaasjad on praegu üsna heas seisus. Samas peaksid hoolikalt mõtlema sellele, kuidas oma rahaasju edaspidi korraldad. Mõttetuid riske pole hea võtta. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks.

Koduses majapidamises võiksid teha jõupingutusi selleks, et pooleliolevad kohustused kiiresti lõpetatud saaksid. Ära alusta enne uute tegevustega, kui vanad asjad pole lõpule viidud.

Armuasjades tuleks Sul olla praegu tavalisest tähelepanelikum. Ära lase arusaamatustel tekkida või edasi areneda. Ole valmis rohkem kompromisse otsima.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal peaksid rohkem rõhku panema sellele, et koostöö teiste inimestega paremini sujuks. See eeldab järeleandmiste tegemist ja kompromisside otsimist. Midagi ei tule praegu kätte niisama lihtsalt, mistõttu eeldab edu ka suuri jõupingutusi.

Tööasjad kulgevad Sul suhteliselt hästi. Peaksid aga oma sammud hoolikamalt läbi mõtlema, et seeläbi hilisemaid probleeme ära hoida. Kasuks tuleks see, kui paneksid enda jaoks paika ka mõned tulevikuplaanid, mida vajadusel kasutada saaksid.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid kompromisside leidmine ei tule praegu kergelt. Pead olema valmis selleks, et teha tavalisest enam järeleandmisi.

Sinu rahaasjad toimivad sellel nädalal keskmiselt. Väljaminekud võivad ootamatute väljaminekute tõttu suureneda, kuid see ei tohiks Sinu eelarvet sassi lüüa. Hea aeg selleks, et otsida endale uusi teenimisvõimalusi.

Koduses majapidamises ei ole praegu mõttekas suuremaid plaane teha. Tee ära need kohustused, mis Sul viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Hea aeg selleks, et näpud mulda pista.

Armuasjad on sellel nädalal üsna heas seisus. Peaksid mõtlema läbi, mida oma partnerile ütled ja kuidas seda teed. Võimalikud on mõningad arusaamatused, kuid need peaksid kiiresti leidma soovitud lahenduse.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks Sul ennast enam pingutada selle nimel, et pooleliolevad asjad saaksid kiiresti lõpetatud. Ära võta praegu mõttetuid riske, sest muidu võid oma edaspidiseid võimalusi vähendada.

Tööasjad eeldavad seda, et pööraksid rohkem tähelepanu detailidele ja faktidele. Ära langeta otsuseid ainult sisetundest lähtuvalt. Dokumendid hoia korras. Ole valmis selleks, et pead ka mõningad asjad ümber tegema, et soovitud eesmärkideni jõuda. Praegu pole hea aeg äriliste riskide võtmiseks.

Suhted kolleegidega peaksid Sul üldiselt head olema. Samas võivad mõningad ebameeldivad minevikusündmused haavad lahti kiskuda. Jää kõikides olukordades rahulikuks, sest seeläbi saavad probleemid lahendatud.

Rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. Peaksid praegu hoiduma mõttetute riskide võtmisest, kuna vastasel korral on oht oma edaspidiseid võimalusi kahandada. Otsi võimalusi kulutuste kokkutõmbamiseks.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Keskendu tegevusteel, mis Sulle kõige rohkem hingerahu pakuksid. Kohustuste täitmine vastumeelselt, heade tulemusteni kindlasti ei vii.

Armuasjades on Sul partneriga läbisaamine üsna hea. Tasuks mõelda sellele, kuidas partneriga kõikvõimalikud probleemid lahendada, kui need on varem esile kerkinud. Kompromisside leidmine peaks olema praegu tavalisest kergem ülesanne.

Seotud postitused