Ruunide ennustus ajavahemikuks 03.08.2020. – 09.08.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 03.08.2020. – 09.08.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal on Sul keeruline oma ettevõtmisi soovitud viisil organiseerida. Esile kerkib väga palju erinevaid sündmusi, mis sunnivad Sind plaane muutma. Praegu pole suuremate plaanide teostamiseks mitte kõige parem aeg, kuna muutuste tulemusena oleks Sul keeruline midagi korda saata.

Tööasjades võib see nädal kaasa tuua raskusi ja ootamatusi. Mõtle hoolikalt, milliste asjadega tegeleda soovid ja millised asjad tuleks jätta sinnapaika. Mõningate väiksemate ümberkorralduste tegemine töökeskkonnas annaks Sulle juurde uut energiat ja teotahet.

Suhtlemine kolleegidega eeldab praegu suuremat tähelepanu ning hoolikust. Liigne tormakus võib kaasa tuua palju arusaamatusi ja isegi tülisid. Seepärast mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled.

Rahaasjad eeldavad ettevaatlikkust. Samas ei tähenda see seda, et Sa üldse kulutada ei tohiks. Suuremate riskide võtmisest tasuks praegu hoiduda. Ka ei tohiks ennast lasta kaasa tõmmata kahtlastesse tehingutesse. Hoia oma rahal ja väärisasjadel rohkem silm peal, kuna on oht varguse ohvriks sattuda.

Pereasjad on kenasti tasakaalus. Oluline on üksteist toetada ja julgustada. Vanemate külastamine oleks praegu vägagi hea idee. Pereliikmete või sugulastega lepituse otsimine annab häid tulemusi.

Armuelus on oluline tähelepanu ja toetus. Seks on olulisel kohal. Romantika vallas võiks proovida oma partnerit millegi meeldivaga üllatada.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tasuks seadusi ja muid reegleid tähelepanelikumalt jälgida. Kui lähed mingite seadustega vastuollu, tekitad endale pikaks ajaks ebameeldivusi. Kipud praegu liialt palju muretsema, mistõttu kurnad oma organismi liigselt.

Oma sammud tasuks praegu hoolikamalt läbi mõelda ja planeerida. Seeläbi vähendad võimalusi eksimusteks ja probleemideks.

Tööasjades oled väga ettevõtlik ning usin. Suudad oma tööalased kohustused kenasti õigeaegselt tehtud saada. Oluline on see, et Sa ei muutuks pinnapealseks, kuna see võib kaasa tuua probleeme. Jälgi seda, et kõik dokumendid oleks õigeaegselt esitatud.

Tööalastes suhetes tuleks ettevaatlikum olla oma väljaütlemiste juures. Kipud minema tormakaks, öeldes asju, mida hiljem kahetsema pead. Ole ettevaatlikum koduste ja perekondlike teemade puudutamisel.

Rahaasjades võib see nädal kaasa tuua ootamatuid väljaminekuid, kuid suudad olukorra kenasti kontrolli all hoida. Hea aeg rahaliste plaanide tegemiseks, kuna see peaks olulisel määral parandama edaspidist rahaasjade korraldamist.

Peresuhted toimivad praegu suhteliselt hästi. Oskad oma pereliikmeid rohkem toetada ja julgustada. Üheskoos tasuks teha midagi ebatavalist, sest see tooks peresuhted uuele tasandile.

Armuelus mõtle hoolikamalt sellele, kuidas oma partneriga üheskoos midagi ära teha. Varasemate erimeelsuste meenutamine võib kaasa tuua uusi tülisid, mistõttu tasuks seda vältida. Kindlasti tuleks kasuks mingi romantiline sündmus.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sinu enesekindlus pole sellel nädalal mitte kõige suurem. Seetõttu on oht, et jääd headest võimalustest lihtsalt ilma. Ära süüdista oma muredes teisi inimesi, sest teised milleski süüdi pole. Praegu tasuks oma elukorraldus kriitilise pilguga üle vaadata, sest see võimaldab eksimusi vältida ja asjad paremuse poole suunata.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju olulist korda saata. Detailid mängivad olulist rolli. Hoia dokumendid korras, sest selles osas tehtud eksimused võivad ennast valusalt kätte maksta. Ka tuleb laitmatus korras hoida töö rahaasjad.

Suhted kolleegidega võivad olla praegu mõnes asjades pingelised. Probleem on selles, et mõlemad osapooled suruvad oma arvamusi peale ning kompromissidele minek on keeruline.

Sinu enda rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas seisus. Samas tuleks olla ettevaatlik mõtlematute väljaminekute tegemisega. Mõtle oma sammud läbi. Riskide võtmiseks pole praegu hea aeg.

Peresuhetes tuleb anda pereliikmetele rohkem ruumi. Nad vajavad seda, et oma tegevusi paremini planeerida.

Armuelus võivad päevakorrale tõusta mõningad varasemad probleemid ja arusaamatused, mis nüüd vajavad lõplikku lahendamist.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal pead arvestama sellega, et Sinu käes pole sugugi kontroll kõikides asjades. Pead tegema mitmeid järeleandmisi, et asjad toimida saaksid. Kiirustamisest tuleks hoiduda, kuna see võib Sinu edaspidiseid väljavaateid halvendada.

Tööasjades tuleb eriline rõhk panna täpsusele. Tormakus maksab ennast valusalt kätte. Kasuta julgemalt ära uusi ideid ja mõtteid, sest need aitavad Sul kiiremini oodatud tulemusteni jõuda.

Suhted kolleegidega toimivad suhteliselt hästi, mistõttu saad nendelt vajadusel tuge. Samas peaksid olema ettevaatlik sellega, et Sa ei hakkaks torkima kolleegide eraelu küsimustes.

Rahaasjad võivad olla praegu Sinu jaoks mõnevõrra pingelised, mistõttu peaksid oma rahaasju hoolikamalt korraldama. Ettevaatlik tasuks olla riskide võtmisel, sest need võivad ennast valusalt kätte maksta.

Peresuhete jaoks on praegu hea aeg. Võiksid olla ettevaatlikum oma väljaütlemiste juures, kuna on oht oma pereliikmete tundeid haavata. Üheskoos tasuks ette võtta midagi ebatavalist ja huvitavat.

Armuelus on oluline leida võimalus romantika tugevdamiseks. Hea aeg pikkadeks jalutuskäikudeks. Tee oma partnerile üks meeldiv kingitus.

Seotud postitused