Ruunide ennustus ajavahemikuks 05.10.2020. – 11.10.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 05.10.2020. – 11.10.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal ei pruugi asjad areneda päris sellises suunas nagu Sa seda oodanud oleksid. Ootamatusi on palju ning Sinu kohanemisvõime pannakse seetõttu proovile. Sul tuleb oma ettevõtmised põhjalikult ette valmistada, sest ainult nii saad tagada endale edukuse.

Tööasjades on kõige olulisem informatsiooni hankimine, sest otsuseid tuleb Sul langetada praegu mitmeid ning need mõjutavad väga oluliselt seda, kuidas Sa oma tööasjadega edaspidi hakkama saad. Hoia dokumendid laitmatus korras, kuna vastasel korral võid sattuda keerulistesse situatsioonidesse.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema praegu üsna head, kuid koostöö tegemine ei saa olema kerge ülesanne. Mõtle hoolikalt, mida kolleegidele ütled.

Sinu rahaline seis võib olla praegu pingeline. Võib-olla on see tingitud sellest, et oled astunud samme, mis Sinu huvides kõige paremini ei tööta. Nüüd võiksid oma sammud kriitilise pilguga üle vaadata.

Koduses elus tasuks hoiduda suuremate plaanide teostamisest. Sul oleks keeruline oodatud tulemusteni jõudmine. Seepärast väldi suuremaid töid. Hea aeg aga koristustöödeks.

Suhe partneriga toimib praegu suurepäraselt. Olete üksteisele märkimisväärselt toeks. Ühised tegevused tuleksid suhte toimimisele kasuks. Romantikal on praegu mängida väga oluline roll.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal võib kaasa tuua mõningaid tagasilööke ja seisaku, kuid see pole põhjus muretsemiseks. Praegu oleks hea aeg mõtiskleda sellele, mida oled suutnud saavutada ja kuidas elus edasi liikuda. Ole valmis nõuandeid küsima ja informatsiooni hankima, sest see kergendaks oluliselt Sinu edaspidiseid samme.

Tööasjades oled ettevõtlik, kuid soovitud tulemusteni jõudmine ei käi kergelt. Takistusi kerkib esile siit ja sealt. Praegu tasuks keskenduda neile asjadele oma tööalases elus, mis on rutiinsemat laadi. Uute plaanide teostamisest tasuks hoiduda. Kui pead tööasjades rahaliste küsimustega tegelema, siis säilita kaine mõistus ning hoidu riskidest.

Suhted kolleegidega on nii ja naa. Arusaamatusi võib tekkida, kuid need leiavad kiiresti lahenduse. Isikliku elu teemade käsitlemisest tasuks töökeskkonnas hoiduda.

Sinu rahaline seis on stabiilne. Ära oota uusi võimalusi. Hoia silm peal oma väljaminekutel. Hea aeg selliste asjade ostmiseks, millele juba mõnda aega mõelnud oled.

Koduses elus ära võta liialt palju ette. Keskendu igapäevastele kohustustele. Hea aeg koristamiseks või parandamiseks.

Armuelus on oluline see, et üksteisele aega leiaksite. Pikemaajaliste plaanide tegemine tuleks kasuks. Rahaliste küsimuste arutamine võib praegu palju probleeme tekitada, mistõttu tasuks sellest hoiduda.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal on suurepärane aeg selleks, et saaksid vastused Sind huvitavatele küsimustele. Oluline on see, et oleksid järjekindel oma ettevõtmiste juures. Allaandmine ei tohiks olla praegu Sinu sõnavaras.

Tööasjades tuleks keskenduda informatsiooni hankimisele. Nii mõnedki asjad peaksid Sulle selgemaks saama ning see kergendaks oluliselt igapäevaste otsuste langetamist. Liigne kiirustamine kasuks ei tule ning võib Sinu edaspidiseid võimalusi olulisel määral vähendada.

Suhted kolleegidega peaksid olema üldiselt head. Mõned väiksemad arusaamatused võivad tekkida, kuid suudad need suhteliselt kiiresti lahendada. Oluline on see, et oleksid valmis oma õiguste eest rohkem väljas olema.

Rahaasjad võivad olla praegu mõnevõrra pingelised. Peaksid hoolikalt mõtlema sellele, kuidas oma sissetulekut mõnevõrra suurendada. Praegu pole mõttekas rahalisi riske võtta. Ka ära lase ennast kaasa kiskuda skeemidesse, mis kiiret rikastumist lubavad.

Koduses majapidamises pole praegu suuremate plaanide teostamiseks hea aeg. Rutiinsed kohustused peaksid praegu Sulle paremini sobima. Hea aeg kodu kaunistamiseks. Ettevalmistuste tegemine sügiseks ja talveks tuleks kasuks.

Armuelus mõtle sellele, kuidas oma partnerit mõne asjaga üllatada. Pikad jalutuskäigud tuleksid samuti kasuks. Romantika on olulisel kohal.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sinu enesekindlus on praegu suur. See aitab Sul oma plaane teostada, kuid samas muudab Sind ka mõnevõrra hoolimatuks. Pisidetailid pole praegu need, millele sooviksid erilist tähelepanu pöörata. Hoia oma emotsioonid rohkem kontrolli all, muidu võid sattuda keerulisse situatsiooni.

Tööasjades oled ettevõtlik, kuid soovitud plaanide teostamine käib suure tõenäosusega üle jõu. Peaksid hoolikalt ära tegema vajalikud ettevalmistused, sest ainult nii saad olla kindel selles, et jõuad seatud eesmärkideni. Dokumendid tuleb hoida praegu laitmatus korras.

Suhted kolleegidega võivad olla mõnevõrra pingelised. Mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled. Ära usu kõiki neid lubadusi, mida Sulle jagatakse.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu stabiilsed. Riskide võtmisest tasuks aga kindlasti hoiduda. Kasuks tuleks see, kui suurendaksid oma teadmisi investeerimise vallas.

Koduses majapidamises tasuks hoiduda suuremate plaanide teostamisest. Kõik ei kulge selles vallas nii ladusalt, kui Sa seda arvanud oleksid. Rutiinsemad tööd-tegemised kujunevad aga edukateks.

Armuasjades püüa partneri jaoks rohkem aega leida. Ühised tegevused tuleksid suhte toimimisele kasuks. Tee oma partnerile üks tore kingitus.

Seotud postitused