Ruunide ennustus ajavahemikuks 06.07.2020. – 12.07.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 06.07.2020. – 12.07.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal oled oma ettevõtmistega üsna edukas ning suudad palju kord saata. Samas tuleks vältida praegu igasuguseid riske, kuna need võivad Sinu väljavaateid kahjustada. Praegu tuleks jälgida rohkem seda, et Sinu isiklikus elus kõik asjad kenasti tasakaalus oleksid.

Võiksid rohkem tegeleda selliste probleemidega, mis Sind viimasel ajal vaevanud on, kuid neile lahendusi veel leidnud pole. Suudaksid sellel nädalal häid tulemusi saavutada.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju ära teha. Samas tuleks Sul oma ajalisi ressursse hoolikamalt planeerida, kuna ainult nii suudaksid enda jaoks kõik kenasti tasakaalus hoida. Võimalik, et Sind ootavad ees mõningad katsumused, kuid suudad need suhteliselt kerge vaevaga ületada.

Suhted kolleegidega peaksid olema suhteliselt head. Peaksid vältima oma isikliku elu teemade käsitlemist, sest selles osas ei saa Sa seda tagasisidet, mida oleksid oodanud.

Hoia oma rahaasjadel silm peal. Võimalik, et Sind ootavad ees mõningad ootamatused. Kui võimalik, püüa oma võlgasid vähendada.

Kui oled plaaninud koduses elus midagi ära teha, siis praegu on selleks hea aeg, sest suudaksid soovitud tulemused kergema vaevaga kätte saada.

Armuelus tuleks Sul oma väljaütlemistega mõnevõrra ettevaatlikum olla. Praegu pole aeg, kus saaksid oma väljaütlemistega liialt tormakaks muutuda. Hoidu igasugusest kriitikast partneri suunas.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal on Sinu jaoks suhteliselt rahulik. Samas tuleb arvestada sellega, et ei toimu ka erilisi arenguid. Paljud asjad on paigal ning edasi ei liigu. Seepärast pole praegu hea aeg selleks, et endale eesmärgiks liialt suuri plaane seada.

Kasuks tuleks see, kui tegeleksid rohkem selliste asjadega, millest tõeliselt rõõmu tunneksid, sest see tagab Sulle parima enesetunde.

Tööasjades pole praegu mõtet oodata, et asjad kulgeksid vastavalt Sinu plaanidele. Tuleb olla valmis mitmesugusteks ootamatusteks. Ära võta ette liialt suuri asju, sest lõpptulemuseni Sa suure tõenäosusega ei jõua. Pigem tasuks keskenduda väiksematele kohustustele.

Suhted kolleegidega on head. Kasuks tuleks see, kui oma isikliku eluga seonduvad asjad enda teada hoiaksid.

Hoia rahaasjad tööalases elus laitmatus korras, muidu leiad ennast keerulisest olukorrast. Ka tasuks hoolikamalt silm peal hoida dokumentidel.

Kui oled tööd otsimas, siis sellel nädalal võivad Sulle avaneda mõned head võimalused.

Hoia oma rahaasjad laitmatus korras. Ära tee tormakaid otsuseid ning kindlasti ära lase ennast rahalistes asjades teistel inimestel mõjutada.

Peresuhetes tuleb Sul pereliikmetele rohkem toeks olla. Nad võivad muretseda mitmesuguste asjade pärast ning püüa leida võimalus, kuidas pinged maha võtta.

Armuelus tuleks rohkem rõhku panna romantikale. Mõttekas oleks ette võtta midagi ebatavalist, sest see tooks suhtesse uut särtsu.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal pole Sinu enesekindlus mitte kõige suurem. Tunned ennast haavatavana ning Sinu ettevõtmised ei pruugi liikuda päris sellises suunas, nagu Sa olid soovinud. Seepärast ära endale sellel nädalal liialt suuri plaane tee. Pigem keskendu väiksematele asjadele.

Jälgi seda, et Sinu sisemises maailmas valitseks tasakaal. Kui see nii pole, siis astu vajalikke samme, et sisemine tasakaal kiiresti saavutada.

Tööasjades keskendu praegu rutiinsematele kohustustele, sest suudaksid end seeläbi paremini teostada. Väldi suuremaid uusi plaane, sest soovitud tulemuste saavutamine kujuneb keeruliseks.

Ettevaatlikum tasuks olla dokumentidega töötamisel. Kipud võtma selles vallas mõttetuid riske ning jätma asjad viimasele minutile. See oleks praegu aga suur viga.

Rahaasjad on sellel nädalal kenasti tasakaalus. Ära ainult mõttetuid riske võta. Samas sisseostude tegemiseks on praegu küllaltki hea aeg.

Kui oled koduses elus plaaninud midagi ellu viia, siis vii ellu ainult kõige väiksemad plaanid. Suured plaanid pane ootele.

Peresuhetes tasuks Sul oma sõnadevalikut tähelepanelikumalt jälgida. Oled mõnevõrra tormakas ning ütled asju, mida hiljem kahetsema pead.

Armuelus tasuks oma partneri jaoks rohkem aega varuda. Ühised tegevused peaksid suhte toimimisele kasuks tulema. Hea aeg ühiste tulevikuplaanide tegemiseks, kuid samas tuleks vältida kiirustamist.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks teha suuremaid jõupingutusi selleks, et oma elus lahendada kõik probleemid ja arusaamatused. Oled selles osas väga edukas. Püüa jälgida rohkem enda ümber toimuvat, sest see annaks Sulle paremaid vihjeid tulevikuks. Ka unenäod annavad praegu tavalisest suuremaid vihjeid tulevikust.

Teiste inimestega suhtlemisel tasuks olla ettevaatlikum oma sõnakasutusega. Liialt tormakalt väljaöeldud asjad tekitavad pingeid. Hea aeg inimsuhetes varasemate probleemide lahendamiseks.

Tööasjades oled edukas, kuid liialt palju korraga ette võtta ei tasuks. Kõige paremad saavad tulemused olema siis, kui võtad ette ühe asja korraga. Detailidele tasuks rohkem tähelepanu pöörata, sest need mõjutavad üldist tööprotsessi tavalisest palju enam.

Suhted kolleegidega peaksid olema head, kuid jälgi suhtlemisel oma sõnakasutust.

Kui oled kodus plaaninud midagi ellu viia, siis praegu on selleks suurepärane aeg. Ära aga võta korraga ette liialt palju kohustusi.

Rahaasjades võib see nädal kaasa tuua mõningaid pettumusi. Võib-olla ei jõua Sinuni mõni rahasumma, mida kaua oodanud oled.

Armuelus tuleks olla ettevaatlikum kriitikaga. Parem on mõned asjad ütlemata jätta. Romantikale võiks rohkem rõhku panna. Võib-olla tasuks proovida midagi uut ja huvitavat.

Seotud postitused