Ruunide ennustus ajavahemikuks 10.05.2021. – 16.05.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 10.05.2021. – 16.05.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal toob Sinu ellu päris märkimisväärsed arengud. Pead ainult vooluga kaasa minema. Tähelepanelikum tasuks olla ka võimalike valeotsuste tegemise suhtes. Mõtle hoolikalt enne, kui otsustad.

Tööasjades tuleb olla valmis ootamatusteks. Osad neist ei pruugi Sulle meeltmööda olla, kuid ära hoida Sa neid ootamatusi ka ei saa. Pead rohkem rõhku panema kohanemisvõimele.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid väiksemaid arusaamatusi võib esile kerkida. Pead hoolikalt mõtlema sellele, mida ütled ja kuidas ütled. Kindlasti hoidu sellest, et hakkaksid oma mõtteid teistele jõuliselt peale suruma.

Sinu rahaasjad on suhteliselt heas seisus. Peaksid jälgima seda, et Sa ei teeks praegu valeotsuseid, sest need võivad Sinu edaspidiseid väljavaateid halvendada. Ära lase rahaasjades teistel inimestel endale survet avaldada.

Koduses majapidamises tasuks ellu viia mõned sellised plaanid, millele oled juba mõnda aega mõelnud. Kui ettevalmistused ära teed, asu konkreetsete sammude juurde.

Armuelus tuleks olla partneri suunas tavalisest mõistvam. Ära suru oma arvamusi peale. Tõsisemate teemade arutamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg, kuna soovitud kokkuleppeid oleks keeruline saavutada.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal on suurepärane aeg lepingut sõlmimiseks ja kokkulepete leidmiseks. Oled kompromissivalmis ning see aitab olulisel määral kaasa sellele, et leida teiste inimestega ühine keel. Kindlasti ei tähenda see seda, et peaksid tegema järeleandmisi oma soovide ja vajaduste osas.

Tööasjades tuleks Sul olla praegu mõnevõrra ettevaatlik. Mõningad ettevõtmised ei pruugi kulgeda päris sellises suunas, nagu Sa seda oodanud oleksid. See võib aga kaasa tuua arusaamatusi ja probleeme. Ära kiirusta ning mõtle kõik oma tegevused läbi.

Suhted kolleegidega peaksid olema suhteliselt heas seisus. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas ennast paremini väljendada. Üldiselt peaks meeskonnatöö hästi sujuma.

Sinu rahaasjad võivad olla mõnevõrra pingelised, mis on tingitud Sinu mõningatest varasematest otsustest. Ära võta mõttetuid riske, sest muidu võid endale pikaks ajaks ebameeldivusi tekitada. Hea aeg laenude tagasimaksmiseks.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Võiksid selle asemel keskenduda hoopis sellele, et rutiinsemad kohustused tehtud saaksid.

Armuasjades tuleks Sul partneriga suhtlemisel mõnevõrra ettevaatlikum olla. Kipud olema tormakas, tekitades arusaamatusi, mida saaksid ära hoida. Ära anna partnerile praegu lubadusi, sest nende täitmine võib keeruliseks muutuda.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal on Sul raske midagi suuremat korda saata. Sinu organiseerimisvõime pole eriti hea ning paljud asjad võivad seetõttu lihtsalt pooleli jääda. Peaksid rohkem mõtlema tulevikule ning tegema sellekohaseid plaane.

Tööasjades tuleks praegu rohkem tegeleda rutiinsemate kohustustega. Uute plaanide teostamiseks pole mitte kõige parem aeg. Ära võta mõttetuid riske. Hea aeg uute oskuste omandamiseks, mille abil saaksid edaspidi oma plaanid kergema vaevaga tehtud. Võimalik, et see nädal viib Sind mõningate ootamatute situatsioonide keskele.

Suhted kolleegidega peaksid olema Sul praegu suhteliselt head. Ole aga siiski üsna ettevaatlik sellega, mida ütled ja kuidas ütled. Ära anna katteta lubadusi.

Sinu rahaasjad on heas seisus ning võimalik, et teenid praegu ka veidi lisaraha. Oma kulutused tasuks kriitilise pilguga üle vaadata. Rahalistest riskidest hoia kaugele.

Koduses majapidamises suudaksid sellel nädalal paljud olulised asjad teoks teha. Jälgi seda, et tegeleksid ühe asjaga korraga.

Armuasjades on romantika väga olulisel kohal. Leia aega selleks, et partneriga meeldivalt koos aega veeta. Ühised pikemaajalised sihid tasuks praegu paika panna.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal peaksid olema valmis selleks, et sugugi kõik asjad ei kulge sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oleksid. Varuplaanid tuleks enda jaoks valmis panna, sest see aitaks olukordi kergemini lahendada.

Tööasjades toob see nädal kaasa mitmeid ootamatusi. Kohanemisvõime pannakse proovile. Püüa lõpule viia need kohustused, mis Sul siiani tegemata on, sest seeläbi avaksid enda jaoks tee uutele võimalustele.

Suhted kolleegidega on mõnevõrra pingelised. Peamiselt seetõttu, et ootad oma kolleegidelt lihtsalt liialt palju. Mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled ning suudad arusaamatusi ära hoida.

Sinu rahaasjad on üldiselt heas seisus. Samas tuleks Sul hoolikalt mõelda sellele, kuidas oma rahalisi kulutusi vähendada. Kasuks tuleks see, kui võtaksid rohkem kuulda oma pereliikmete arvamusi.

Koduste tööde tegemiseks on hea aeg, kuid väga suuri plaane pole mõttekas teostada. Keskendu rutiinsematele asjadele. Hea aeg aiatööde tegemiseks.

Armuasjades tuleks Sul olla tavalisest tähelepanelikum. Hoidu teravatest väljaütlemistest, kuna muidu võid oma suhtesse mõttetuid pingeid tekitada. Hea aeg romantika jaoks.

Seotud postitused