Ruunide ennustus ajavahemikuks 11.01.2021. – 17.01.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 11.01.2021. – 17.01.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tasuks Sul olla tähelepanelik, sest Sulle on avanemas mõningad uued võimalused, mida kaua oodanud oled. Neid võimalusi keegi Sulle vägisi kätte ei suru, mistõttu tuleb olla ka ise tähelepanelik, et neist osa saada. Avastad enda jaoks arvatavasti midagi täiesti uut, mis Sinu elukorraldust mõnevõrra muudab.

Tööasjades tuleb Sul keskenduda rutiinsetele kohustustele. Pead jälgima seda, et kõik asjad saaksid õigeaegselt tehtud, muidu kannatab Sinu maine. Hea aeg uute plaanide tegemiseks ja sihtide seadmiseks. Tööalases elus tasuks rahaasjadega hoolikamalt ringi käia, sest on oht kaotusteks. Võimalikud on mõningad juriidilised probleemid.

Suhted kolleegidega toimivad hästi, kuid väldi teravaid väljaütlemisi. Ära usu kõike seda, mida Sulle räägitakse, sest praegu ollakse oma juttude osas liialdav. Meeskonnatöö sujub hästi.

Sinu rahaasjad eeldavad suuremat ettevaatlikkust. Praegu ei tohiks rahaasjades tormakaid otsuseid langetada, sest see toob paratamatult kaasa tagasilööke. Hea aeg endale uute võimaluste otsimiseks, sest nende leidmise tõenäosus on suhteliselt suur.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Soovitud tulemusteni jõudmine võib osutuda üsna keeruliseks. Keskendu rutiinsetele asjadele.

Armuelus tuleks olla vaoshoitum. Oma uute plaanide ja ideedega tasuks oodata, sest partner ei suudaks neid arvatavasti vastu võtta sellisel kujul, nagu olid soovinud.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sul on sellel nädalal keeruline kontrollida kõike seda, mis Sinu ümber toimub. Seepärast oleks kõige mõttekam see, kui lihtsalt vooluga kaasa läheksid. Ehkki mõningad olukorrad, mis esile kerkivad, võivad olla keerulised, ei tasu neid karta. Tänu oma sihikindlusele suudad kõik takistused ületada.

Tööalastes asjades suudaksid ennast kõige paremini teostada loovate asjadega töötamisel. Igavad ja rutiinsed kohustused pole praegu Sinu rida. Hea aeg sellistele töödele mõtlemiseks, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole, sest Sul on head võimalused lahenduste leidmiseks. Oma teadmisi ja oskusi tasuks praegu täiendada, sest sellega looksid endale edaspidiseks eeliseid.

Suhted kolleegidega on head, kuid Sul tasuks olla enesekesksusega ettevaatlik. Ära anna praegu lubadusi, mille täitmises Sa eriti kindel pole. Meeskonnatöö tegemine peaks sujuma hästi, kui oled valmis tegema järeleandmisi, kui kompromisse on vaja leida.

Rahaasjades tasuks olla tähelepanelik. Ära võta riske, mida hiljem kahetsema pead. Mõtle oma sammud hoolikalt läbi. Rahaasjade otsustusprotsessis ära lase ennast teistel inimestel mõjutada, sest see võib Sind viia väga keerulisse olukorda.

Koduses majapidamises ära suuremaid töid ette võta. Kõik ei kulge praegu nii, nagu Sa seda soovinud oleksid.

Armuelus tasuks Sul hoolikamalt mõelda, mida partnerile ütled. Ta võib olla tavalisest tundlikum Sinu sõnade suhtes. Romantika osas ole ettevaatlik uute ideedega. Need võivad praegu totaalselt ebaõnnestuda.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tasuks olla tahtejõulisem ning keskenduda neile asjadele, mis Sulle tõeliselt korda lähevad. Ära lase ennast valitud teelt kõrvale kallutada. Kui takistused esile kerkivadki, ära tee neist endale liialt suurt probleemid.

Tööasjades tuleb olla valmis mõningateks tagasilöökideks. Need pole midagi erilist, kuid võtavad märkimisväärsel määral Sinu ajalisi ressursse. Klientidega suhtlemisel tasuks nii mõnelgi juhul keel hammaste taga hoida. Mõningate väiksemate ümberkorraluste tegemine tööasjades tuleks kindlasti kasuks ning aitaks suurendada Sinu tahtejõudu.

Suhted kolleegidega on nii ja naa. Peaksid olema ettevaatlik oma väljaütlemistega, kuna vastasel korral on tülid kerged tekkima. Kui oled vaoshoitud, kulgeb kõik kenasti. Ära võta surmtõsiselt neid lubadusi, mida Sulle antakse, sest need võidakse lihtsalt täitmata jätta. Meeskonnatöö tegemine võib olla praegu keeruline.

Rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. Ära eelda seda, et kõik kulgeks nii ladusalt, kui Sa arvanud oleksid. Riskide võtmisest tasuks hoiduda, kuna seeläbi on oht kahjustada oma võimalusi.

Kodused asjaajamised eeldavad suuremat tähelepanu. Takistusi kerkib esile siit ja sealt, mistõttu tasuks enda jaoks valmis panna ka mõned varuplaanid, mida vajadusel kasutada saaksid.

Oma tervisele tasuks praegu rohkem tähelepanu pöörata. Puhka rohkem, et energiavarud tasakaalus hoida.

Armuelus on see nädal mõnevõrra keeruline aeg. Suhtlemisel partneriga võivad esile kerkida nii mõnedki arusaamatused, mille lahendamine võib võtta omajagu aega. Romantika vallas tasuks proovida midagi uut ja põnevat.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal on Sinu jaoks positiivne aeg. Suudad palju korda saata ning seda peamiselt sellistes asjades, mis on Sulle kõige olulisemad. Peaksid rohkem tähelepanu pöörama ka erinevatele detailidele, sest need mõjutavad Sinu tegemisi väga olulisel määral. Kasuks tuleks see, kui oleksid kõikides situatsioonides kannatlik.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju ära teha. Kindlasti pööra enam tähelepanu kõikvõimalikele detailidele, sest see mõjutab Sinu edukust tavalisest enam. Tasuks paika panna enda jaoks ka kõige olulisemad sihid edaspidiseks. Riskide võtmiseks pole praegu hea aeg, mistõttu tasuks seda vältida.

Suhted kolleegidega toimivad hästi. Kui keegi Sulle midagi ütlema peakski, siis Sa ei võta seda südamesse. Meeskonnatöö tegemine kulgeb üsna ladusalt.

Rahaasjad on praegu üsna heas seisus. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada, sest nii mõnedki head ideed on tekkimas. Ära lase rahaasjades endale teiste inimeste poolt survet avaldada, sest see võib Sulle palju pahandusi tekitada.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda neile tööle, mis on praegu kõige olulisemad. Ka suuremate plaanide teostamine peaks hästi õnnestuma. Suure tõenäosusega suurenevad koduste plaanidega seoses Sinu väljaminekud.

Armuelus tuleks partneri jaoks rohkem aega varuda. Ühised tegevused tuleksid kasuks. Üheskoos oleks mõttekas paika panna mõned tulevikusihid. Ära anna partnerile katteta lubadusi.

Seotud postitused