Ruunide ennustus ajavahemikuks 11.04.2022. – 17.04.2022.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 11.04.2022. – 17.04.2022.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tuleks Sul enam vaeva näha sellega, et oma emotsioonid paremini kontrolli all hoida. On oht arusaamatuste tekkimiseks ja isegi suuremateks tülideks. Oluline on see, et oleksid sellel nädalal rohkem avatud ning võtaksid kuulda ka seda, mida teised inimesed Sulle rääkida soovivad.

Tööasjades suudad ennast päris hästi teostada. Peaksid mõtlema sellele, kuidas oma tööasju edaspidi efektiivsemaks muuta. Selles osas peaks Sul tekkima nii mõnedki head ideed. Tööasjades pole mõttekas praegu riske võtma hakata.

Suhted kolleegidega võivad olla pingelised. Peaksid oma väljaütlemisi hoolikamalt jälgima. Kasuks tuleks see, kui oleksid rohkem kuulaja rollis.

Rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu Kõik ei ole praegu nii heas seisus, kui Sa seda oodanud oleksid. On oht valeotsuste tegemiseks. Laenu võtmisest tasuks praegu hoiduda, kuna vastasel korral võid ennast leida keerulisest olukorrast.

Koduses elus tasuks praegu keskenduda rutiinsematele tegevustele. Uute plaanide teostamine ei õnnestu Sul sellisel viisil, nagu Sa seda soovinud oleksid.

Armuelus tuleks Sul leida enam aega oma partneri jaoks. Ühised tegevused tuleksid suhte toimimisele kasuks. Kõikvõimalikud vestlused argiprobleemide üle ei pruugi eriti hästi õnnestuda, mistõttu tasuks võimaluse korral selliseid teemasid vältida.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal pole Sinu enesekindlus mitte kõige suurem. See võib hakata takistama Sinu igapäevaseid ettevõtmisi, kuna kardad riske ja katsumusi. Oluline on see, et paneksid praegu erilise rõhu ettevalmistuste tegemisele, sest see aitaks Sind kõige paremini probleemidest eemale hoida.

Tööasjades suudad päris palju ära teha, kuid seda ainult siis, kui tegeled tavapäraste kohustustega. Uusi väljakutseid võid praegu tavalisest enam karta. Oluline on see, et oleksid oma tööasjade juures täpne ja hoolikas, sest vastasel korral võid ennast leida keerulisest olukorrast. Väga tähelepanelik tuleks olla ka tööalaste rahaasjade korraldamisel.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema päris head. Kasuks tuleks see, kui hoiaksid oma keele rohkem hammaste taga. Väldi teravmeelsusi.

Rahaasjad eeldavad Sinult suuremat tähelepanu. On oht valeotsuste langetamiseks. Ära võta rahaasjades mõttetuid riske, sest need võivad Sinu edaspidiseid väljavaateid olulisel määral kahjustada.

Koduses majapidamises tasuks ära teha vajalikud kohustused, kuid päris uute plaanide teostamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Armuasjades tuleks Sul olla veidi ettevaatlikum. On oht oma partneri tundeid haavata. Parem oleks ehk mõned asjad üldse ütlemata jätta. Hea aeg ühiste pikemaajaliste plaanide tegemiseks.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tuleks enam rõhku panna kompromisside leidmisele. See ei saa olema eriti kerge ülesanne. Sinu energiavarud pole praegu mitte kõige suuremad, mistõttu tuleb otsida võimalusi nende suurendamiseks.

Tööasjades tuleks enam rõhku panna pisidetailidele, sest need mängivad väga olulist rolli lõpptulemuse saavutamisel. Hea aeg mõningate väiksemate ümberkorralduste tegemiseks, mille eesmärgiks oleks efektiivsuse suurendamine. Uute õpingute alustamine tuleks kasuks.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema praegu päris head. Meeskonnatöö sujub päris hästi. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest see võimaldaks Sul leida endale uusi mõttekaaslasi.

Rahaasjad on Sul päris heas tasakaalus. Hea aeg uute teenimisvõimaluste otsimiseks, sest midagi võid endale leida. Ettevaatlikum tasuks olla inimestega, kes uurivad liigselt Sinu rahaasju.

Koduses majapidamises ei tasu praegu suuremaid töid ette võtta. Sinu energiavarud pole nii suured, et positiivse lõpptulemuseni jõuda.

Armuasjad kujunevad Sul päris headeks. Romantika on olulisel kohal. Ole ettevaatlik partnerile katteta lubaduste andmisel.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal toob Sinu ellu mõningaid tagasilööke ning seisakuid. Ära võta ette suuremaid töid ja tegemisi, sest soovitud tulemusteni jõudmine võib kujuneda päris keeruliseks. Praegu tuleks Sulle hoopis kasuks see, kui keskenduksid rohkem rutiinsetele tegevustele. Leia endale ka selliseid tegevusi, mille juures ennast hästi saaksid tunda.

Tööasjad kujunevad päris headeks, kuid seda tingimusel, et tegeled ainult vajalike kohustustega. Praegu pole mõttekas endale uusi sihte seadma hakata, rääkimata kõikvõimalike riskide võtmisest. Rohkem tuleks silm peal hoida detailidel. Dokumendid hoia laitmatus korras.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema päris head. Seepärast võiksid praegu avatumalt suhelda ja oma mõtteid jagada. Väldi tagarääkimist.

Rahaasjad eeldavad praegu Sinult mõnevõrra suuremat tähelepanu. Sugugi kõik asjad pole praegu nii heas seisus, kui Sa seda oodanud oleksid. Sellel nädalal tasuks vältida kõikvõimalike rahaliste riskide võtmist.

Koduses majapidamises ära ette midagi suurt, kui see just hädavajalik pole. Pigem tasuks koos perega koduses keskkonnas puhata.

Armuasjad on päris heas seisus. Kui väldid partnerile surve avaldamist, kulgeb kõik päris kenasti. Hea aeg pikemate plaanide tegemiseks. Ka mõne lühema reisi võiks sellel nädalal ette võtta.

Seotud postitused