Ruunide ennustus ajavahemikuks 11.10.2021. – 17.10.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 11.10.2021. – 17.10.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised kulgema üsna ladusalt. Tasuks keskenduda neile tegevustele, mis on Sulle kõige olulisemad. Kindlasti tasuks rohkem kasutada ära oma varasemaid kogemusi ja teadmisi, sest need töötavad praegu üsna hästi.

Tööalastes asjades oled edukas. Sul on piisavalt tahtejõudu ja sihikindlust, et alustatud plaanid edukalt lõpule viia. Detailidega tuleks rohkem tegeleda, sest need mängivad Sinu tööelus väga olulist rolli. Hoia korras tööalased rahaasjad.

Suhted kolleegidega peaksid toimima päris hästi. Sul tasuks nendega julgemalt oma mõtteid vahetada. Ära jää liigselt toetuma kolleegide antud lubadustele, sest need lubadused võidakse kergesti unustada.

Sinu rahaasjad peaksid toimima päris hästi. Saad endale lubada neid asju, millele juba kaua mõelnud oled. Riskide võtmiseks pole hea aeg. See tähendab ka seda, et laenu andmiseks või võtmiseks pole see nädal parim aeg.

Koduses majapidamises võivad Sind ees oodata mõned ootamatused, kuid lahendad need kiiresti. Kodustes asjades tasuks paika panna mõningad pikemaajalised sihid, et seeläbi igapäevaseid otsuseid paremini teha.

Armuasjad on tasakaalus. Partneriga läbisaamine hea. Üheskoos partneriga tasuks praegu mõelda rohkem tulevikule. Ühised plaanid ja sihid võiksid paika saada. Romantika ja seks on olulisel kohal.

Kui oled vallaline, siis see nädal pole tutvuste loomiseks mitte kõige parem aeg. Asjad ei lähe lihtsalt päris nii nagu Sa soovinud oleksid.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tasuks Sul enam toetuda oma varasematele kogemustele. Need aitavad Sind ka praegu tavalisest enam. Informatsiooni hankimisel tasuks olla ettevaatlik, sest valeinfot on liikvel rohkem kui tavaliselt. Püüa oma emotsioonid paremini kontrolli all hoida.

Sinu tööalased asjaajamised võivad olla mõnevõrra keerukad. Kõik ei suju praegu nii hästi, kui Sa seda soovinud oleksid. Keskendu praegu ainult kõige olulisemale ning jäta vähetähtsad asjad sinnapaika. Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest see võimaldaks Sul langetada paremaid otsuseid.

Suhted kolleegodega peaksid toimima suhteliselt hästi. Jaga nendega oma mõtteid ja ideid, sest see võimaldaks Sul oma tööasjad paremini toimima saada. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks.

Sinu rahaasjad võivad olla mõnevõrra pingelised, kuid sellest pole hullu midagi. Olukord laheneb peagi. Jälgi seda, et Sa ei hakkaks võtma mõttetuid riske, kuna muidu võid oma edaspidiseid väljavaateid halvendada.

Koduses elus tasuks sellel nädalal vältida suuremaid ettevõtmisi. Püüa tehtud saada rutiinsemad kohustused, kuid ära alusta uute plaanide teostamist.

Armuelus toimib kõik päris kenasti. Leia oma partneri jaoks rohkem aega. Ühised hetked tuleksid praegu suhte toimimisele kasuks. Romantika on olulisel kohal, mistõttu tasuks sellele rohkem rõhku panna. Kingituste tegemine tuleks samuti kasuks.

Kui oled vallaline, siis hoia oma silmad lahti, sest Sulle võivad avaneda üksikud uued võimalused, mis on aga samas väga erilised. On oht, et magad need võimalused lihtsalt maha.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tasuks olla inimsuhetes mõnevõrra ettevaatlikum. Arusaamatused on kerged tekkima ning nende lahendamine ei saa olema kerge ülesanne. Lisaks väsitavad inimsuhteprobleemid Sind päris märkimisväärselt. Pane enda jaoks paika kõige olulisemad edaspidised sihid, sest see kergendaks igapäevaste uute valikute tegemist.

Tööasjadega tegelemine võib kujuneda keerukaks. Sinu energiavarud pole praegu nii suured, et olulisi asju ellu viia. Jälgi seda, et kõik hädavajalik kindlasti tehtud saaks. Hea aeg oma töökorralduses mõningate muudatuste tegemiseks, mis aitaksid Sul paremini tekkinud olukordadega kohaneda.

Suhted kolleegidega on ettearvamatud. Arusaamatusi võib tekkida ka nendega, kellega tavaliselt hästi läbi saad. Hoia keel hammaste taga. Meeskonnatöö tegemine sujub juhul, kui hoidud oma arvamuste pealesurumisest.

Sinu rahaasjad on praegu üsna heas seisus. Samas ei ole praegu hea teha äkilisi otsuseid rahaasjades. Mõtle oma sammud hoolikalt läbi ning jõuad parimate tulemusteni.

Koduses majapidamises tegele asjadega, mis hädasti tegemist vajavad. Praegu pole mõttekas suuremate plaanide teostamiseks.

Armuasjades tuleks Sul olla tavalisest tähelepanelikum. Hoidu kriitikast oma partneri suunas. Tõsisemate teemade arutamist tasuks vältida. Romantikale võiks tavalisest palju enam rõhku panna, sest see tooks suhtesse positiivset energiat.

Kui oled vallaline, siis ole sellel nädalal uute tutvuste loomisega mõnevõrra ettevaatlikum. Sa ei oska teisi inimesi päris õieti hinnata, mistõttu on pettumuste esilekerkimiseks päris suur oht.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal on Sul head võimalused selleks, et saada vastused paljudele neile küsimustele, mis Sulle siiani peavalu on valmistanud. Oluline on see, et paneksid enam rõhku kohanemisvõimele, sest see aitaks kindlasti kaasa sellele, et soovitud eesmärkideni jõuda.

Tööasjades peaks see nädal olema Sulle päris edukas. Püüa tehtud saada need kohustused, mis Sul siiani ehk kõige paremini toiminud pole. Hea aeg informatsiooni hankimiseks, mis aitaks Sul tööalaseid otsuseid langetada. Ära võta mõttetuid riske, sest need võivad ennast valusalt kätte maksta.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema üsna head. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks. Kindlasti tasuks kolleegidega oma mõtteid ja ideid jagada, sest saad paljudele olulistele küsimustele vastused.

Sinu rahaasjad kujunevad üsna headeks. See aga ei tähendaks seda, et saaksid hullupööra kulutama hakata. Rahaasjadesse suhtu mõistlikult. Hoidu tormakatest otsustest.

Koduses majapidamises tasuks ära teha need kohustused, mis Sul juba pikka aega mõtetes on olnud, kuid mille teostuseni Sa pole veel jõudnud.

Armuasjad peaksid toimima üsna hästi. Partneriga läbisaamine on Sul hea. Jaga julgemalt oma partneriga mõtteid ja ideid. Hea aeg mitmesuguste tulevikuplaanide tegemiseks, sest see aitaks suhte toimimisele kindlasti kaasa.

Kui oled vallaline, siis tasuks praegu oma silmad rohkem lahti hoida. Uusi võimalusi võib Sulle avaneda siit ja sealt. Samas tasub säilitada ka teatud ettevaatlikkus, et ennast hilisematest pettumustest eemale hoida.

Seotud postitused