Ruunide ennustus ajavahemikuks 12.04.2021. – 18.04.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 12.04.2021. – 18.04.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal on suurepärane aeg erinevate kokkuvõtete tegemiseks. Mõtle sellele, mida oled saavutanud ja mida edaspidi saavutada sooviksid. Ideid peaks Sul tekkima päris palju. Mõnevõrra tasuks oma ettevaatlikkust suurendada kõikide igapäevaste tegevuste juures, kuna õnnetuste tekkimise oht on tavalisest suurem.

Tööalases elus on Sinu ootused tavalisest suuremad. Peaksid kriitiliselt oma plaanid üle vaatama, et mitte endale pettumusi valmistada. Ära võta korraga ette liialt palju tegevusi, sest soovitud tulemusteni jõudmine oleks keeruline. Vajad praegu rohkem aega selleks, et oma eesmärke täide viia.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Samas väldi seda, et oleksid kolleegide või ülemuste suhtes kriitiline. Vähemalt ära seda väga välja näita. Täida kolleegide ees need lubadused, mille oled varem andnud.

Sinu rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. On oht ennast siduda asjadega, mis hiljem hoogsalt Sinu rahakotti tühjendama hakkavad. Rahaasjades tasuks endale jaoks paika panna eesmärgid, et seeläbi elus edasi liikuda.

Koduses elus pole praegu hea aeg suuremate plaanide teostamiseks, kuna eesmärkideni jõudmine oleks keeruline.

Armuasjades tasuks olla ettevaatlik. Ära ütle asju, mida hiljem kahetsema peaksid. Oma partnerit tasuks millegi meeldivaga üllatada.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal kulgevad Sinu ettevõtmised hästi. Mida paremini Sul õnnestub üldise vooluga kaasa minna, seda paremaid tulemusi oled suuteline saavutama. Praegu pole hea aeg mõttetute riskide võtmiseks, sest need ei tasu ennast ära. Ole valmis mõningateks olulisteks muutusteks oma elus.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju olulist ära teha. Hoidu kiirustamisest, sest muidu võid sattuda ebameeldivatesse sekeldustesse. Vajaksid rohkem aega selleks, et detailidega tegeleda, sest detailid mõjutavad Sinu tööalast edukust olulisemalt, kui Sa seda arvata oleksid osanud.

Suhted kolleegidega on Sul üldiselt head. Tasuks vältida teravaid väljaütlemisi. Leia viis, kuidas oma mõtted kolleegideni viia. Väldi tagarääkimist.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas seisus. Samas ära võta mõttetuid riske, sest seeläbi võid ennast leida keerulisest olukorrast. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks. Need võimalused ei avane Sulle koheselt, kuid praegu saad teha ära eeltöö.

Koduses majapidamises vii ellu oma plaanid, kuid tee seda, nii, et Sa korraga liialt palju ette ei võtaks. Üks asi korraga lähenemine tagab Sulle praegu parimad tulemused.

Armuelus tasuks olla praegu mõnevõrra ettevaatlikum. Kui muutud tormakaks oma väljaütlemistega, võid suhtesse palju arusaamatusi tekitada.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Peaksid sellel nädalal jälgima seda, et Sa oma ootusi ja lootusi liialt suureks ei paisutaks. Kõik ei kulge praegu nii ladusalt, kui Sa seda oodanud oleksid. Vajaksid aega, et kõik asjad enda jaoks põhjaliult läbi mõelda.

Tööasjades oled ettevõtlik, kuid keskenduma peaksid rutiinsematele kohustustele. Ära võta ette uute ideede teostamist. Hea aeg töökorralduses mõningate muudatuste tegemiseks, et seeläbi endale edaspidiseks suurem efektiivsus tagada. Klientidega suhtlemisel tasuks olla tavalisest ettevaatlikum.

Suhted kolleegidega peaksid olema head. Tasuks jälgida seda, et lubadustest kinni peaksid, sest muidu on oht oma mainet kahjustada.

Sinu rahaasjad peaksid praegu üsna hästi toimima. Tasuks mõelda sellele, kuidas endale rahaasjades suurem kindlustunne tagada. Selles osas peaksid Sulle tekkima nii mõnedki head ideed.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda rutiinsematele tegevustele. Pole hea aeg suuremate tööde tegemiseks.

Armuasjades ole tähelepaneliku ning püüa rohkem arvestada partneri soovide ja vajadustega. Tasuks mõelda sellele, et teha partnerile üks tore kingitus.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal peaksid Sulle paljud asjad oluliselt selgemaks saama. Saad vajalikku informatsiooni, mis Sind edasi aitavad. Kuula rohkem ära teiste inimeste nõuandeid, sest nende abil oleks Sul võimalik oma elus kiiremini asjadega edasi liikuda. Riskide võtmiseks pole praegu hea aeg.

Tööasjades tuleks Sul eelkõige keskenduda kõige olulisematele kohustustele. Ära raiska oma aega asjadele, mis pole esmatähtsad. Hea aeg oma töökorralduses mõningate muudatuste tegemiseks, mis aitaksid Sul edaspidi tööalaseid kohustusi efektiivsemalt täita.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Rohkem tasuks seetõttu rõhku panna meeskonnatöö tegemisele.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna stabiilsed. See annab Sulle juurde hulganisti enesekindlust edaspidiseks. Praegu pole mõttekas võtta laenu.

Koduste asjaajamiste korraldamisel oled edukas ning suudaksid palju korda saata. Hea aeg suuremate tööde alustamiseks ja lõpetamiseks.

Armuelus tasuks olla oma väljaütlemistega mõnevõrra tähelepanelikum. On oht, et võid oma ootamatute väljaütlemistega partneri tundeid haavata.

Seotud postitused