Ruunide ennustus ajavahemikuks 13.09.2021. – 19.09.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 13.09.2021. – 19.09.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal pole Sinu energiavarud mitte kõige suuremad, mistõttu peaksid sellega oma tegevusi planeerides kindlasti arvestama. Keskendu praegu ainult kõige olulisemale. Tühiste asjadega tegelemiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Tööasjad kulgevad Sul üsna ladusalt, kuid praegu pole hea võtta ette väga suuri ettevõtmisi. Keskendu rutiinsematele töödele. Tööalaste rahaasjadega tuleks praegu hoolikamalt tegeleda, et mitte lasta võimalikel eksimustel esile kerkida. Hea aeg uute tööalaste oskuste omandamiseks.

Suhted kolleegidega on head. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks. Ära võta samas liialt tõsiselt neid lubadusi, mida Sulle jagatakse, sest suure tõenäosusega unustatakse need lubadused peagi.

Sinu rahaasjad peaksid olema keskmises seisus. Üldiselt on kõik kenasti tasakaalus, kuid pead arvestama ka ootamatute väljaminekutega.

Koduses elus tegele ainult hädavajalike kohustustega. Uute plaanide teostamine soikub peagi, kuna Sul lihtsalt napib energiat.

Armuasjad on heas seisus. Romantikale oleks mõttekas rohkem tähelepanu pöörata. Mõne väiksema reisi võiks koos partneriga ette võtta.

Kui oled vallaline, siis tuleb Sul praegu arvestada sellega, et Sinu oskus inimesi hinnata pole praegu kõige parem. Seetõttu võid endale ligi tõmmata inimesi, kellest peaksid eemale hoidma ja vastupidi.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal oled tavalisest uudishimulikum. Sinu tähelepanu köidavad uued teadmised ja oskused, mistõttu keskendud sellele, et sellistest kogemustest osa saada. Praegu on suurepärane aeg sellekski, et uute teadmiste valguses leiaksid vastuse paljudele sellistele küsimustele, mis Sulle siiani peavalu on valmistanud.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad kenasti tehtud saada. Sa ei karda uusi väljakutseid. Kasuks tuleks see, kui teeksid tööasjades mõningaid väiksemaid muudatusi, sest see aitaks Sul suurendada efektiivsust. Riskide võtmiseks pole hea aeg.

Suhted kolleegidega peaksid toimima üsna hästi. Sul tasuks ennast avatumalt väljendada, sest see võimaldaks Sul leida endale mõttekaaslasi. Ära võta surmtõsiselt kõiki neid lubadusi, mida teised inimesed Sulle on jaganud.

Rahaasjad on Sul praegu üsna heas tasakaalus. Samas peaksid riskide võtmisega peaksid olema suhteliselt ettevaatlik. Laenu andmisega tasuks olla ettevaatlik, sest on oht seda laenatud raha enam mitte kunagi näha.

Koduses majapidamises tasuks praegu keskenduda sellele, et olulised kohustused tehtud saaksid. Ära tegele korraga mitme asjaga, sest see takistaks Sinu keskendumist.

Armuasjad peaksid olema heas seisus. Oma partnerit tasuks ainult veidi enam kuulata, et teda seeläbi paremini mõista. Kriistikast tasuks praegu hoiduda, kuna see võib suhtesse mõttetuid pingeid tekitada.

Kui oled vallaline, siis see nädal võib Sulle mitmeid häid võimalusi pakkuda. Samas ei tasu silmi kinni pigistada, sest kõik pole kuld, mis särab.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal soovid leida oma ellu suuremat tasakaalu. Muutused ja liialt kiired arengud tunduvad Sulle vastumeelsetena. Oluline on see, et leiaksid enda päevadesse ka rohkem selliseid tegevusi, mis on Sulle meeltmööda.

Tööasjades eelistad tegutseda rutiinsete asjadega. Uued väljakutsed pole praegu Sinu jaoks. Alusta uute plaanide teostamisega alles siis, kui vanad kohustused on lõpetatud. Võimalik, et pead sellel nädalal tegelema ka mõne esilekerkinud probleemi lahendamisega. Hoia oma energiavarud tasakaalus, sest seda paremini Sinu tööalased ettevõtmised kulgevad.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema üsna head. Praegu tuleks Sul kolleegidega avatumalt suhelda, sest see võimaldaks Sul leida endale mõttekaalasi.

Sinu rahaasjad on kenasti tasakaalus. Hoiduma peaksid tormakusest rahaliste otsuste tegemisel. Vajad praegu rohkem aega selleks, et oma plaanid läbi mõelda. Ära lase teistel inimestel endale survet avaldada rahaliste otsuste tegemisel.

Koduses elus keskendu rutiinsematele tegevustele. Uute plaanide teostamine ei ole praegu eriti mõttekas.

Armuasjad on praegu heas seisus. Leia võimalusi selleks, et oma partneriga midagi huvitavat ette võtta. See aitaks suhet kindlasti olulisel määra tugevdada.

Kui oled vallaline, siis hoia oma silmad lahti, sest Sulle võivad avaneda mõned unikaalsed võimalused.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal oled oma ettevõtmiste juures tavalisest palju põhjalikum. See võimaldab Sul tehtud saada mitmesugused sellised kohustused, mis pole kõige paremini kulgenud. Peaksid jälgima seda, et Sa ei jätaks oma ettevõtmisi päris viimasele minutile, kuna muidu võid ennast avastada keerulisest olukorrast.

Tööasjades oled ettevõtlik ning ka edukas. Kui Sa ei võta korraga ette liialt palju kohustusi, siis jõuad kindlasti välja suurepärase tulemusteni. Tööasjades tuleks pisidetailidele rohkem tähelepanu pöörata. Ka dokumendid hoia korras. Pane tööasjades paika mõned pikemaajalised sihid, sest see võimaldaks Sul välja jõuda parimate tulemusteni.

Suhted kolleegidega on praegu üsna head. Ole avatum nendega suhtlemisel. Meeskonnatöö tuleks kasuks, kuna võimaldaks sihtideni jõuda kiiremini.

Oma rahaasjadel tasuks silm rohkem peal hoida. Ära võta mõttetuid riske, kuna muidu on oht oma edaspidiseid võimalusi vähendada. Laenu võtmisega tasuks ettevaatlikum olla, kuna tagasimaksmine võib kujuneda keeruliseks.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Sul lihtsalt ei jätku piisavalt jõudu, et eesmärkideni jõuda.

Armuasjad kulgevad üsna ladusalt. Sul on partneriga hea läbisaamine. Samas tasuks Sul oma sõnakasutusega siiski ettevaatlikum olla. Rahaküsimuste arutamine võib tekitada mõningaid arusaamatusi.

Kui oled vallaline, siis see nädal on tutvuste loomiseks hea aeg, kuid oma ootused tasuks kriitilise pilguga üle vaadata. Võib-olla ootad oma väljavalitult võimatut.

Seotud postitused