Ruunide ennustus ajavahemikuks 14.09.2020. – 20.09.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 14.09.2020. – 20.09.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Peaksid ennast sellel nädalal üsna hästi tundma. Sinu enesekindlus on suur, mistõttu kulgevad ka Sinu ettevõtmised just sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oled. See nädal on hea aeg selleks, et teeksid algust mõne uue plaaniga, sest õnnestumise tõenäosus on suhteliselt suur. Peaasi on see, et oleksid kannatlik ja sihikindel.

Tööasjades pead olema valmis mõningate muutuste esilekerkimiseks. Mida kiiremini nendega kohaneda püüad, seda parem. Tööasjades tuleb olla kannatlik, eriti klientidega suhtlemisel. Ära eelda seda, et Sind koheselt mõistetaks. Pead tegema tavalisest enam selgitustööd. Tööalaste rahaliste vahenditega tuleks sellel nädalal ettevaatlikult ringi käia. On oht midagi valesti teha. Eelkõige peaksid seda silmas pidama müüjad ja raamatupidajad.

Suhted kolleegidega on head. Ka ülemustega suhtlemine peaks praegu kulgema tavalisest paremini. Oma mõtete esitamisel varu kannatust, sest on võimalik, et Sind ei mõisteta.

Rahaasjad on heas seisus. Võimalik, et leiad endale ka mõne uue sissetulekuallika. Ära võta mõttetuid riske.

Koduses majapidamises pole see nädal mitte kõige parem aeg plaanide teostamiseks. Sa ei suudaks soovitud eesmärke täita.

Suhtlemine oma partneriga võib olla keeruline. Arusaamatused on kerged tekkima. Seepärast varu kannatust ning vali oma sõnu hoolikalt.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Usalda sellel nädalal rohkem oma sisetunnet, sest see aitab Sul jõuda välja parimate lahendusteni. Kiirustamisest peaksid hoiduma, sest see võib kaasa tuua tõsisemaid tagasilööke.

Praegu on hea aeg uute teadmiste omandamiseks, seeläbi ka uute õpingute alustamiseks. Samas tuleks jälgida seda, et Sa hangiksid teadmisi, mida koheselt kasutada saaksid.

Tööasjades oled edukas ning suudad palju korda saata. Ole valmis ka selleks, et see nädal võib kaasa tuua ka mitmesuguseid takistusi. Suudad need takistused ületada, kuid need võivad päris palju aega võtta. Pisidetailidele tuleks rohkem tähelepanu pöörata, kuna need mõjutavad Sinu tegemisi väga olulisel määral.

Suhted kolleegidega peaksid olema Sul praegu üsna head. Ettevaatlikum tasuks olla oma mõtete esitamisel, sest Sind võidakse valesti mõista. Ka lubaduste andmisel tasuks ettevaatlikum olla.

Rahaasjad võivad olla mõnevõrra pingelised, kuid suudad olukorra siiski kontrolli all hoida.

Kui oled koduses elus plaaninud midagi suuremat ellu viia, siis tasuks sellega oodata. Praegu võib Sind tabada liialt palju erinevaid takistusi.

Suhted partneriga on head, kuid rõhku tasuks panna turvatunde suurendamisele. See tähendab partneriga avatud suhtlemist ja muredest rääkimist.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal eeldab koostöö tegemist, sest see aitaks eesmärkide poole liikuda. Iseseisvad jõupingutused pole nii edukad. Peaksid oma saladustega ettevaatlikumalt ringi käima, sest muidu võib tekkida olukord, kus Sind ära kasutatakse.

Tööasjades on see nädal tavalisest aktiivsem. Sul tuleb tegeleda asjadega, millega Sa tavaliselt ei tegele. See võtab omajagu aega ning tavakohustusteks jääb vähem aega. Suuremate plaanide teostamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg, samas väiksemad kohustused peaksid hästi õnnestuma.

Suhted kolleegidega on head. Võid olla kindel edukas koostöös.

Oma rahaasjadel tasuks silm peal hoida. On oht, et teiste inimeste mõjutuste tulemusena langetad valeotsuseid. Üldiselt on Sinu rahaline seis hea ning seetõttu on suurem ka Sinu enesekindlus.

Koduses majapidamises on praegu hea aeg oma ideede teostamiseks. Kui oled teinud ära vajalikud ettevalmistused, asu tegutsema. Tulemused saavad olema head.

Armuelus tasuks Sul olla valmis ootamatusteks. Need on positiivset laadi. Kasuks tules see, kui oleksid avatum oma tunnete väljendamisel.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal toob Sinu teele mitmesuguseid ootamatuid takistusi. Tänu oma kogemustele ja teadmistele suudad need takistused ületada, kuid selle tulemusena võivad mõned muud olulised kohustused tegemata jääda. Seepärast ei tunne Sa ennast kõige paremini. Aga sellise olukorraga tuleb praegu lihtsalt leppida.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju ära teha, kuid mitte kõige olulisemaid kohustusi. Pisiasjad kulgevad hästi. Oluline on see, et oleksid oma asjaajamiste juures täpne ja hoolikas, kuna vastasel korral tuleb Sul oma tööd-tegemised hiljem ümber teha. Kasuks tuleks see, kui oma teadmisi ja oskusi täiendaksid, sest see suurendaks Sinu enesekindlust.

Suhted kolleegidega peaksid olema head, kuid väiksemaid arusaamatusi võib see nädal siiski kaasa tuua. Ole hoolikas oma väljaütlemiste juures, kuna vastasel korral võid tekitada endale mitmesuguseid väiksemaid probleeme.

Sinu rahaasjad on praegu üsna heas seisus, kuid see ei tähenda seda, et saaksid hoolimatult rahalisi väljaminekuid tegema hakata. Rahaliste riskide võtmiseks pole praegu hea aeg, kuna on oht oma majanduslik seis kriisi viia.

Hoia dokumendid praegu laitmatus korras. Esita vajalikud dokumendid õigeaegselt.

Koduses elus pole praegu hea aeg suuremate plaanide teostamiseks, kuna esile võivad kerkida takistused, millega Sa arvestada ei oskaks.

Armuelus tuleks Sul olla tavalisest ettevaatlikum. Mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled. Väldi igasugust kriitikat oma partneri aadressil.

Seotud postitused