Ruunide ennustus ajavahemikuks 17.08.2020. – 23.08.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 17.08.2020. – 23.08.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised suhteliselt hästi kulgema. Tunned ennast hästi ning paljud olulised asjad saavad kenasti tehtud. Oluline on aga jälgida seda, et Sa ei võtaks enda kanda praegu liialt palju erinevaid kohustusi, sest kõikide asjadega Sa lihtsalt tegeleda ei suudaks.

Mõningad minevikusündmustega seonduvad asjad nõuavad Sinu tähelepanu ja lahendusi. Ära jäta neid tähelepanuta, kuna vastasel korral võid sattuda ebameeldivatesse situatsioonidesse.

Tööasjad kulgevad samuti hästi. Peaksid praegu rohkem mõtlema sellele, mida soovid korda saata ning kuidas oleks mõttekas üks või teine asi ellu viia. Riskide võtmiseks pole praegu sugugi hea aeg, mistõttu oleks mõttekas seda vältida. Klientidega suhtlemisel väldi oma mõtete pealesurumist.

Kui tegeled äriga, siis see nädal on suurepärane aeg uute klientide leidmiseks, mistõttu tasuks sellele rohkem rõhku panna.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid mingi süütud asjad võivad arusaamatusi tekitada. Ega neid ära hoida võimalik olegi, kuid püüa need arusaamatused koheselt lahendada.

Sinu rahaasjad on praegu kenasti tasakaalus. Võiksid praegu rohkem mõelda sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada, sest selles vallas võivad Sul tekkida vägagi head ideed ja mõtted.

Armuelus mõtle sellele, kuidas oma partneri tundeid ja mõtteid paremini mõista. Hoidu partneri kritiseerimisest, sest midagi head see endaga kaasa ei tooks.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid muutusi. Kohanemine on nendega Sinu peamiseks ülesandeks. Neile muutustele vastutöötamine tekitab pingeid ja takistab Sinu ettevõtmisi. Hoia silm peal oma asjadel, sest on suur oht midagi kaotada.

Tööasjades ei tasu praegu ette võtta liialt palju. Tee üks asi ära ja alles seejärel keskendu uutele tegevustele. Väikeste muudatuste tegemine töökorralduses tuleks praegu kasuks, kuna suurendaks Sinu efektiivsust.

Tööalases elus on see nädal suurepäraseks ajaks, et oma teadmisi ja oskusi täiendada. Seeläbi looksid endale mitmesuguseid eeliseid ja võimalusi edaspidiseks.

Suhted kolleegidega on Sul üsna head. Kasuks tuleks see, kui kolleegidega rohkem oma mõtteid jagaksid, sest seeläbi oleks neil paremad võimaluse Sinu mõistmiseks.

Hoia oma rahaasjad laitmatus korras. On oht, et mõni eksimus võib Sulle rahaasjades kalliks maksma minna. Jälgi seda, et Sa oma rahakotti ära ei kaotaks. Ülekannete tegevusel jälgi, et saaja konto ikka õieti kirjutaksid. Muidu on probleeme rohkem kui Sa seda sooviksid.

Koduses elus pole see nädal hea aeg selleks, et uusi ideid ellu viima asuksid. Ebaõnnestumise tõenäosus on tavalisest suurem.

Armuelus võiksid oma partnerile rohkem tähelepanu pöörata. Leia võimalus temaga koos midagi väljapool koduseinu nautida.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised suhteliselt hästi kulgema. Pead oma ajalisi ressursse hoolikamalt jagama, et seeläbi soovitud tulemusteni jõuda. Praegu pole aeg, kus saaksid oma ettevõtmiste juures pealiskaudseks muutuda, kuna see tooks varem või hiljem kaasa arusaamatusi.

Ära suru sündmusi tagant, las kõik areneb omas rütmis. Seeläbi väldid enda kurnamist ning oled lõpptulemusega rohkem rahul.

Tööasjades on praegu üsna hea aeg uute plaanide teostamiseks eelduselt, et oled kõik juba varem läbi mõelnud. Kindlasti tuleks praegu kasuks meeskonnatöö tegemine, sest iseseisvate jõupingutuste tulemusena oleks Sul keeruline oma eesmärkideni jõudmine.

Hoia silm peal uutel võimalustel, mis Sulle rahaasjades võivad avaneda. Üldiselt suudad oma rahaasjades kenasti tasakaalu hoida, kuid mõne teise inimese surve tõttu võid kergesti valeotsusteni jõuda.

Kodustes asjades peaksid praegu suuremaid muutusi vältima. Sa lihtsalt poleks nendega rahul, kui oled oma plaanid ellu viinud.

Partneriga suhtlemisel tasuks Sul keel hammaste taga hoida. Teravad väljaütlemised või kriitika võib viia suure tülini. Rohkem tasuks rõhku panna ühistele tegevustele ja väärtustele.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks vältida kiirustamist. Võta asju rahulikult ning keskendu ainult kõige olulisemale. Vähetähtsate asjadega tegelemine võib tekitada tunde, et Sa ei ole suuteline midagi ellu viima. Oled kannatamatu ning soovid, et kõik koheselt kätte tuleks. Samas nii need asjad praegu ei lähe.

Ettevalmistuste tegemisele tasuks rohkem rõhku panna. See võimaldaks Sul oma ettevõtmistega oluliselt paremate tulemusteni jõuda.

Tööasjades on oluline sihikindlus ja suhtlemisel otsekohesus. Ära keeruta ning ütle välja, mida mõtled. Ära võta korraga ette liialt palju, sest see tooks paratamatult kaasa mitmesuguseid probleeme ja arusaamatusi. Ettevaatlik tuleks olla rahaasjade korraldamisel.

Suhted kolleegidega peaksid olema head. Ehkki oled tavapärasest otsekohesem, ei tekita see praegu probleeme kolleegidega suhtlemisel.

Hoia oma rahaasjadel silm peal. On oht, et esile kerkivad ootamatud situatsioonid sunnivad Sind tegema kiireid finantsotsuseid. Selles osas võib aga väga palju valesti minna.

Koduses elus pole praegu mõttekas suuri asju ette võtta. Sa lihtsalt ei jõua oodatud tulemusteni.

Armuelus on oluline oma partneriga rohkem arvestada. Julgusta teda, et ta oma soovidest rohkem räägiks. Ka Sinul tasuks oma soovidest ja vajadustest rohkem rääkida.

Seotud postitused