Ruunide ennustus ajavahemikuks 18.01.2021. – 24.01.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 18.01.2021. – 24.01.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid olema tavalisest palju tähelepanelikum. Paljud asjad pole tegelikult nii, nagu Sa seda arvad olevat. Seepärast on oluline kõike kontrollida ja veelkord kontrollida. Füüsilisele aktiivsusele tasuks rohkem rõhku panna, sest Sinu organism võib olla haavatav.

Tööasjades tuleb keskenduda kõige olulisemale. Pead jälgima seda, et oleksid realistlik, kuna ainult nii suudad kontrolli säilitada. Detailid on olulised. Hoia dokumendid korras ning ole tööalaste rahaasjade korraldamisel ettevaatlik.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid keegi kolleegidest võib Sulle palju pahandust tekitada. Selle inimesega ei tasu otsesesse vastuseisu sattuda. Jää rahulikuks ning probleem laheneb. Samas haav selle inimesega suhtlemisel jääb püsima.

Sinu rahaasjad on praegu mõnevõrra pingelised. Peamiselt seetõttu, et pead tegema mõne üsna ootamatu rahalise väljamineku.

Koduses majapidamises ei ole praegu hea aeg plaanide teostamiseks. Segavaid faktoreid on selleks liialt palju. Perega tasuks paika panna edasised plaanid ja sihid.

Armuelus on oluline toetus üksteisele. Jaga oma mõtteid ja kuula ära partneri mõtted. Romantika vallas tasuks rohkem tähelepanu pöörata millelegi uuele.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tasuks oma ettevõtmistega rohkem varju hoida. Liigne esiplaanile trügimine võib Sind paljudest võimalustest ilma jätta. Mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled, sest seeläbi hoiaksid ennast nii mõnestki ebameeldivast situatsioonist eemale. Kontrolli kõiki fakte, mis Sinu kätte on jõudnud.

Tööalastes asjades keskendu kõige olulisematele tegevustele. Tühistele asjadele pole praegu mõttekas erilist tähelepanu pöörata. Pisidetailid mängivad tööalases elus tavalisest olulisemat rolli, mistõttu pööra neile suuremat tähelepanu. Otsuste langetamine eeldab tavalisest rohkem aega ja kannatust.

Suhted kolleegidega kulgevad üsna ladusalt. Mõtle hoolikalt sellele, mida ütled ja kuidas ütled. Ära ütle asju oma kolleegidele, mida Sa ei tahaks, et Sulle öeldakse. Lubaduste täitmine on praegu väga oluline, kuna seeläbi saad oma hea maine säilitada.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas seisus. Liigne tormakus võib rahaasjades valusalt kätte maksta.

Koduses majapidamises on praegu hea aeg kauaoodatud plaanide teostamiseks. Kui oled enda jaoks kõik põhjalikult läbi mõelnud, siis on aeg tegutsema asuda. Mida sihikindlam oled, seda paremaid tulemusi saavutada suudad.

Suhe partneriga on üsna heas seisus. Mõningad arusaamatused võivad tekkida, kuid suudad need suhteliselt kerge vaevaga lahendada. Hea aeg ühiste plaanide tegemiseks.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal mängib sihikindlus Sinu elus tavalisest palju olulisemat rolli. Pead enda jaoks paika panema peamised eesmärgid ning seejärel on vaja hakata nende nimel tegutsema. Keskendu olulisele ning jäta vähetähtsad asjad sinnapaika. Ära lase teistel inimestel ennast liigselt mõjutada.

Tööalastes asjades oled ettevõtlik ning tead, kuidas edasi liikuda. Ole valmis aga ka mõningateks tagasilöökideks. Ootamatusi on sellel nädalal üsna palju, mistõttu tuleks enda jaoks panna valmis ka mõningad varuplaanid, mis aitaksid Sul oma ettevõtmistega edasi liikuda. Informatsiooni hankimine on praegu keeruline, mistõttu tasuks olla ettevaatlik otsuste langetamisel.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Jälgi aga seda, et Sa ei hakkaks neile oma mõtteid ja ideid liialt jõuliselt peale suruma. Kui oled andnud kolleegidele lubadused, siis täida need.

Sinu rahaasjad eeldavad praegu mõnevõrra suuremat tähelepanu. Mõtle hoolikalt, millele kulutad ja kuidas kulutad. Lisaraha leidmise võimalused ei ole praegu eriti suured.

Koduses majapidamises keskendu olulisele. Vähetähtsad asjad jäta praegu sinnapaika.

Suhe partneriga peaks olema praegu keskmine. Üldiselt on läbisaamine hea, kui see nädal toob kaasa ka mõningaid arusaamatusi. Nende lahendamiseks pead tegema mitmeid järeleandmisi.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks olla oma asjaajamiste juures tähelepanelik ning ettevaatlik. Eriti peaksid silma peal hoidma oma sõnakasutusel ja käitumisel. On oht, et oma käitumisega võid endast nii mõnedki uued võimalused lihtsalt mööda lasta. Keskendu praegu pigem väiksematele ettevõtmistele, sest suurte plaanide teostamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Tööasjades on vaja praegu rohkem kannatust ja ettevõtlikkust. Niisama ei tule kätte mitte midagi. Pead ennast päris palju pingutama, et saada vajalikku informatsiooni. Valikute tegemiseks varu aega, sest on oht, et mõned asjad väljuvad kontrolli alt.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid see nädal võib kaasa tuua ka mõningaid suuremaid arusaamatusi. Eriti tähelepanelik peaksid olema ülemustega ja klientidega suhtlemisel. Hoia keel hammaste taga. Tekkinud probleemide lahendamine ei saa olema kerge ülesanne.

Sinu rahaasjad on üldiselt stabiilsed, kuid väga ettevaatlik tasuks olla investeeringute tegemisel või suuremate väljaminekute tegemisel. Kipud olema selles osas väga tormakas, mistõttu on ka eksimused kerged tulema.

Koduses majapidamises oleks praegu mõttekas keskenduda väiksematele ettevõtmistele. Suuremate plaanide teostamine kujuneb keeruliseks ja aeganõudvamaks, kui Sa arvata oskaksid.

Armuelus oleks vaja praegu rõhku panna üksteise toetamisele ja julgustamisele. Kõik ei kulge praegu nii ladusalt, kui Sa seda oodanud oleksid.

Seotud postitused