Ruunide ennustus ajavahemikuks 18.10.2021. – 24.10.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 18.10.2021. – 24.10.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaks Sinu teele sattuma mitmesuguseid uusi võimalusi. Ole valmis neist kiiresti kinni haarama, muidu saavad neist osa teised inimesed. Sul tasuks teha kokkuvõtteid oma viimase aja tegevustest, sest see võimaldaks Sul otsuseid paremini langetada.

Tööasjades oled edukas ning suudad paljud olulised asjad kenasti tehtud saada. Pööra tööasjades rohkem tähelepanu kõikvõimalikele pisidetailidele. Hoia korras tööalased dokumendid ja rahaasjad. Klientidega suhtlemisel tuleks kasuks suurem kannatlikkus.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema üsna head. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest leiad endale kindlasti mõttekaaslasi. Ära sekku liigselt kolleegide isikliku elu küsimustesse.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas seisus. Ära võta mõttetuid riske, kuna muidu on oht oma edaspidiseid võimalusi vähendada. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks.

Koduses majapidamises tasuks praegu enam mõelda sellele, kuidas plaanitud asjad kiiresti tehtud saada. Sul on praegu päris piisavalt ettevõtlikkust, et plaanid kenasti teoks teha.

Suhe partneriga kujuneb heaks. Suudad teda praegu tavalisest veidi paremini mõista. Hea aeg mitmesuguste ühiste teemade arutamiseks, sest kompromisside leidmine peaks olema üsna kerge ülesanne.

Kui oled vallaline, siis tasuks olla praegu uute võimaluste tekkimise suhtes tähelepanelikum. Ära aga muutu tormakaks, sest muidu on pettumustunded kerged tekkima.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tunned ennast tavalisest palju haavatavamana ja ka Sinu kindlustunne pole kõige suurem. Oluline on see, et püüaksid kõikide esilekerkivate situatsioonidega kiiresti kohaneda, sest seeläbi saaksid ennast paremini tunda. Kindlasti leia endale rohkem selliseid tegevusi, millest rõõmu saaksid tunda.

Sinu tööalased asjad on praegu üsna heas seisus. Praegu pole mõttekas alustada uute ideede teostamist, kuna Sul jääb enesekindlust liialt väheseks. Rutiinsed asjaajamised peaksid aga kulgema üsna hästi.

Suhted kolleegidega on praegu Sul üsna head. Kindlasti tasuks mõelda sellele, kuidas oma mõtteid kolleegideni viia, sest nad ei pruugi mõista Sind tavapärasel viisil.

Sinu rahaasjad kulgevad praegu normaalselt. Võimalik, et pead tegema mõningaid ootamatuid väljaminekuid, kuid see ei tohiks Sulle eriti negatiivselt mõju avaldada. Ära võta rahaasjades mõttetuid riske, kuna on oht oma edaspidiseid võimalusi vähendada.

Koduses majapidamisest tasuks hoiduda uute plaanide teostamisest. Sa lihtsalt ei jääks lõpptulemusega rahule. Praegu tasuks rohkem tegeleda mõtisklemisega ja pereliikmetega asjade läbiarutamisega.

Armuasjad on praegu üsna heas seisus. Võiksid oma partneriga rohkem koos aega veeta, sest see annaks suhtele väga positiivse tõuke. Hea aeg oluliste teemade arutamiseks, sest üksmeele leidmine peaks olema praegu kerge ülesanne.

Kui oled vallaline, siis hoia kindlasti oma silmad lahti. Sulle võivad avaneda mõningad sellised võimalused, mida kaua oodanud oled.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal ole valmis mitmesuguste muutuste esilekerkimiseks. Keskendu sellele, et kõige olulisemad asjad saaksid kenasti tehtud. Ära võta mõttetuid riske, sest nendega on oht ennast märkimisväärselt kahjustada. Pane enda jaoks paika mitmesugused pikemaajalised sihid, sest see võimaldaks Sul oma plaanidega kergemini edasi liikuda.

Tööasjades oled aktiivne ning olulised kohustused saavad kenasti tehtud. Kindlasti tuleks praegu rohkem rõhku panna sellele, et detailid saaksid vajaliku tähelepanu osaliseks. Võimalik, et tööasjadega seonduvalt pannakse proovile Sinu kohanemisvõime.

Suhted kolleegidega peaksid toimima suhteliselt hästi. Ära võta puhta kullana kõiki Sulle antud lubadusi, seda nii kolleegide kui ka ülemuste poolt. Need lubadused võidakse täitmata jätta. Selle põhjuseks pole mitte pahatahtlikus.

Sinu rahaasjad on praegu mõnevõrra pingelised, kuid asjad peaksid peagi paremuse poole liikuma hakkama. Oma rahaasju tasuks hoolikalt planeerida, et jõuda välja parimate tulemusteni. Ettevaatlik tasuks olla laenu võtmisel, sest selle tagasimaksmine võib kujuneda keeruliseks.

Koduses elus tasuks Sul keskenduda sellele, et kõik olulised kohustused kiiresti tehtud saaksid. Ära alusta enne uute plaanide teostamisega, kui pooleliolevad asjad kenasti tehtud on.

Armuasjades on see nädal positiivsete mõjudega. Oluline on see, et oma oleksid valmis oma partneri mõtteid rohkem ära kuulama. Mõne romantilise koosolemise jaoks tasuks kindlasti rohkem aega leida.

Kui oled vallaline, siis hoia oma silmad rohkem lahti. Sulle võivad avaneda mõned head võimalused, mida kaua oodanud oled. Samas säilita realistlik suhtumine.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tuleks Sul olla inimsuhete vallas tavalisest ettevaatlikum. Arusaamatused on kerged tekkima ning nende lahendamine ei saa olema kerge ülesanne. Igapäevaste asjaajamiste juures on oluline see, et enda oskustesse rohkem usuksid, siis jõuad ka soovitud lõpptulemuseni.

Tööasjades on see nädal Sulle üsna hea aeg. Keskendu sellele, mis on kõige olulisem. Ära võta mõttetuid riske, sest muidu võid ennast leida keerulisest olukorrast. Kindlasti tuleks praegu rohkem tähelepanu pöörata kõikvõimalikele pisidetailidele, sest need mõjutavad väga olulisel määral lõpptulemust.

Suhted kolleegidega on Sul sellel nädalal üsna head. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest see võimaldaks Sul välja jõuda parimate tulemusteni. Meeskonnatöö sujub hästi.

Oma rahaasjade korraldamisel ole tavalisest mõnevõrra tähelepanelikum. On oht, et teed muidu valeotsuseid, mis Sind pikka aega mõjutavad. Võiksid oma silmad lahti hoida, sest Sulle võivad avaneda võimalused lisaraha teenimiseks.

Koduses majapidamises on praegu hea aeg kauaoodatud plaanide teostamiseks. Tead päris hästi, kuidas üks või teine plaan ellu viia.

Armuasjad on praegu üsna heas seisus. Püüa oma partneriga mõnevõrra enam arvestada. Romantika mängib Sinu suhtes väga olulist rolli. Hea oleks oma partnerit millegi meeldivaga üllatada.

Kui oled vallaline, siis hoia oma silmad lahti. Sulle võivad avaneda mõningad head võimalused, mida oled oodanud. Samas väldi tormakust, sest muidu võid sattuda pettumustunnete keskele.

Seotud postitused