Ruunide ennustus ajavahemikuks 19.10.2020. – 25.10.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 19.10.2020. – 25.10.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid oma ettevõtmiste juures olema tavalisest ettevaatlikum. Kõik ei kulge nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Ära võta ette korraga liialt palju erinevaid kohustusi, sest Sul pole piisavalt ajalisi ressursse, et kõigega hakkama saada.

Tööasjades tasuks oma tempokust mõnevõrra vähendada. Tuleks keskenduda neile ettevõtmistele, mis on Sinu jaoks kõige olulisemad. Uued teadmised aitaksid Sind tööalases elus palju edasi, mistõttu tasuks oma teadmisi täiendada. Pole hea aeg suuremate ümberkorralduste tegemiseks oma tööasjade juures.

Suhted kolleegidega võivad olla mõnevõrra pingelised. Arusaamatusi on tekkimas palju ning nendega lahendamine on keeruline. Kõige parem oleks teha jõupingutusi selleks, et neid arusaamatusi ei tekkiks.

Rahaasjad on stabiilsed. Võiksid otsida võimalusi selleks, et oma sissetulekut suurendada. Sul on head võimalused selleks, et selliseid võimalusi enda jaoks leida.

Kodus on see nädal hea aeg selleks, et oma mõningad plaanid ja ideed ellu viia. See eeldab Sinult küll suurt kannatlikkust, kuid lõpptulemusena suudad kõik kenasti teoks teha.

Armuelus tasuks otsida võimalusi millegi uue ja huvitava jaoks. See tooks suhtesse uut värskust. Tee oma partnerile mõni tore üllatus.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal on oluline see, et oma võimetesse ja oskustesse enam usuksid. See võimaldaks Sul kõige olulisemad asjad tehtud saada. Jälgi seda, et kõikidest normidest ja reeglitest kinni peaksid, sest ainult nii suudaksid ennast kõige paremini teostada.

Tööasjades oled energiline ja ettevõtlik. Suudad eesmärgiks seatud asjad kenasti tehtud saada. Oluline on see, et pööraksid suuremat tähelepanu kõikvõimalikele detailidele, sest need mõjutavad väga olulisel määral Sinu ettevõtmiste lõpptulemust. Kasuks tuleks see, kui julgemalt oma arvamuste ja mõtetega esile tuleksid.

Suhted kolleegidega on head. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideis, sest Sul on praegu kergem leida endale mõttekaaslasi.

Rahaasjad eeldavad mõnevõrra suuremat ettevaatlikkust. Jälgi seda, et kõik arved saaksid õigeaegselt tasutud. Praegu pole hea aeg ühegi rahalise riski võtmiseks. Ka ära lase ennast pehmeks rääkida neil inimestel, kes Sulle kerget rikastumist lubavad.

Koduses elus keskendu neile tegevustele, mis on praegu kõige olulisemad. Pole tähtis, kas see tegevus on raske või kerge, hakkama saad sellega ikka.

Armuelus püüa leida võimalus selleks, et suhtesse veidi uut värskust tuua. Romantika on kindlasti omal kohal. Kasuks tuleks see, kui partneriga mõningad tulevikuplaanid läbi arutaksid.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tasuks kriitilise pilguga oma plaanid üle vaadata. Kui oled midagi valesti teinud, siis nüüd on aeg paranduste tegemiseks. Ole ettevaatlik informatsiooniga, mida teistelt inimestelt kuuled, sest see võib osutuda valeks.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju ära teha. Oluline on keskenduda praegu kõige olulisemale. Ära raiska oma energiavarusid tühistele asjadele. Kiirustamine samuti kasuks ei tule, kuna see sunniks Sind hiljem asju ümber tegema. Hea aeg väiksemate ümberkorralduste tegemiseks oma tööalases elus.

Suhted kolleegidega toimivad suhteliselt hästi. Võiksid siiski kriitikaga piiri pidada. Meeskonnatöö sobib Sulle hästi ning see võimaldaks Sul oma ettevõtmised kiiremini soovitud tulemusteni viia.

Rahaasjad võivad osutuda praegu mõnevõrra pingeliseks. Peaksid hoolikalt mõtlema, kuidas oma rahaasjadega ringi käid. Kui oled sihikindel, võid endale leida aga hoopis uue teenimisallika.

Koduses majapidamises tasuks praegu vältida suuremaid töid. Ehkki arvad, et Sinu energiavarud on suured, siis tegelikult hakkaksid suuremate tööde puhul kiiresti väsimust tundma. See võib aga tähendada, et töö jääbki pooleli.

Armuelus on oluline üksteise kuulamine. Praegu pole hea aeg selleks, et oma partnerile üheski asjas survet avaldaksid. Kriitikaga tasuks olla väga ettevaatlik.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal peaksid oma ootused kriitilise pilguga üle vaatama. Sinu ettevõtmised ei saa olema nii edukad, kui Sa seda soovinud oleksid. Kui keskendud liialt paljudele asjadele, ei suuda Sa midagi korda saata.

Tööasjad eeldavad tähelepanu ja keskendumist. Vajad aega, et kõik kohustused tehtud saada. Uute plaanide teostamise juures oleksid küll edukas, kuid samas võtab kõik oodatust oluliselt enam aega. Kannatus pole Sul praegu mitte kõige suurem, mistõttu võib ka kõige väiksem takistus Sind närviliseks muuta.

Suhted kolleegidega on head, kuid tasuks vältida kriitikat. Kindlasti tuleks hoiduda tagaröökimisest.

Rahaasjad kulgevad Sul sellel nädalal mõnevõrra paremini, kui varem. Sul tasuks jälgida seda, et Sa ei võtaks rahaasjades mõttetuid riske. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks.

Kodus ära praegu suuremaid ettevõtmisi ette võta. Parem oleks keskenduda pooleliolevatele kohustustele. Hea aeg koduse majapidamise kulude kokkuhoidmisele mõtlemiseks. Sul on võimalik selles vallas mingi oluline samm astuda.

Armuelus jälgi seda, mida oma partnerile ütled ja kuidas seda teed. Kriitikast tuleks praegu hoiduda, sest see võib kaasa tuua suuremaid probleeme ja arusaamatusi.

Seotud postitused