Ruunide ennustus ajavahemikuks 20.09.2021. – 26.09.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 20.09.2021. – 26.09.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised üsna ladusalt kulgema. Oled kõrgemate jõudude poolt kaitstud. Keskendu praegu sellele, et kõik olulisemad asjad kenasti saaksid ellu viidud. Suuremate muutuste tegemiseks pole praegu hea aeg, kuna soovitud tulemusteni jõudmine ei kujune nii edukaks, kui Sa arvanud oleksid.

Tööasjade korraldamisel oled ettevõtlik ning suudad paljud korda saata. Pisidetailidele peaksid ainult veidi enam tähelepanu pöörama. Ära võta ette asju enne, kui oled ära teinud põhjalikud ettevalmistused. Tööalaste rahaasjade korraldamisel tasuks olla tavalisest ettevaatlikum.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Jaga nendega julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest leiad endale mõttekaaslasi.

Sinu rahaasjad on praegu üsna kindlas tasakaalus. Keskendu sellele, et leida endale uusi teenimisvõimalusi, sest selliste võimaluste tekkimiseks on õnn Sinuga.

Koduses majapidamises keskendu väiksematele töödele. Ehkki arvad, et jõuad paljud olulised asjad teoks teha, ei jätku Sul selleks suure tõenäosusega energiat.

Armuasjad on üsna head. Võimalik, et Sul tekib partneriga mõni väiksem arusaamatus, kuid suudad selle üsna kerge vaevaga lahendada. Rohkem tasuks rõhku panna romantikale. Seks on olulisel kohal.

Kui oled vallaline, siis uute tutvuste loomine on praegu keeruline, kuna Sa ei oska teisi inimesi õieti hinnata.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal pole oodata eriti kiireid arenguid, mistõttu tuleb leppida veidi aeglasema tempoga. Sellel nädalal pead arvatavasti toime tulema ka mitmesuguste uute muutustega, mis panevad proovile Sinu kohanemisvõime. Püüa jääda keerulisemates olukordades rahulikuks.

Tööalased ettevõtmised kulgevad üldiselt hästi, kuid päris uute plaanide teostamine võib olla mõnevõrra keerukas. Ära võta mõttetuid riske, sest nendega on oht oma edaspidiseid võimalusi vähendada.

Suhted kolleegidega peaksid toimima suhteliselt hästi. Oluline on jälgida seda, et Sa ei hakkaks kolleegidele oma mõtteid peale suruma. Kasuks tuleks see, kui võtaksid kuulda kolleegide nõuandeid ja soovitusi.

Sinu rahaasjad peaksid toimima praegu üsna hästi. Hea aeg mitmesuguste sisseostude tegemiseks, eriti siis, kui oled endale juba mõningad asjad valmis vaadanud. Laenu võtmiseks ega andmiseks pole praegu hea aeg.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda sellistele töödele, mis ei nõua väga suuri füüsilisi jõupingutusi. Väsid praegu kiiremini kui tavaliselt.

Suhe partneriga toimib päris hästi. Mingeid väiksemaid arusaamatusi võib esile kerkida, kuid need pole midagi sellist, millega Sa toime tulla ei suudaks. Romantikale tasuks praegu kindlasti veidi enam rõhku panna.

Kui oled vallaline, siis see nädal on suurepärane aeg uute tutvuste loomiseks. Kui Sul on juba olemas algusjärgus suhe, siis püüa oma väljavalitu jaoks rohkem aega leida.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal oled tavalisest palju tundlikum ja haavatavam. Keskendu sellistele asjadele, mida tead ja tunned, sest uuega kokkupuude Sulle hästi ei mõju. Kindlasti püüa leida enda kõrvale ka selliseid inimesi, kes oleksid valmis Sind toetama ja julgustama. Mõtiskle rohkem oma tulevikule, sest see suurendaks Sinu kindlustunnet.

Tööasjad kulgevad Sul praegu üsna ladusalt, kuid suuremaid plaane teha ei tasu. Ära võta mõttetuid riske, kuna nendega toimetulek võib kujuneda palju keerulisemaks, kui Sa arvanud oleksid. Hoia tööalased dokumendid laitmatus korras.

Sinu suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Jaga julgemalt nendega oma mõtteid ja ideid. Meeskonnatöö tegemine peaks suurepäraselt kulgema.

Sinu rahaasjad võivad olla mõnevõrra pingelised, seda peamiselt seetõttu, et pead tegema mõningaid ootamatuid kulutusi. Uute teenimisvõimaluste otsimiseks ei ole hea aeg, sest ehkki Sulle võivad avaneda mõned võimalused, peitub nendes võimalustes mingi kahtlane konks, millest Sa praegu veel teadlik pole.

Koduses majapidamises tegele väiksemate plaanidega. Suuremaid ümberkorraldusi pole mõttekas teha, sest Sa ei jää suure tõenäosusega lõpptulemusega rahule.

Armuasjad on päris head. Sul on partneriga hea läbisaamine. Rohkem tasuks aega leida ühiste hetkede jaoks. Tee oma partnerile üks tore kingitus.

Kui oled vallaline, siis hoia oma silmad lahti, sest Sulle võivad avaneda mõned kauaoodatud võimalused.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal on Sul head võimalused selleks, et paljud oma plaanidest ellu viia. Ära aga hakka kiirustama, sest muidu ei jõua Sa oodatud tulemusteni. Varu aega ning keskendu ainult ühele tegevusele korraga.

Tööalastes asjades toob see nädal Sinu ellu mitmesuguseid positiivseid üllatusi. Sinu ettevõtmised kulgevad hästi ning suudad paljud olulised asjad kenasti teoks teha. Peaksid jälgima seda, et Sa ei võtaks mõttetuid riske. Hoia korras dokumendid. Klientidega suhtlemisel tuleks olla kannatlikum.

Suhted kolleegidega on head. Meeskonnatöö tegemine peaks päris hästi õnnestuma.

Sinu rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. Üldiselt on kõik kenasti, kui Sa kipud praegu asju unustama, mistõttu võib juhtuda, et Sul jääb mõni oluline arve maksmata. Laenu võtmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda oluliste plaanide teostamisele. Suudad suurema osa neist ka kenasti ellu viia. Kindlasti tasuks koduseid töid teha koos pereliikmetega.

Armuasjad kulgevad Sul praegu päris kenasti. Oluline on see, et oleksid tähelepanelik oma partneri soovide ja vajaduste osas. Ühised romantilised hetked tuleksid suhte toimimisele kasuks.

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal ole tähelepanelik, sest oled tutvuste loomisel küllaltki tormakas, tekitades seeläbi endale pettumusi.

Seotud postitused