Ruunide ennustus ajavahemikuks 20.12.2021. – 26.12.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 20.12.2021. – 26.12.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tasuks olla ettevaatlikum lubaduste andmisel. Nende lubaduste täitmine ei käi sugugi nii kergesti, kui Sa arvanud oleksid. Ole valmis oma elus mõningaid ümberkorraldusi tegema, mille eesmärk oleks mitmekesisuse suurendamine. Hea aeg puhkamiseks, sest väsid argiasjadest päris kiiresti.

Tööasjades oled küllaltki ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad kenasti teoks teha. Ära võta mõttetuid riske, sest nendega on oht oma edaspidiseid võimalusi vähendada. Hoia tööalased dokumendid laitmatus korras. Klientidega suhtlemine eeldab Sinult mõnevõrra suuremat kannatlikkust.

Suhted kolleegidega peaksid olema päris head. Oluline on see, et Sa ei hakkaks kolleegidele oma mõtteid peale suruma. Kui keegi kolleegidest midagi teravat ütleb, siis ära võta seda südamesse.

Sinu rahaasjad toimivad praegu päris hästi. Praegu tasuks oma silmad lahti hoida, sest võid enda jaoks avastada mõne täiesti uue teenimisvõimaluse.

Koduses majapidamises tasuks mõelda sellele, kuidas oma plaanid kiiremini teoks teha. Kõik ei laabu praegu nii kiiresti kui Sa seda soovinud oleksid. Võiksid paika panna ka mõned tulevikuplaanid, mille nimel siis edaspidi tegutsema hakata.

Armuasjad peaksid olema praegu päris heas seisus. Leia oma partneri jaoks rohkem aega ja kannatust. Ta võib vajada Sinu toetust ja julgustust. Romantika on praegu väga olulisel kohal.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal oled inimsuhete vallas tavalisest palju aktiivsem. Lood mitmeid selliseid tutvusi, mis aitavad Sinu edaspidisele käekäigule märkimisväärselt kaasa. Sellel nädalal tuleks oma ettevõtmiste juures kindla peale välja minna, sest muidu võid leida ennast keerulisest olukorrast. Ettevaatlikum tasuks olla dokumentidega ümberkäimisel.

Tööalases elus pead arvatavasti tegelema mitmete ebatavaliste kohusustega. See võib Sinu enesekindlust mõnevõrra vähendada. Tegelikult pole aga selleks mingit põhjust, kuna suudaksid kõikide asjadega kenasti hakkama saada. Hoia tööalased dokumendid laitmatus korras. Klientidega suhtlemisel tasuks keel hammaste taga hoida.

Suhted kolleegidega peaksid olema suhteliselt head. Ära oma mõtteid ainult liialt jõuliselt peale suruma hakka.

Rahaasjad peaksid olema üsna heas seisus. Kulutusi on Sul praegu päris palju, kuid seni kui suudad säilitada realistliku lähenemise, on kõik hästi. Rahaasjades tasuks enda jaoks paika panna ka mõned pikemaajalised sihid.

Koduses majapidamises oled sellel nädalal päris ettevõtlik. Peaksid jälgima ainult seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi. Ka puhkamiseks peaks aega jätkuma.

Armuasjad on praegu heas seisus. Läbisaamine partneriga on hea. Erilisi arusaamatusi esile kerkida ei tohiks. Üheskoos on praegu hea läbi mõelda pikemaajalised plaanid ja sihid.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal võib Sind viia mõningate probleemide keskele. Nende probleemidega tegelemine ei saa olema kõige kergem ülesanne, mistõttu tuleb eriline rõhk panna kannatlikkusele. Kõik asjaajamised võivad Sulle tunduda keerulistena, mistõttu ära võta ette liialt palju asju. Tasuks keskenduda pigem rutiinsetele tegevustele.

Tööasjad eeldavad Sinult suuremat tähelepanu. Kui jätad mõned olulised asjad tegemata, tuleb Sul hiljem kõik ümber teha. Hoia korras kõik tööalased dokumendid. Suhtlemine klientidega eeldab kannatlikkust ja rahulikku meelt. Ära võta ette liialt suuri plaane, vaid keskendu pigem rutiinsetele tööülesannetele.

Suhted kolleegidega peaksid olema päris head. Jaga nendega julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest leiad neile kindlasti toetust. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks.

Rahaasjad peaksid olema päris head. Ehkki Sinu väljaminekud on praegu päris suured, suudad oma rahalise seisu päris hästi kontrolli all hoida. Riskide võtmiseks pole praegu kindlasti mitte kõige parem aeg.

Koduses majapidamises tegele ainult asjadega, mis on hädavajalikud. Uute plaanide teostamiseks pole praegu hea aeg.

Armuasjad toimivad kenasti. Leia ainult aega selleks, et partneri mõtteid kuulata. Tal on Sulle nii mõndagi rääkida. Romantika on olulisel kohal. Hea aega kõikvõimalike diskussioonide pidamiseks, kuna kompromisse on kerge saavutada.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal võivad Sulle avaneda mitmed uued võimalused, mida kaua oodanud oled. Seepärast jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat. Riskide võtmiseks pole praegu hea aeg, kuna see võib ennast valusalt kätte maksta. Praegu on hea aeg mitmesuguste tulevikuplaanide tegemiseks.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju asju korda saata. Pööra suuremat tähelepanu kõikvõimalikele detailidele, sest need mõjutavad kõige enam Sinu ettevõtmiste edukust. Võimalik, et dokumentidega seoses võivad esile kerkida mõningad probleemid ja arusaamatused.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu päris head. Sul tasuks kolleegidega julgemalt oma mõtteid ja ideid vahetada. Leiad neile kindlasti palju toetust.

Rahaasjad eeldavad praegu mõnevõrra suuremat ettevaatlikkust. Kõik ei kulge praegu nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Pane enda jaoks paika pikemaajalised sihid, et seeläbi saaksid igapäevased rahalisi otsuseid paremini langetada.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda neile ettevõtmistele, mis Sul viimase ajal kõige paremini kulgenud pole. Võimalik, et pead koduste asjadega seonduvalt tegema mõne ootamatu väljamineku.

Armuasjad peaksid olema praegu päris heas seisus. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas suhtesse veidi värskust tuua. Tee koos partneriga midagi ootamatut ja põnevat. Kõik ühised tegevused on praegu positiivsete mõjudega.

Seotud postitused