Ruunide ennustus ajavahemikuks 21.06.2021. – 27.06.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 21.06.2021. – 27.06.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised hästi kulgema, kuid pead olema valmis ka mõningateks tagasilöökideks. Kui võtad neid tagasilööke elu paratamatu osana, saad neist ka kiiremini üle. Kui hakkad muretsema, muutuvad tagasilöögid Sulle väga keerulisteks.

Tööasjad toovad Sinu ellu arvatavasti mitmesuguseid uusi võimalusi ja väljakutseid. Oluline on see, et püüaksid oma kauaoodatud plaanid kiiresti teoks teha. Ära võta mõttetuid riske, sest need võivad ennast valusalt kätte maksta. Kasuks tuleks see, kui teeksid pikemaajalisi plaane, et tööasju paremini korraldada.

Suhted kolleegidega peaksid olema suhteliselt head. Kasuks tuleks meeskonnatöö tegemine. Ära võta enda kanda kolleegide kohustusi, kuna mõned kolleegid võivad Sind selles osas proovile panna.

Sinu rahaasjad peaksid toimima suhteliselt hästi. Tasuks mõelda sellele, kuidas oma rahalisi vahendeid kasvatada. Selles osas võivad Sulle tekkida mõned päris head ideed.

Koduses majapidamises tasuks praegu keskenduda rutiinsematele kohustustele. Jälgi seda, et olulised asjad kiiresti tehtud saaksid. Kui plaanid millegi uuega algust teha, siis aruta oma plaanid pereliikmetega kindlasti läbi.

Armuasjades oleks mõttekas oma partneriga rohkem koos aega veeta. Seda võimalust parandavad puhkepäevad nädala keskel. Hea aeg on koduseid töid koos teha, sest see parandab oluliselt suhte toimimist. Romantikale tasuks rohkem rõhku panna. Paku julgemalt välja oma ideid.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal tasuks mööda saata veidi rahulikumas tempos. Liigne aktiivsus kasuks ei tule. Vajad puhkust. Keskendu rutiinsematele töödele ning ära alusta uute plaanide teostamisega. Hea aeg reisimiseks.

Tööalases elus ei kulge Sinu ettevõtmised päris plaanipäraselt. Puutud kokku mitmete selliste asjadega, mis Sinu huvides kõige paremini ei tööta. Vajaksid praegu rohkem ka kolleegide nõuandeid, et oma plaanid teoks teha.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Võid neile toetuda, kui raskuste keskele oled sattunud. Kindlasti ulata ka oma abistav käsi, kui keegi Sinu abi vajama peaks.

Sinu rahaasjad võivad olla mõnevõrra pingelised. Peaksid rohkem mõtlema sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada. Võib-olla tuled mõnele heale ideele.

Koduses majapidamises keskendu rutiinsematele töödele. Ära alusta uute plaanide elluviimisega. Hea aeg pooleliolevate kohustuste lõpetamiseks.

Armuelus on romantikal väga oluline koht. Püüa leida rohkem aega oma partneri jaoks, kes võib praegu vajada Sinu lähedust tavalisest enam. Hea aeg oma partneri üllatamiseks millegi meeldivaga.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sinu turvatunne pole sellel nädalal mitte kõige suurem. See on paljuski seotud ka sellega, et Sinu igapäevased ettevõtmised ei kulge päris sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oleksid. Ole julgemalt valmis leidma endale uusi võimalusi, sest see aitaks kaasa ka Sinu kindlustunde suurenemisele.

Tööasjades oled küllaltki ettevõtlik. Samas peaksid arvestama sellega, et praegu pole mitte kõige parem aeg uute plaanide teostamiseks. Kasuks tuleks uute teadmiste ja oskuste omandamine, sest seeläbi suurendaksid oma kindlustunnet.

Suhted kolleegidega peaksid toimima suurepäraselt. Kasuks tuleks see, kui paneksid enam rõhku meeskonnatöö tegemisele.

Sinu rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. Jälgi tähelepanelikumalt seda, millele oma rahalisi vahendeid praegu kulutad. Kui oled tähelepanelik, võid leida endale ka mõne täiesti uue teenimisvõimaluse.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda pooleliolevate kohustustega tegelemisele. Uute plaanide teostamine võib Sulle ülejõu käia.

Armuasjad on stabiilsed. Leiad partneriga paljudes asjades üksmeele tavalisest kergemini. Romantika vallas tasuks midagi uut ja põnevad proovida.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks Sul tegeleda rohkem selliste teemadega, mis on Sulle kõige olulisemad. Suudaksid väga palju olulist korda saata. Inimsuhete arendamiseks on see nädal suurepärane aeg. Püüa lahendada kõik probleemid inimsuhete vallas.

Tööasjades oled ettevõtlik ning viid paljud alustatud asjad kenasti lõpule. Peaksid rohkem aga jälgima detaile, sest need mõjutavad Sinu tegemisi tavalisest enam. Hea aeg selleks, et oma oskusi ja teadmisi täiendada. Seeläbi looksid endale uusi eeliseid ja võimalusi edaspidiseks. Ole tööalaste rahaasjade korraldamisel väga tähelepanelik.

Suhted kolleegidega on head ning saad neile toetuda, kui soovid midagi olulist ellu viia. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks.

Sinu rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu ning ka ettevaatlikkust. Ära võta praegu mõttetuid riske, sest on oht nendega oma võimalusi vähendada.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda pooleliolevatele kohustustele. Ära alusta uute plaanide teostamisega enne, kui kõik vanad kohustused on lõpetatud.

Armuelus toimib praegu kõik kenasti. Sul on partneriga hea läbisaamine. Peaksid jälgima seda, et täidaksid partneri ees kõik need lubadused, mida oled talle andnud. Romantika vallas tasuks proovida midagi uut ja põnevat.

Seotud postitused