Ruunide ennustus ajavahemikuks 22.02.2021. – 28.02.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 22.02.2021. – 28.02.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid kriitiliselt üle vaatama oma plaanid ja sihid. Neis on liialt palju õhku, mis ei lase Sul sihtide poole liikuda. Kasuks tuleks see, kui kuulaksid mõne usaldusväärse inimese nõuandeid. Informatsiooni hankimine on praegu võrdlemisi keeruline, mistõttu peaksid otsuste tegemisel olema ettevaatlik.

Tööasjades oled ettevõtlik, kuid Sul on keeruline oodatud tulemusteni jõudmine. Tegele ainult ühe asjaga korraga, sest seeläbi jõuaksid paremini oma eesmärkideni. Tööalased rahaasjad eeldavad praegu suuremat tähelepanu. On oht suuremateks eksimusteks.

Suhted kolleegidega peaksid toimima suhteliselt hästi. Ole aga ettevaatlik liigse kriitikaga. Ka ei tohi teisi taga rääkida. Poliitika võib tekitada pingeid tööalastes suhetes, mistõttu ei tasuks praegu päevapoliitilistel teemadel kolleegidega rääkida.

Sinu rahaasjad on praegu võrdlemisi head. Peaksid mõtlema sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada, sest suure tõenäosusega tekivad Sulle mitmed head ideed, kuidas oma sissetulekut suurendada.

Koduses majapidamises tasuks praegu pigem keskenduda rutiinsematele kohustustele. Uute ideede teostamine ei pruugi eriti hästi õnnestuda.

Armuasjades on romantika olulisel kohal. Leia võimalusi partneriga romantiliste hetkede nautimiseks. Ühised pikemaajalised plaanid tasuks paika panna.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tuleb arvestada mõnevõrra aeglasema tempoga. Mingeid erilisi arenguid ei toimu, pigem vastupidi. Ära võta enda kanda liialt palju erinevaid kohustusi, sest kõikide asjadega Sa toime tulla ei suudaks. Pead oma ajalisi ressursse hoolikamalt planeerima.

Tööasjades oled ettevõtlik, kuid heade tulemuste saavutamine võib kujuneda keeruliseks. Praegu tasuks keskenduda rutiinsematele kohustustele, et jõuda välja positiivsete eesmärkideni. Tavalisest ettevaatlikum tasuks olla tööalaste rahaliste vahenditega ümberkäimisel, kuna on oht astuda samme, mis hiljem valusalt kätte maksavad.

Suhted kolleegidega on head, kuid meeskonnatöö tegemine ei käi nii ladusalt, kui Sa seda arvanud oleksid. Seepärast tasuks praegu pigem üksiku hundina tööalaste sihtide poole liikuda.

Sinu rahaasjad on suhteliselt heas seisus. Samas tuleks olla valmis mõningateks ootamatuteks väljaminekuteks. Mõtle oma sammud rahaasjades hoolikalt läbi, sest ainult nii suudad ennast võimalikest ebameeldivustest eemale hoida.

Koduses majapidamises pole hea aeg suuremate plaanide teostamiseks, sest eesmärkideni jõudmine võib kujuneda keeruliseks. Tee ära hädavajalikud kohustused.

Armuelus tasuks partneriga rohkem üheskoos aega veeta. Ühised hetked mõjutaksid suhte toimimist väga positiivselt. Suuremate ühiste plaanide tegemiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal võib Sinu ellu tuua mitmesuguseid muutusi ja arenguid. Oluline on see, et oleksid rahulik ja keskendunud, sest niiviisi jõuaksid oma eesmärkidele lähemale. Kohanemisvõime mängib Sinu elus tavalisest olulisemat rolli.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju olulist korda saata. Pühendumine on oluline tähendusega, sest kui muutud tööasjades pealiskaudseks, võivad ees oodata tõsisemad tagasilöögid. Tööasjades pole praegu hea aeg riskide võtmiseks, sest seeläbi võid sattuda keerulisse olukorda. Tegele asjadega, milles täielikult kindel saad olla.

Suhted kolleegidega peaksid olema suhteliselt head. Ka meeskonnatöö sujub hästi, kuid paremaid tulemusi oleks Sul praegu siiski võimalik iseseisvalt saavutada.

Oma rahaasjades tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum. Kõik pole nii heas seisus, kui Sa seda arvanud oleksid. Sulle võivad avaneda mõned võimalused sissetuleku suurendamiseks, kuid need võimalused pole päris need, mida oleksid soovinud.

Koduses majapidamises pole praegu mõttekas suuremaid töid ette võtta. Pigem tasuks praegu keskenduda rutiinsematele tegevustele. Koos perega on hea aeg pikemaajaliste sihtide paikapanemiseks.

Armuasjades tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum. Partneriga suhtlemisel võivad esile kerkida mõningad ootamatud arusaamatused. Nende lahendamisel väldi igasugust kriitikat oma partneri aadressil.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal võib kujuneda Sulle üsnagi kurnavaks. Kohustusi on palju, kuid aega mitte. See tekitab Sinus pingeid. Peaksid olema tähelepanelikum uute võimaluste suhtes. Neid võib avaneda praegu päris mitmeid.

Tööasjades on kõik kenasti Sinu kontrolli all. Peaksid hoolikalt mõtlema sellele, mida soovid praegu ellu viia ja kuidas oleks seda kõige mõttekam teha. Riskide võtmisest tasuks hoiduda, sest seeläbi võib oma võimalusi vähendada. Tee ära need kohustused, mis Sul viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole.

Suhted kolleegidega on üldiselt head. Ole aga ettevaatlik liialt tormakate väljaütlemistega. Kui kolleegidele midagi lubad, täida antud lubadused.

Sinu rahaasjad võivad olla praegu mõnevõrra pingelised. Sul tasuks hoolikalt mõelda sellele, kuidas oma rahaasju paremini korraldada. Ära võta mõttetuid riske. Kiiresti rikastumist pole praegu loota, mistõttu ära lase sellistesse skeemidesse ennast kaasa kiskuda.

Koduses majapidamises tasuks enam tegeleda nende asjadega, millele oled juba mõnda aega mõelnud. Päris uute plaanide teostamine pole praegu mõttekas.

Armuelus ole oma partneri suunas toetavam. Leia tema jaoks rohkem aega. Romantikale tasuks kindlasti veidi enam rõhku panna.

Seotud postitused