Ruunide ennustus ajavahemikuks 22.06.2020. – 28.06.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 22.06.2020. – 28.06.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal oled oma ettevõtmiste juures küllaltki edukas. Suudad tehtud saada paljud sellised asjad, mis varasemalt kõige paremini kulgenud pole. Hea aeg ka varem esilekerkinud probleemide lahendamiseks.

Tööasjades oled ettevõtlik ning sihikindel. Alustatud asjad viid kenasti lõpule. Peaksid jälgima aga seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju erinevaid kohustusi, sest sellel nädalal on pühade tõttu ajalised piirangud.

Suhetes kolleegidega tasuks olla hoolivam ja tähelepanelikum kolleegide suhtes. Nad võivad praegu vajada Sinu abi ja toetust, mistõttu on oluline olla õigel ajal õiges kohas. Kui ise oled sattunud probleemide keskele, siis pöördu kolleegide poole abi saamiseks.

Rahaasjades ole sellel nädalal tähelepanelikum. On oht langetada mõningaid valeotsuseid, mis võivad Sinu edaspidiseid väljavaateid halvendada. Igapäevaste rahaasjade korraldamisel tasuks hoolikamalt oma otsused läbi mõelda. Keegi pereliikmetest võib praegu vajada Sinu abi rahaasjade korraldamisel.

Peresuhetes on oluline koostöö. Selle saavutamine pole praegu nii kerge ülesanne, kui Sa seda ehk arvad. Kasuks tuleks see, kui pereliikmetega oma mõtted ja ideed põhjalikult läbi arutaksid. See aitaks nii mõnegi ebameeldiva olukorra ära hoida.

Armuelus tasuks suhtesse rohkem romantikat tuua. Selles osas on Sul kindlasti mitmeid ideid, mida kasutada saaksid. Ühised jalutuskäigud tuleksid suhte toimimisele kasuks. Seks on Sulle praegu tavalisest olulisema tähendusega.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal oled paljude asjade suhtes negatiivselt meelestatud ning see võib Sinu ettevõtmised keeruliseks muuta. Püüa endas rohkem positiivsust leida. Praegu tuleks Sul rohkem iseennast usaldada, sest teistele inimestele liigselt lootma jääda ei saa.

Kodused asjaajamised võivad praegu Sinult rohkem tähelepanu nõuda. Selles vallas vajaksid ehk nii mõnedki asjad kohendamist või parandamist. Pead kodustes asjades tegema mitmeid olulisi valikuid ja langetama otsuseid.

Tööasjades suudad sellel nädalal paljud asjad ellu viia. Vaja on ainult suuremat sihikindlust ja kannatust. Ära praegu endale liialt palju kohustusi kanda võta, sest pühade tõttu võid ennast leida ajanappuse keskelt.

Kolleegidega suhtlemisel pööra rohkem tähelepanu oma õigustele, sest keegi kolleegidest võib Sinust lihtsalt üle sõita. Iseseisva töö tegemine tuleks praegu kasuks, sest meeskonnatöö võib takistada Sul eesmärkide poole liikumist.

Rahaasjad on Sul praegu üsna heas seisus. Samas peaksid olema valmis mõningate ootamatuste esilekerkimiseks. See võib Sinu väljaminekuid suurendada, kuid midagi hullu juhtuda ei tohiks.

Peresuhetes on oluline üksmeele leidmine, sest see ei pruugi praegu kõige kergemini kätte tulla. Pead olema valmis kompromisse tegema.

Armuelus tuleks leida võimalusi romantika suurendamiseks. Ära karda oma ideid ja mõtteid esile tuua. Tee oma partnerile mõni tore üllatus.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal peaksid vältima oluliste tehingute tegemist ja kokkulepete sõlmimist. Need võivad Sulle kahjulikeks osutuda. Oma sammud tasuks hoolikalt läbi mõelda, et ennast mitte keerulisse olukorda viia.

Koduses elus tuleb Sul tegeleda mõningate ootamatute situatsioonide lahendamisega, kuid mingit erilist probleemi neist tekkida ei tohiks. Väldi ainult kiirustamist lahenduste leidmisel.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad olulised asjad kenasti teoks teha. Liialt ühekülgne lähenemine erinevatele probleemidele võib kaasa tuua tagasilööke. Seepärast lähene kõikidele asjadele võimalikult laiahaardeliselt. Samas ei tohi praegu detaile tähelepanuta jätta, sest need mõjutavad Sinu tegevusi oluliselt enam, kui Sa seda arvata oskaksid.

Kolleegidega suhtlemisel tasuks hoolikamalt oma sõnu valida. On võimalik, et keegi Sind valesti mõistab ja seetõttu on riid majas. Kolleegide aitamine ja toetamine tuleks praegu kasuks.

Rahaasjad peaksid olema Sul praegu üsna heas seisus. Võimalik on leida endale mõni uus teenimisvõimalus.

Peresuhetes on olulisel kohal üksteise mõistmine. Oma mõtete pealesurumine midagi head kaasa ei tooks. Eriti tähelepanelik tasuks olla praegu lastega suhtlemisel.

Armuelus tasuks proovida midagi uut ja põnevat. See võimaldaks suhtesse uut särtsu tuua.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal tasuks oma elus vabaneda asjadest, mis enam Sinu huvides ei tööta. Asemele tulevad koheselt uued võimalused, millega saad tegelema asuda. Ära sea ohtu oma õigusi ja huvisid. Hea aeg keskenduda uutele oskustele ja teadmistele, sest need suurendaksid enesekindlust ning võimaldaksid edaspidi kergema vaevaga erinevaid takistusi ületada.

Kui tunned, et Sinu elu on muutunud mõnevõrra üksluiseks, siis tasuks otsida oma ellu uusi väljakutseid. Mida mitmekesisem on Sinu elukorraldus, seda paremini ennast praegu tunda saad.

Tööalastes asjades leiad lahenduse paljudele neile probleemidele, mis Sind viimasel ajal on vaevanud on. Praegu pole mitte kõige parem aeg uute projektidega alustamiseks, kuna nädala keskel asuvad pühad võivad nende projektide elluviimisele palju takistusi tekitada.

Suhted kolleegidega peaksid toimima suhteliselt hästi. Oluline on see, et Sa ei laseks endale praegu kolleegide poolt endale survet avaldada, muidu võid sattuda ebameeldivatesse olukordadesse.

Rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. Selles vallas ei pruugi kõik asjad olla nii heas seisus, kui Sa seda soovinud oleksid. Kui oled tähelepanelik, võid endale leida mõne ajutise uue teenimisvõimaluse.

Peresuhetes tasuks Sul olla tähelepanelikum oma pereliikmetega suhtlemisel. Ära anna lubadusi, mille täitmises Sa eriti kindel pole.

Armuelus võib see nädal kaasa tuua katsumusi. Peamine põhjus peitub selles, et ootad partnerilt midagi sellist, mida ta Sulle pakkuda ei oska. Seepärast ära ole ebarealistlike ootustega ning ära eelda, et partner Sinu mõtteid lugeda suudaks.

Seotud postitused