Ruunide ennustus ajavahemikuks 24.08.2020. – 30.08.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 24.08.2020. – 30.08.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid panema erilise rõhu koostöö tegemisele. Seeläbi oleksid Sul paremad võimalused oma eesmärkide poole liikumiseks. Ära võta korraga ette liialt palju, sest kõikide asjadega Sa tegeleda ei suudaks. Ka tuleks praegu vältida kiirustamist, kuna on oht valesammude astumiseks.

Tööasjades toob see nädal kaasa suuremaid muutusi, millega kohanemine ei pruugi olla kerge ülesanne. Samas pole Sul võimalik neid muutusi praegu ka ära hoida. Praegu on väga oluline see, et annaksid endast tööasjades maksimumi. Ole valmis ka ületunde tegema.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu head. Oluline on see, et oleksid neile rohkem toeks, siis vastavad nad kindlasti samaga. Kriitikat tuleks praegu kolleegide aadressil vältida, kuna see võib kaasa tuua mitmesuguseid tõsisemaid arusaamatusi.

Sinu rahaasjad on praegu üsna heas seisus. Ehkki see nädal võib kaasa tuua ootamatuid väljaminekuid, suudad vajaliku tasakaalu säilitada.

Koduses elus oleks praegu mõttekas keskenduda lihtsalt olemisele. Plaanide teostamiseks pole praegu hea aeg, kuna oodatud tulemuste saavutamine võib kujuneda keeruliseks.

Armuelus on oluline tähelepanu oma partneri suunas. Ole talle rohkem toeks ja julgusta teda, kui ta seda vajama peaks.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal peaksid rohkem keskenduma neile tegevustele, mis mängivad Sinu elus olulist rolli. Kui oled soovinud midagi ära teha, siis nüüd on õige aeg sellega alustamiseks. Ei tasu karta katsumusi, vaid tuleb julgelt oma eesmärkide poole liikuda. Kui puutud kokku raskustega, siis analüüs seda, miks see nii juhtus. Seeläbi leiad kiiremini lahendused.

Tööasjades tuleb olla valmis mõningateks takistusteks. Samas pole need midagi sellist, mida Sa lahendada ei suudaks. Oluline on sihikindlus ja kannatlikkus. Sellel nädalal peaksid oma tööasjades rohkem tähelepanu pöörama detailidele, sest need mõjutavad Sinu tegevusi oluliselt enam, kui Sa arvata oskaksid.

Kolleegidega suhtlemisel oleks mõttekas jälgida, millal keel hammaste taga hoida. Arusaamatused on praegu kerged tekkima, kuid seda mitte iga päev ja iga kolleegiga. Seepärast mõtle hoolikalt, kuidas Sa ühe või teise kolleegiga suhtlema pead.

Sinu rahaasjad on mõnevõrra paranemas. Sulle on avanemas ka mõned head võimalused, mida oodanud oled. Riskide võtmisest tasuks aga hoiduda. Praegu tuleks rahaasjades nö. kindla peale välja minna.

Koduses elus tasuks praegu pigem hoida madalamat profiili. Praegu pole hea aeg suuremate plaanide teostamiseks.

Armuelus oleks mõttekas leida viis, kuidas romantikat rohkem esile tuua. Selles vallas on Sulle tekkimas nii mõnedki head ideed.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal on kokkuvõtete tegemise aeg. Kui oled viimasel ajal endast parima andnud, siis nüüd on viljade korjamise aeg. Kui aga oled looderdanud või teistele paha teinud, tuleb taluda kannatusi. See nädal on suurepärane aeg uute plaanide teostamiseks. Ettevalmistuste tegemisele tuleks aga kindlasti tavalisest rohkem rõhku panna.

Tööasjades tuleb olla sellel nädalal tavalisest palju hoolikam. On oht, et mõningad asjad väljuvad Sinu kontrolli alt. Ära võta praegu mõttetuid riske. Ka pole praegu mitte kõige parem aeg tööasjades täiesti uute valdkondadega tegelemiseks. Uued plaanid on küll teretulnud, kuid seda Sinu oskuste ja teadmiste piires.

Suhted kolleegidega peaksid praegu üsna head olema. Peaksid praegu oma sõnadevalikul veidi enam silma peal hoidma. Ettevaatlikum tasuks olla kolleegidele lubaduste andmisel, sest nende lubaduste täitmine võib kujuneda tõeliseks katsumuseks.

Rahaasjad on Sul tasakaalus, kuid ära oma õnne kurjalt ära kasuta. Ettevaatlik tasuks olla teistele inimestele rahaliste nõuannete andmisel.

Kodustes asjades võiks selle nädala veidi vabamalt võtta. Suuremate tööde tegemiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Oma sammud tasuks pereliikmetega põhjalikult läbi arutada.

Armuelus tuleks kasuks see, kui romantikale rohkem rõhku paneksid. Selles vallas sobivad kõige paremini need tegevused, mis on varemgi mõlemale osapoolele meeltmööda olnud.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal pead olema tavalisest palju tähelepanelikum. Mitmed asjaajamised eeldavad suuremat tähelepanu ning vajadusel jõulisemat sekkumist. Kiirustamisest tuleks hoiduda. Kõik sammud tuleks hoolikalt läbi mõelda, sest ainult nii jõuad oodatud tulemusteni.

Teiste inimestega suhtlemisel väldi tormakaid otsuseid, sest kõik pole sugugi nii hea, kui esialgu paistab.

Tööasjades oled ettevõtlik. Riskide võtmist Sa ei karda. Kasuks tuleks see, kui oleksid oma ettevõtmiste juures hoolikas, mis aitaks vältida olukordi, kus Sul tuleb tehtud töö ümber teha. Ettevaatlikum peaksid tööalaste rahaasjade korraldamisel. On oht mingi rahasumma kaotamiseks.

Kolleegidega suhtlemisel ei ole praegu hea oma mõtteid liialt jõuliselt esile tuua. See võib kaasa tuua selle, et saad osaks oma kolleegide üsnagi tugevatele reageeringutele. Ettevaatlikum tasuks olla kolleegidele lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib neil osutuda keeruliseks.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas seisus. Kasuks tuleks see, kui oma rahalised otsuseid hoolikamalt läbi mõtled. Hoia oma rahakotil silm peal, et varguse ohvriks mitte sattuda.

Koduses elus tuleks praegu pigem kasuks rahu nautimine. Suuremate tööde tegemise võiks edasi lükata.

Armuelus on oluline koht tähelepanul. Leia oma partneri jaoks rohkem aega, et üheskoos midagi meeldivat korda saata. Mõne meeldiva kingituse tegemine tuleks kasuks.

Seotud postitused