Ruunide ennustus ajavahemikuks 26.10.2020. – 01.11.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 26.10.2020. – 01.11.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal püüad vältida kõikvõimalikke muutusi. Soovid, et kõik oleks nii nagu varem. Samas ei pruugi asjad päris selliselt areneda. Pead olema valmis muutusteks ja arenguteks. Pööra rohkem tähelepanu detailidele, sest need mõjutavad Sinu tegemisi väga olulisel määral.

Tööalastes asjades tasuks rohkem rõhku panna meeskonnatöö tegemisele. Iseseisvalt oleks Sul keeruline kõiki plaane ja ideid teostada. Hoia korras kõikvõimalikud dokumendid. Ka rahaasjade korraldamisel tasuks olla tähelepanelik.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Meeskonnatöö tegemisele võiksid rohkem rõhku panna. Rohkem tasuks arvestada kolleegide arvamustega. Ära pea oma arvamusi ainuõigeteks. Kui annad lubadusi, siis mõtle hoolikalt, kas suudad neid lubadusi ka täita.

Sinu rahaasjad peaksid olema praegu üsna heas seisus. Praegu tasuks otsida võimalusi selleks, et endale uusi teenimisvõimalusi otsida. Nende leidmiseks on Sul praegu head võimalused.

Koduses elus on see nädal hea aeg suuremate plaanide teostamiseks. Ettevalmistused tuleks põhjalikult ära teha.

Armuelus kulgeb kõik kenasti. Oma partneriga tasuks praegu rohkem koos aega veeta. Ühised tegevused tuleksid suhte arengule kasuks.

Ära lase ennast võõrastel ennast provotseerida, sest on oht sellistesse situatsioonidesse sattuda.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Ootad sellel nädalal oma ellu mõningaid muutusi, kuid need aset ei leia. Informatsioon, mida oled kogunud, ei vasta tõele. Seepärast peaksid informatsiooni kogumisel olema ettevaatlik. Probleemide lahendamisel oled edukas ning suudad palju ära teha.

Tööalases elus tuleb Sul keskenduda kõige olulisemale. Ära raiska oma energiat asjadele, mis on väheolulised. Otsuste langetamisel tasuks olla praegu väga ettevaatlik, sest paljud asjad võivad vales suunas liikuma hakata.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Kasuks tuleks ühiste plaanide tegemine. Ära avalda oma kolleegidele survet.

Kui oled tööd otsimas, siis tasuks oma silmad lahti hoida. Sulle võivad avaneda head võimalused.

Rahaasjad on praegu mõnevõrra pingelised, kuid olukord peaks peagi paranema hakkama. Ole kannatlik ning suhtu oma rahaasjadesse hoolivusega.

Koduses majapidamises tasub olla ettevaatlik suuremate töödega. Kui Sa ise kõike teha ei oska, siis kutsu appi mõni meistrimees.

Armuelus tuleb hoolivusele rohkem tähelepanu pöörata. Sinu partner vajab mõningates asjades abi, aga ei räägi Sulle oma muredest. Julgusta teda rohkem seda tegema.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal toob Sinu ellu midagi täiesti uut. Muutused on esile kerkimas ning nendega tuleb püüda kohaneda. Väldi kiirustamist ning suudad kõik enda kontrolli all hoida. Liigne enesekindlus kasuks ei tule ning võib Sinu tegemised hoopis ohtu seada.

Tööasjades tuleb Sul arvatavasti tegelema asuda mõningate täiesti uute väljakutsetega. Need võivad alguses tunduda keerulistena, kuid lõpptulemusena suudad kõik kenasti kontrolli all hoida.

Suhted kolleegidega on head, mistõttu saad neile vajadusel toetuda. Kasuks tuleks see, kui oma mõtteid ja ideid avatumalt väljendaksid. Kindlasti peaksid vältima olukordi, kus oma murega üksi jääd.

Rahaasjad võivad olla praegu mõnevõrra pingelised, kuid suudad peagi olukorra enda kasuks pöörata. Rahaasjades ei tohiks praegu võtta mõttetuid riske, sest need võivad Sinu tegemisi kahjustada.

Koduses majapidamises pole praegu suuremateks töödeks kõige parem aeg. Liialt paljud asjad võivad vales suunas liikuda. Keskendu väiksematele töödele, sest seeläbi suudad oluliselt enam olulisi asju korda saata.

Armuelus tuleks Sul oma partnerile rohkem toeks olla. Ta võib vajada Sinu abi ja toetust oluliste asjadega tegelemisel. Romantika vallas võiks midagi üllatuslikku ette võtta.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal on hea aeg erinevate diskussioonide pidamiseks. Ka oma sisemises maailmas tasub erinevaid küsimusi arutada, sest lahenduste leidmine on kiirem kui tavaliselt. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see aitab Sul elus kiiremini edasi liikuda.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju ära teha. Oled sihikindel ning tead üsna hästi seda, kuidas oma eesmärkide poole liikuda. Tasub jälgida seda, et Sa oma ettevõtmiste juures ei liialdaks, kuna see võib valusalt kätte maksta.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna heas seisus. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest leiad endale uusi mõttekaaslasi. Ettevaatlikult tasuks suhtuda neisse kolleegidesse või ülemustesse, kes tavalisest kergekäelisemalt Sulle lubadusi annavad.

Sinu rahaline seis peaks olema praegu üsna hea. Sul on võimalik oma majanduslikku seisu parandada, kui oled sihikindel oma ettevõtmiste juures.

Koduses majapidamises tasuks mõelda sellele, kuidas oma ideed ellu viia. Konkreetsete sammuda astumiseks pole veel mitte kõige parem aeg, kuid ettevalmistuste tegemisega tasub algust teha.

Armuelus on praegu suurepärane aeg kompromisside leidmiseks. Tasub mõelda sellele, kuidas suhtesse veidi enam värskust tuua. Romantika vallas töötavad hästi need tegevused, mis ka varem on Sulle ja partnerile hästi sobinud. Uusi asju pole hea proovida.

Seotud postitused