Ruunide ennustus ajavahemikuks 27.09.2021. – 03.10.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 27.09.2021. – 03.10.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid muutuseid ja arenguid. Oluline on see, et keskenduksid praegu kõige olulisemale ning ei laseks ennast tühistel asjadel segada. Enamik Sinu ettevõtmisi võib praegu rohkem aega võtta, kui tavaliselt, mistõttu arvesta sellega oma päevaplaanide tegemisel.

Oma tööasjades ole valmis suuremateks muutusteks. Mida kiiremini suudad nendega kohaneda, seda parem. Tööasjades on väga oluline see, et pööraksid suuremat tähelepanu detailidele, sest need mõjutavad Sinu tegemisi väga suurel määral. Hoia tööalased rahaasjad korras.

Suhted kolleegidega toimivad hästi. Saad olla kindel sellele, et saad kolleegidelt abi, kui seda vajama peaksid.

Sinu rahaasjad on praegu üsna heas seisus. Mõtle sellele, kuidas oma kulutusi kokku tõmmata, sest kindlasti leiad selleks mingi hea võimaluse.

Koduses majapidamises pole praegu hea aeg suuremate plaanide teostamiseks. Tegele ainult hädavajalike kohustustega.

Armuasjad on päris ehas seisus. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma partnerit millegi meeldivaga üllatada. Rutiinsus on praegu suhtele suurimaks vaenlaseks, mistõttu tasuks leida võimalus, kuidas suhtesse midagi värsket tuua.

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal tasuks julgemalt uusi tutvusi luua. Kõik pole kuld, mis särab, kuid niisama üksinduses olemine samuti häid tulemusi ei too.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid muutusi ja arenguid, millega peaksid püüdma kiiresti kohaneda. Kiirete otsuste langetamine on samuti oluline. Riskide võtmiseks pole praegu hea aeg, kuna need võivad ennast valusalt kätte maksta.

Tööasjades püüdle tasakaalu poole. Praegu pole eriti hea aeg uute plaanide teostamiseks. Pigem tasuks keskenduda rutiinsemate tööde tegemisele. Väiksemaid muudatusi võiksid oma töökorralduses teha, kuid seda eelduselt, et oled kõik hoolikalt läbi mõelnud.

Suhted kolleegidega võivad olla mõnevõrra pingelised. Seepärast tasuks oma sõnadevalikuga veidi ettevaatlikum olla. Kindlasti tasuks hoiduda igasugusest kriitikast kolleegide suunas.

Sinu rahaasjad on praegu päris heas seisus. Samas pole praegu hea aeg rahaliste riskide võtmiseks. Sisseostude tegemiseks hea aeg, kuid mõtle oma ostusoovid hoolikalt läbi.

Koduses majapidamises tegele ainult asjadega, mis on hädavajalikud. Suuremad tööd ei kujune eriti edukaks.

Armuasjades tasuks olla tähelepanelikum. Arvesta rohkem oma partneri tunnete ja vajadustega. Tõsisemate teemade arutamiseks pole eriti hea aeg, kuna kompromisse on keeruline saavutada.

Kui oled vallaline, siis ole tähelepanelikum kõige enda ümber toimuva suhtes. Tutvuste loomiseks on hea aeg, kuid teatud ettevaatlikkus on samuti omal kohal.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal toob kaasa seisaku ja mõningased tagasilöögid. Need pole midagi sellist, millega Sa toime ei tuleks, kuid uute plaanide teostamisest tasuks hoiduda. Naudi väiksemaid edusamme. Üldiselt tasuks Sul sellel nädalal iseseisvalt oma asjadega tegeleda, sest teiste inimeste kaasamine võib kujuneda probleemseks.

Tööasjades oled edukas igapäevaste kohustuste täitmisel. Ära haara enda kanda asju, millega Sa varem tegelenud pole, sest muidu kujunevad pettumused päris suureks. Hea aeg uue informatsiooni hankimiseks ja teadmiste omandamiseks. Seeläbi parandad oma enesekindlust ning lood endale edaspidiseks uusi võimalusi.

Suhted kolleegidega peaksid olema päris head. Sul tasuks aga praegu rohkem iseseisvale tegutsemisele keskenduda, sest meeskonnatöö ei taga oodatud tulemusi.

Sinu rahaasjad on praegu päris heas seisus. Kasuks tuleks see, kui hoiaksid oma silmad lahti, sest Sulle võivad avaneda mõningad head võimalused sissetuleku suurendamiseks.

Koduses majapidamises tegele sellel nädalal ainult selliste kohustustega, mis on kõige tähtsamad.

Armuasjad on praegu päris heas seisus. Kindlasti tuleks Sul oma partneri jaoks rohkem aega leida. Romantika on olulisel kohal. Oma partnerit tasuks millegi meeldivaga üllatada.

Kui oled vallaline, siis see nädal on päris hea aeg uute tutvuste loomiseks. Peaksid ainult oma soovid ja ootused kriitilise pilguga üle vaatama.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal pole Sinu enesekindlus mitte kõige suurem. Igapäevased ettevõtmised võivad Sulle hulganisti segadustundeid tekitada, millega kohanemine saab olema päris keeruline. Jälgi seda, et Sinu sihid ei oleks ebarealistlikud, muidu võid ennast leida raskest olukorrast. Hoia korras kõik dokumendid, sest need mängivad Sinu elus oluliselt suuremat rolli, kui Sa arvanud oleksid.

Tööasjades tuleb Sul tegeleda mitmesuguste selliste kohustustega, mis on Sinu jaoks ebatavalised ja seetõttu ka mõnevõrra keerulised. Ole tähelepanelik, sest ainult nii oleks Sul võimalik osa saada uutest võimalustest. Detailidele tuleks rohkem tähelepanu pöörata. Tööalastes rahaküsimustes võivad tekkida mõningad väiksemad probleemid, mille suudad kiiresti lahendada.

Suhted kolleegidega on üsna head. See võimaldab Sul oma koormat vähendada, kuna saad tuge kolleegidelt. Oma isikliku elu teemade käsitlemisel kolleegide keskel tasuks olla väga ettevaatlik.

Sinu rahaasjad on üsna heas seisus. Samas tuleks Sul kindlasti rohkem tähelepanu pöörata sellele, et mingid olulised asjad tähelepanuta ei jääks. Eriti tähelepanelikult tuleks jälgida seda, et arved õigeks ajaks tasutud saaks.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. On vähetõenäoline, et Sa soovitud tulemusteni jõuaksid.

Armuelus on oluline lähedus. Vajad lähedust rohkem kui tavaliselt. Ole rohkem valmis partneriga kompromisse leidma, sest see aitaks suhte toimimisele kindlasti kaasa. Ära avalda oma partnerile survet.

Kui oled vallaline, siis see nädal peaks olema Sulle positiivsete mõjudega. Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest nii võid leida enda jaoks selle, keda oled otsimas.

Seotud postitused