Ruunide ennustus ajavahemikuks 28.06.2021. – 04.07.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 28.06.2021. – 04.07.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal võivad Sulle avaneda mitmed uued võimalused, mida juba mõnda aega oodanud oled. Probleem on aga selles, et Sa ei pruugi neid võimalusi märgata või neid ära tunda. Pead olema tavalisest tähelepanelikum, sest ainult nii suudaksid välja jõuda soovitud tulemusteni.

Tööasjades oled üsna edukas ning suudad paljud olulised asjad kenasti ellu viia. Samas kipud võtma enda kanda liialt palju erinevaid kohustusi, mis muudab Sinu ettevõtmised keerukaks. Mõningate ümberkorralduste tegemine tuleks Sinu tööalasele elule kindlasti kasuks.

Suhted kolleegidega on üsna head. Peaksid aga jälgima seda, et Sa ei võtaks südamesse kõike seda, mida kolleegid Sulle ütlevad. Arvestama pead ka sellega, et osad antud lubadustest võidakse praegu täitmata jätta.

Sinu rahaasjad eeldavad tähelepanu. Ära võta mõttetuid riske. Hoolitse selle ees, et Sinu rahaasjades valitseks tasakaal.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide ja ideede teostamiseks. Vajad praegu enam aega selleks, et rutiinsemad kohustused tehtud saaksid.

Suhted partneriga on heal järjel. Peaksid mõtlema sellele, kuidas oma partneriga kõige paremini olulisi teemasid arutada. Peamine eesmärk peaks olema kompromisside leidmine.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal peaksid jälgima seda, et kõikvõimalikest reeglitest kinni peaksid. Seadustega pole mõttekas pahuksisse sattuda, sest see võib Sinu edaspidiseid võimalusi vähendada. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see võimaldaks Sul oma asjaajamistega õiges suunas liikuda.

Tööasjades oled ettevõtlik ning viid paljud oma plaanid ja ideed kenasti ellu. Samas ära võta enda kanda liialt palju kohustusi. Ole avatud uutele võimalustele. Ehkki need võivad tunduda esmalt keerulistena, peaks nende uute võimalustega tegelemine Sulle palju meeldivaid hetki pakkuma.

Suhted kolleegidega on üldiselt päris head. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid ning leiad seeläbi endale toetajaid. Kasuks tuleks meeskonnatöö tegemine, mis võimaldaks Sul soovitud plaanid kenasti ellu viia.

Rahaasjad on mõnevõrra pingelised, kuid üldiselt suudad kõik kenasti kontrolli all hoida. Mõtle sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada, sest Sulle võivad avaneda mõned päris head võimalused.

Koduses majapidamises võiksid praegu enam keskenduda sellele, et pooleliolevad asjad lõpule viia. Ära alusta enne uute plaanidega, kui vanad kohustused on lõpule viidud.

Armuasjades oleks mõttekas olla tavalisest tähelepanelikum. Veeda partneriga rohkem aega koos. Romantikale tasuks kindlasti enam rõhku panna.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid muutuseid ja arenguid. Oluline on nendega kiiresti kaasa minna. Kõik muutused toimuvad praegu tavalisest palju kiiremini, mistõttu pannakse Sinu kohanemisvõime tõsiselt proovile.

Tööasjades on samuti muutused kerged tekkima. Peaksid jälgima seda, et Sa ei hakkaks võtma praegu mõttetuid riske, sest muidu kahjustad oma edaspidiseid väljavaateid. Hea aeg selleks, et proovida tööalaseid asju lahendada veidi teistmoodi kui tavaliselt. See annaks Sulle juurde tahtejõudu.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Jaga nendega julgemalt oma ideid ja mõtteid. Ära ainult oma mõtteid peale suruma hakka.

Sinu rahaasjad peaksid toimima üsna hästi. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas endale edaspidiseks suurem stabiilsus tagada. Mõtle sellele, kuidas oma igakuiseid kulutusi vähendada.

Koduses majapidamises pole praegu kõige parem aeg uute plaanide teostamiseks. Soovitud tulemusteni jõudmine võib võtta oluliselt kauem aega, kui Sa arvata oleksid osanud.

Armuasjades tasuks Sul olla tavalisest ettevaatlikum. Ära suru oma mõtteid partnerile peale, sest ta võib sellele üsnagi teravalt reageerida. Tee oma partnerile mõni tore kingitus.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal võivad Sulle teatavaks saada mõningad sellised asjad, mis siiani on saladuses püsinud. Peaksid mõtlema sellele, kuidas kõik paremini enda kontrolli all hoida. Oluline on see, et usaldaksid rohkem oma sisetunnet, sest see viiks Sind soovitud eesmärkidele lähemale.

Tööasjades on oluline täpsus ja kohusetunne. Anna endast parim, et kõik olulised asjad õigeaegselt tehtud saaksid. Praegu pole aeg tormakateks otsusteks, kuna vastasel korral võid ennast leida keerukast olukorrast. Hea aeg tööalaste tulevikuplaanide tegemiseks.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema üsna head. Samas tasuks Sul hoolikamalt oma sõnu valida. Ära anna lubadusi, mida Sa täita ei suuda.

Sinu rahaasjad peaksid olema üsna heas seisus. Oluline on see, et väldiksid praegu tormakaid rahalisi otsuseid. Ka riskide võtmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Koduses majapidamises oled küll valmis uute plaanidega alustama, kuid lõpule Sa neid arvatavasti ei vii. Sul pole selleks piisaval määral püsivust. Seepärast tasuks uusi plaane praegu pigem vältida.

Suhted partneriga on üsna head. Sul tasuks partneriga julgemalt oma mõtteid ja ideid jagada. Romantika osas tasuks proovida midagi täiesti teistmoodi, isegi võib-olla midagi pöörast. Hea aeg ühiste tulevikuplaanide tegemiseks.

Seotud postitused