Ruunide ennustus ajavahemikuks 28.09.2020. – 04.10.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 28.09.2020. – 04.10.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid ennast üsna hästi tundma. Sinu ettevõtmised kulgevad just sellises suunas nagu Sa seda soovinud oled. Oluline on tahtejõud ja sihikindlus ning jõuad eesmärkideni. Riskide võtmisest tasuks praegu hoiduda, kuna see võiks kahjustada Sinu edaspidiseid võimalusi.

Tööasjades oled praegu ettevõtlik ning soovid midagi suuremat korda saata. Selles osas tasuks aga säilitada ettevaatlikkus, sest suur tükk võib suu lõhki ajada. Jälgi seda, et ettevalmistuste tegemisele piisavalt tähelepanu pööraksid. Tööasjades tasuks praegu vältida suuremaid riske, kuna need võivad Sinu edaspidiseid võimalusi olulisel määral vähendada.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu suhteliselt head. Praegu on hea aeg erinevate koosolekute pidamiseks. Siiski tasuks olla ettevaatlik lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib kujuneda keeruliseks.

Sinu rahaasjad on praegu heas seisus. Võimalik, et leiad endale ka mõne täiesti uue teenimisviisi. Kasuks tuleks see, kui oma kulutused kriitilise pilguga üle vaataksid. Võib-olla leiad midagi sellist, mille pealt annaks kokku hoida.

Koduses elus pole see nädal hea aeg suuremate plaanide teostamiseks. Suudad plaanid küll ellu viia, kuid tulemusena ei jää Sa rahule.

Armuelus on oluline lähedus ja mõistmine. Püüa oma partneriga koos rohkem aega veeta, sest ühised tegevused mõjutaksid suhet positiivselt.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal peaksid rohkem usaldama oma sisetunnet, sest see võimaldaks Sul langetada paremaid otsuseid. Ainult faktidele toetumine praegu midagi head aasa ei tooks. Kui oled plaaninud mõningaid suuremaid plaane ellu viia, siis praegu on selleks üsna hea aeg. Oluline on ainult sihikindlus, sest seeläbi jõuad oma sihtideni.

Tööasjad võivad olla praegu mõnevõrra raskemad, kui Sa arvanud oleksid. Seepärast pole praegu hea aeg selleks, et korraga mitme asjaga tegeleksid. Võta ette ainult üks töö korraga. Väga ettevaatlik tasuks olla tööalaste rahaasjadega tegelemisel, kuna selles osas on oht mingiks eksimuseks. Pikemaajaliste tööalaste sihtide paikapanek tuleks Sulle kasuks.

Suhted kolleegidega toimivad praegu üsna hästi. Saad olla kindel nende toele. Jälgima peaksid seda, et Sa ei hakkaks kolleegide häid kavatsusi ära kasutama.

Sinu rahaasjad on paranemas, mistõttu saad endale lubada mõningaid selliseid asju, millest kaua unistanud oled. Kasuks tuleks see, kui paneksid enda jaoks paika rahalised plaanid ja sihid. See aitaks igapäevaselt paremaid rahalisi otsuseid langetada.

Koduses elus pole praegu mitte kõige parem aeg selleks, et suuremaid töid ette võtaksid. Soovitud eesmärkide saavutamine oleks keeruline. Pigem tegele väiksemate töödega.

Armuelus on oluline see, et partneri soovidega rohkem arvestaksid. Ta vajab Sinu tuge. Leia aega selleks, et üheskoos midagi meeldivat nautida saaksid. Seks on olulisel kohal.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tuleks teiste inimestega rohkem koostööd arendada. Iseseisvalt oleks Sul raske soovitud eesmärkide poole liikuda. Teiste inimestega paneb aga proovile Sinu kannatlikkuse. Pead praegu väga hoolikalt mõtlema sellele, mida ütled ja kuidas ütled.

Tööasjades oled edukas ning suudad paljud asjad kenasti tehtud saada. Pead aga jälgima seda, et Sa korraga liialt paljude kohustustega ei tegeleks. Üks asi korraga oleks kõige parme lähenemine. Dokumentidega ümberkäimine eeldab suuremat ettevaatlikkust. On oht miski asi tähelepanuta jätta.

Suhted kolleegidega toimivad normaalselt. Ole ettevaatlik kriitikaga, sest sellele võidakse teravalt reageerida isegi juhul, kui Sul on õigus.

Koduses elus pole praegu kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Püüa lihtsalt mõelda sellele, kuidas oma kodu kenamaks muuta. Seeläbi tagad endale kõige parema enesetunde.

Armuasjades ole partnerile rohkem toeks. Ta vajab Sinu julgustust ja tähelepanu. Hea aeg selleks, et oma partneriga kõige olulisemad teemad sirgeks rääkida.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal toob Sinu teele mitmesuguseid ootamatusi ja takistusi. Pead hoolikalt oma sammud läbi mõtlema, et oma peamiste eesmärkide poole liikuda. Praegu pole aeg pealiskaudsuseks ja riskide võtmiseks. Kõik tuleb hoolikalt läbi mõelda.

Tööasjades oled ettevõtlik ja sihikindel. Samas pole praegu eesmärkide poole liikumine nii kerge ülesanne, kui ehk arvaksid. Takistusi kerkib esile siit ja sealt. Samas pole mõttekas oma plaanidest loobuda, tuleb vaid otsida alternatiivseid viise, kuidas plaanid ellu viia.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu head. Ettevaatlikum tasuks olla kõige selle uskumisega, mida Sulle räägitakse. Kolleegid võivad nii mõneski asjas liialdustesse minna.

Sinu rahaasjad on praegu üsna heas seisus. Oluline on see, et oleksid oma rahaasjade korraldamisel mõõdukas. Ära võta rahalisi riske.

Kui soovid koduses elus midagi suuremat ellu viia, siis tasuks need plaanid praegu edasi lükata. Sul oleks keeruline oma plaane teostada.

Armuelus ole sellel nädalal ettevaatlikum oma väljaütlemiste juures. Romantikal on mängida praegu väga oluline roll suhte toimimises.

Seotud postitused