Ruunide ennustus ajavahemikuks 30.08.2021. – 05.09.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 30.08.2021. – 05.09.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised kulgema üsna hästi. Peaksid rohkem mõtlema sellele, kuidas oma ettevõtmisi hoolikamalt planeerida ja suunata. Liigne kiirustamine kindlasti kasuks ei tule.

Tööasjades oled ettevõtlik ning jõuad palju ära teha. Pisidetailidega tuleks Sul rohkem tegeleda, sest ainult nii saad olla kindel selles, et saavutad soovitud eesmärgid. Oma energiavarusid pead hoolikamalt hindama. Ära võta enda kanda liialt palju kohustusi korraga, sest Sa lihtsalt väsid kiiresti ära.

Suhted kolleegidega on nii ja naa. Üldiselt on kõik kenasti, kuid mõne kolleegiga suhtlemine võib Sulle peavalu valmistada. Väldi teravaid väljaütlemisi, sest midagi head need endaga kaasa ei tooks.

Sinu rahaasjad on päris heas seisus. Alati saab paremini, kuid väga muretseda ka pole vaja. Võiksid oma silmad lahti hoida, sest võid avastada enda jaoks mõne uue mooduse raha teenimiseks.

Koduses majapidamises on hea aeg plaanide teostamiseks, kuid seda eeldusel, et kõik ettevalmistused oled ära teinud. Ka peaksid rohkem arvestama oma energiavarudega.

Armuasjad on päris heas seisus. Leia oma partneri jaoks rohkem aega. Ühised hetked peaksid kujunema üsna meeldivateks. Tõsisemate teemade arutamiseks (rahaküsimused, tulevikuplaanid jne.) pole praegu mitte kõige parem aeg, sest üksmeele leidmine võib kujuneda keeruliseks.

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal tasuks oma silmad lahti hoida. Uusi võimalusi on Sulle avanemas mitmeid. Samas pole kõik kuld, mis särab.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal võivad Sinu jaoks esile kerkida mitmesugused muutused. Nendega kohanemine ei saa olema kerge ülesanne, sest sooviksid kinni hoida kõigest vanast. Mida kiiremini vooluga kaasa lähed, seda parem.

Tööasjad võivad olla mõnevõrra keerulised. Muutusi ja ootamatusi on palju ning nendega kohanemiseks Sulle eriti palju aega ei jäeta. Praegu peaksid hoolikamalt jälgima kõikvõimalikke pisidetaile, sest need mõjutavad Sinu edukust olulisel määral. Hoia tööalased rahaasjad laitmatus korras.

Suhted kolleegidega on üsna head. Väiksemaid arusaamatusi võib esile kerkida, kuid need leiavad kiiresti lahenduse. Ära oma mõtteid liialt jõuliselt peale suru.

Rahaasjad peaksid olema üsna stabiilsed. Oluline on see, et püüaksid vältida tormakaid otsuseid, mis Sinu rahalist seisu kahjustada võiksid.

Koduses majapidamises jätka nende tegevustega, millega eelmisel nädalal algus tegid. Uute plaanidega alusta alles siis, kui pooleliolev on lõpule viidud.

Armuasjad peaksid toimima suhteliselt hästi. Leia oma partneri kuulamiseks rohkem aega. Rahaliste küsimuste arutamine võib tekitada arusaamatusi, mistõttu tasuks neid teemasid vältida.

Kui oled vallaline, siis hoia oma silmad lahti. Sulle võivad avaneda mõned head võimalused. Kui Sul on juba olemas algusjärgus suhe, siis tuleks selle suhte tugevdamisega rohkem tegeleda.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal viib Sind mitmesuguste muutuste ja arengute keskele. Sinu kohanemisvõime pannakse proovile. Praegu tuleks keskenduda sellele, et kõige olulisemad asjad tehtud saaksid, sest see annaks Sulle võimaluse soovitud eesmärkideni jõuda.

Tööasjad on heas seisus. Ootamatusi tuleb ette, kuid suudad nendega suhteliselt hästi toime tulla. Ära võta mõttetuid riske, kuna muidu võid oma edaspidiseid väljavaateid halvendada. Dokumentidega tasuks olla ettevaatlikum, kuna eksimused on kerged tulema. Ka tasuks Sul jälgida seda, et kõik dokumendid saaksid õigeaegselt esitatud.

Suhted kolleegidega on head. Leia võimalusi selleks, et kolleegidega rohkem mõtteid vahetada. Mõningad arusaamatused võivad tekkida, kuid leiad neile suhteliselt kiiresti positiivse lahenduse.

Sinu rahaasjad vajaksid praegu mõnevõrra enam tähelepanu. Võib-olla on Sul jäänud mõni arve maksmata. Kasuks tuleks see, kui paneksid enda jaoks paika edasised plaanid, sest see aitaks igapäevaseid rahaasju paremini korraldada.

Koduses majapidamises on praegu hea aeg plaanide teostamiseks. Kui oled ikka midagi pikka aega plaaninud, siis nüüd tasuks see plaan ka teoks teha.

Armuasjades on oluline romantika. Praegu pole mõttekas liigselt keskenduda argiasjadele, kuna suhe vajab turgutust romantika või läheduse kaudu. Oma tunnetest rääkimine tuleks suhtele kindlasti kasuks. Kriitikast tasuks hoiduda, kui partner Sulle üht või teist pakkunud pole.

Kui oled vallaline, siis ole sellel nädalal tutvuste loomisel aktiivsem. Liigi ringi, jälgi ümbrust.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks keskenduda neile ettevõtmistele, mis Sul viimasel ajal kõige paremini pole kulgenud. Ära võta mõttetuid riske, sest seeläbi võid kergesti oma edaspidiseid väljavaateid kahjustada. Hea aeg oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad kenasti teoks teha. Ära võta mõttetuid riske, sest need võivad hiljem valusalt kätte maksta. Dokumendid tuleks laitmatus korras hoida. Tööalaste rahaasjadega tegelemisel tasuks olla tavalisest tähelepanelikum, sest on oht vigade tegemiseks.

Suhted kolleegidega peaksid toimima suhteliselt hästi. Jaga nendega julgemalt oma mõtteid ja ideid. Meeskonnatöö tegemine peaks sujuma tõrgeteta.

Sinu rahaasjad on üsna heas seisus. Praegu on hea aeg selliste sisseostude tegemiseks, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Mõttetuid riske pole mõtet võtta. Ära laena raha sugulastele, sest muidu võid rikkuda suhted.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Parem oleks keskenduda rutiinsematele ettevõtmistele.

Armuasjad kulgevad suhteliselt hästi. Räägi julgemalt oma vajadustest ja soovidest, sest see aitaks suhte toimimisele kaasa. Julgusta sama tegema ka oma partnerit. Hea aeg selleks, et partneriga tulevikuplaanid läbi arutada.

Kui oled vallaline, siis hoia oma silmad lahti, sest Sulle võivad avaneda mõned kauaoodatud võimalused.

Seotud postitused