Ruunide ennustus ajavahemikuks 30.11.2020. – 06.12.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 30.11.2020. – 06.12.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal on Sul piisaval määral ettevõtlikkust ja tahtejõudu, et oma plaanid ja ideed ellu viia. Sa ei karda takistusi ega raskusi ning oled suuteline ületama ka kõige suurema kuristiku. Samas tasuks jälgida seda, et Sa oma sellekohast õnne proovile ei pane. Kõike tuleb teha mõistlikkuse piirides, et edu saavutada.

Tööasjades tuleb Sul suure tõenäosusega keskenduda mõnele täiesti uuele kohustusele. See jätab Sinu pooleliolevad kohustused unarusse, tekitades seeläbi Sulle mitmesuguseid pingeid ja arusaamatusi. Ära võta praegu mõttetuid riske. Ka väldi seda, et ise muutusi esile kutsuksid. Hoia dokumendid korras ning esita need õigeaegselt.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema praegu üsna head. Kasuks tuleks meeskonnatöö tegemine, kuna kompromisside leidmine peaks käima suhteliselt kergelt.

Rahaasjad võivad olla praegu mõnevõrra pingelised, mistõttu peaksid oma rahaliste vahenditega veidi hoolsamalt ringi käima. Väldi laenu võtmist ja andmist.

Koduses elus keskendu jõuludega seonduvatele küsimustele. Korista ja kaunista kodu. Suuremaid ettevõtmisi tasuks praegu vältida, sest soovitud tulemuste saavutamine võib osutuda keeruliseks ülesandeks.

Armuelus võib see nädal kaasa tuua arusaamatusi ja pingeid. Eelkõige peaksid oma emotsioonid kontrolli all hoidma. Väldi partneri kritiseerimist.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Hoiad kinni praegu kõigest sellest, mis on harjumuspärane ja traditsionaalne. Uus ja erakordne Sulle huvi ei paku. Peaksid oma igapäevaste asjaajamiste juures rohkem jälgima seda, et kõikidest reeglitest kinni peaksid, sest see mõjutab olulisel määral Sinu edukust edaspidi. Informatsiooni hankimine võib olla praegu vaevaline, mistõttu pole see nädal mitte kõige parem aeg otsuste langetamiseks.

Tööasjad võivad olla praegu mõnevõrra keerulised. See nädal võib kaasa tuua mitmesuguseid muutusi, millega kohanemine ei saa olema kerge ülesanne. Igapäevaste tööalaste asjadega tegelemisel peaksid rohke jälgima erinevaid detaile, sest need mõjutavad olulisel määral Sinu tulemusi. Väga ettevaatlik tasuks olla dokumentidega ümberkäimisel.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Samas võiksid hoolikam oma väljaütlemistega. Pole vaja teiste tundeid haavata.

Rahaasjad on kindlas tasakaalus. Tasuks mõelda sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada, sest head ideed on selles vallas tekkimas.

Koduses majapidamises keskendu sellele, et oma kodune keskkond veidi hubasemaks muuta.

Armuelus on praegu väga oluline üksteise toetamine. Romantika on samuti oluline, millele tasuks rohkem rõhku panna.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal peaksid inimsuhete valdkonnale tavalisest rohkem tähelepanu pöörama. Hoia ennast eemale konfliktidest, mistõttu vali hoolikalt oma sõnu. Sinu energiavarud pole praegu mitte kõige suuremad, mistõttu peaksid hoolikalt mõtlema, milliste asjadega tegelema asud. Kõigega Sa toime tulla ei suudaks.

Tööasjades keskendu rutiinsematele asjadele. Uute plaanide teostamiseks pole Sinu energiavarud piisavad. Pead olema valmis mitmesuguste takistuste esilekerkimiseks, kuid suudad need suure tõenäosusega ületada. Detailides peitub jõud, mistõttu pööra erinevatele detailidele enam tähelepanu.

Suhted kolleegidega võivad olla mõnevõrra pingelised. Vali hoolikamalt oma sõnu ning väldi konflikte.

Rahaasjad peaksid olema üsna heas seisus. Samas vältima peaksid mõttetuid kulutusi. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks. Riskide võtmist rahaasjades peaksid vältima.

Koduses elus tasuks vältida suuremaid töid. Vajad praegu rohkem puhkust. Koduse keskkonna hubasemaks muutmisel võiksid olla edukas.

Suhted partneriga on head, kuid see nädal võib kaasa tuua mõningaid ootamatusi. Probleemide tekkimisel püüa neile kiiresti lahendused leida.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal on Sul võimalik lahendada oma elus mitmed sellised probleemid, millega Sul on tulnud viimasel ajal kokku puutuda. See suurendab olulisel määral Sinu kindlustunnet ja annab tahtejõudu edasi liikumiseks. Ära püüa kõiki asju vägisi ellu viia, sest see tooks kaasa tagasilööke. Pigem jälgi olukorda ning kasuta kõiki situatsioone enda huvides ära.

Tööasjades peaks see nädal olema Sulle edukas aeg. Suudad tehtud saada suurema osa vajalikest kohustustest. Teadmiste omandamine tuleks kasuks ning võimaldaks Sul edaspidi oma ettevõtmisi paremini korraldada. Peaksid tööalaselt rahaasjadega väga hoolikas olema, sest tehtud eksimused tuleb Sul hiljem kinni maksta.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest leiad neile kindlasti tavalisest enam toetust. Ka tasuks praegu rohkem kolleegide arvamusi kuulda võtta. Jälgi kirjutamata reegleid.

Rahaasjad on praegu Sul üsna heas seisus, mistõttu saad endale lubada asju, millest kaua unistanud oled. Liialdada siiski ei tasuks, sest see võib kaasa tuua valusaid tagasilööke.

Koduses elus keskendu rohkem rutiinsetele tegevustele, sest uute plaanide teostamisel pole Sul piisavalt kannatlikkust.

Armuelus leia partneri jaoks rohkem aega. Ära unusta olulisi tähtpäevasid. Ole aus ning väldi manipuleerimist.

Seotud postitused