Ruunide ennustus ajavahemikuks 31.05.2021. – 06.06.2021.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 31.05.2021. – 06.06.2021.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tasuks Sul teha suuremaid jõupingutusi selle nimel, et pooleliolevad kohustused saaksid lõpetatud. Ära alusta enne uute plaanide teostamisega, kui pooleliolevad asjad pole lõpetatud.

Tööalases elus oled üsna ettevõtlik ning suudad paljud olulised asjad kenasti teoks teha. Kasuks tuleks suurem julgus ja ettevõtlikkus. Hea aeg oma teadmiste oskuste täiendamiseks, mille abil looksid endale edaspidiseks võimalusi ja eeliseid.

Suhted kolleegidega peaksid olema Sul üsna head. Tasuks mõelda sellele, kuidas suhteid veelgi enam parandada. Vältida tuleks praegu liigset kriitikat, sest midagi positiivset see kriitika endaga kaasa ei tooks.

Sinu rahaasjad on paranemas ning leiad endale ka uusi võimalusi selleks, et oma sissetulekut parandada. Riskide võtmisest tasuks hoiduda, kuna see tooks kaasa palju ebameeldivusi.

Koduses majapidamises võiksid keskenduda nende plaanide teostamisele, mis Sul viimasel ajal kõige paremini õnnestunud pole.

Suhted partneriga on head. Ole valmis rohkem tema mõtteid ja ideid kuulama, sest leiad ka ise neist endale palju kasulikku. Romantikale tasuks rohkem rõhku panna. Tee oma partnerile ka üks tore üllatus.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal peaks paiskama Sinu teele mitmeid unikaalseid võimalusi, millest tasuks kinni haarata. Ära alusta ühegi plaani teostamist enne, kui oled vajalikud ettevalmistused ära teinud. Liigne tormakus on Sinu suurim vaenlane.

Tööasjades oled ettevõtlik. Kui oled viimasel ajal kokku puutunud takistustega, siis peaksid praegu neile soovitud lahendused leidma. Kasuks tuleks see, kui väldiksid praegu mõttetute riskide võtmist, kuna need võivad Sinu edaspidiseid väljavaateid kahjustada.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Sul tasuks rohkem rõhku panna koostöö tegemisele, sest seeläbi jõuaksid parimate tulemusteni.

Sinu rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. Ära ole oma rahaasjade korraldamisel hoolimatu. Riskide võtmisest tasuks hoiduda. Leia võimalusi selleks, et kulutusi kokku tõmmata.

Koduses majapidamises tasuks praegu keskenduda sellele, et olulised asjad kiiresti tehtud saaksid. Ettevalmistuste tegemine on äärmiselt oluline. Kõiki plaane tasuks praegu teostada koos perega.

Armuelus on see nädal meeldiv aeg. Sul on partneriga hea läbisaamine. Sul tasuks praegu partneriga arutada kõige olulisemaid teemasid, sest kompromisside leidmine peaks olema kerge ülesanne.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Usalda sellel nädalal rohkem oma sisetunnet, sest see aitab Sul välja jõuda parimate lahendusteni. Liigsest kiirustamisest tasuks hoiduda, kuna muidu on probleemid kerged tekkima.

Tööasjades tuleks rohkem pisidetailidega tegeleda. Kui jätad detailid tähelepanuta, tekitad oma teele mitmesuguseid takistusi ja arusaamatusi. Klientidega suhtlemisel ära suru peale oma arvamusi. Hea aeg tööalases elus pikemaajaliste plaanide tegemiseks.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema üsna head. Mõtle aga rohkem sellele, mida ütled ja kuidas ütled, et ära hoida mõttetuid arusaamatusi. Lubaduste andmisel tasuks olla ettevaatlik.

Sinu rahaasjad on heal järjel, kuid kindlasti ei tähenda see seda, et saaksid selle valdkonna vajaliku tähelepanuta jätta. Oluline on see, et väldiksid tormakaid otsuseid rahaasjadega tegelemisel.

Koduses majapidamises oleks mõttekas keskenduda rutiinsematele töödele. Uute plaanide teostamine ei taga Sulle selliseid tulemusi, mida oleksid oodanud.

Armuelus ole tähelepanelikum partneri vajaduste ja soovide suhtes. Arvesta tema soovidega, et suhe paremini toimida saaks.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal peaksid oma elus traditsioonidele kindlama koha leidma. See aitaks Sul ennast paremini tunda. Oled tähelepanelik ja ettevõtlik ning suudad leida enda jaoks viisi, kuidas kõik olulised asjad kenasti tehtud saaksid. Ära võta mõttetuid riske, sest nendega on oht oma edaspidiseid võimalusi kahjustada.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad suurepäraseid tulemusi saavutada. Peaksid aga jälgima seda, et Sa ei tegeleks mitme asjaga korraga, sest see võib Sinu edukust vähendada. Hea aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendaksid, sest seeläbi tekitaksid endale ise juurde võimalusi, mida oled oodanud.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid mõne kolleegiga võivad arusaamatused tekkida. Saaksid olukorda parandada sellega, et väldiksid liialt tormakaid väljaütlemisi.

Sinu rahaasjad on üsna head. Tasuks mõelda sellele, kuidas oma rahalised kulutused paremini kontrolli all hoida. Liigsete riskide võtmisest tasuks hoiduda.

Koduses majapidamises pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks, kuna Sul poleks piisavalt püsivust, et lõpptulemusteni jõuda.

Armuelus on oluline tähelepanu. Leia oma partneri jaoks rohkem aega ja kannatust. Ühised tegevused tuleksid kasuks ning võimaldaksid suhet tugevdada.

Seotud postitused