Ruunide ennustus ajavahemikuks 31.08.2020. – 06.09.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 31.08.2020. – 06.09.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid ennast üsna kindlalt tundma. Sinu enesekindlus on suur ning teotahe samuti. Oluline on praegu oma energiaid rohkem rakendada neile tegevustele, mis on Sulle kõige olulisemad. Praegu ei tohiks oma energiavarudel lihtsalt raisku minna. Hea aeg probleemidele lahenduste otsimiseks.

Tööasjades oled sihikindel ning Sinu ettevõtmised kulgevad edukalt. Peaksid jälgima ainult seda, et Sa ei võtaks korraga liialt palju ette. Üks asi korraga ning jõuad oma eesmärkideni. Detailidele tasuks praegu rohkem tähelepanu pöörata. Tööalases elus võivad Sulle sellel nädalal avaneda mõned kauaoodatud võimalused.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Oluline on jälgida seda, et Sa ei laseks endale aga pähe istuda. Annad sõrme, võetakse koheselt terve käsi.

Rahaasjades on Sulle sellel nädalal avanemas mõned kauaoodatud võimalused. Ole tähelepanelik, et nendest võimalustest õigeaegselt kinni haarata.

Koduses majapidamises pole praegu mõttekas liialt palju ette võtta. Kipud selles osas oma võimeid ülehindama.

Armuelus on olulisel kohal romantika. Samas äraproovitud meetodid ei taga soovitud tulemusi, mistõttu tuleks leida midagi uut.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal tasuks panna rõhk rutiinsusele. Muudatuste tegemiseks ja uute plaanide teostamiseks pole praegu hea aeg, sest soovitud eesmärkide saavutamine kujuneb keeruliseks. Oma sammud tuleks hoolikalt läbi mõelda, sest ainult nii on Sul võimalik edasi liikuda. Kohanemisvõime pannakse praegu tavalisest enam proovile.

Tööasjades tuleb Sul tegelema asuda mitmete selliste kohustustega, millega Sa siiani tegelenud pole. See suurendab Sinu ebakindlust. Samas pole muretsemiseks põhjust, sest suudad kõigega kenasti hakkama saada. Ise ära võimaluse korral uute plaanide teostamisega algust tee, sest soovitud eesmärkideni jõudmine võib kujuneda keeruliseks.

Kolleegidega suhtlemisel tuleks eriline rõhk panna aususele. Ära keeruta ning ära paisuta asju suuremateks, kui need tegelikult on. Nii kulgevad suhted kolleegidega kõige paremini.

Sinu rahaasjad on praegu pingelised. Pead oma rahaasjadel rohkem silma peal hoidma, et kõik kenasti kontrolli all oleks.

Koduses elus pole praegu hea aeg suuremate plaanide teostamiseks. Keskendu rutiinsematele kohustustele. Aruta oma plaanid pereliikmetega läbi ning hoiad ära nii mõnegi arusaamatuse.

Armuelus tuleks praegu vältida kriitikat oma partneri suunas. Leia võimalusi selleks, et oma partneriga midagi meeldivat korda saata. Kõik ühised tegevused tuleksid suhte toimimisele kasuks.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid muutuseid ja arenguid. Sinu asi on nendega võimalikult kiiresti kohaneda. Ära jäta oma tegevusi viimasele minutile, kuna võid ennast leida vastasel korral keerulisest olukorrast. Ole avatud ning kuulda, mida teised inimesed Sulle räägivad.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju olulist korda saata. Peaksid aga olema ettevaatlikum dokumentidega ümberkäimisel. Kui selles osas midagi ära unustad, oled probleemide keskel. Suuremate ideede elluviimiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Pigem keskendu rutiinsematele kohustustele.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu üsna head. Mõningaid väiksemaid arusaamatusi esile kerkib, kuid need pole midagi sellist, mida Sa kiiresti lahendada ei suudaks.

Oma rahaasjadesse tasuks praegu palju hoolikamalt suhtuda. Kipud võtma mõttetuid riske või kulutama asjadele, mille ostu hiljem kahetsed. Jälgi seda, et kõik arved oleks tähtajaks tasutud.

Koduses majapidamises on praegu hea aeg selleks, et mõni kauaoodatud plaan teoks teha, kuid seda eeldusel, et kõik pereliikmed sellega nõus on.

Armuelus tuleb Sul oma partneri tunnetele rohkem tähelepanu pöörata. Ole tema jaoks olemas, kui ta Sinu toetust vajab. Seks on olulisel kohal.VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal on hea aeg selleks, et otsiksid vastuseid neile küsimustele, mis on Sinu tegevusi viimasel ajal pidurdama hakanud. Lahenduste leidmise võimalus on praegu tavalisest suurem. Samas tuleks olla ettevaatlik informatsiooniga, mida kogud, sest kõik pole sugugi kõige õigem informatsioon, mida Sulle jagatakse.

Tööasjades oled edukas ning suudad ületada nii mõnedki takistused, mis Sinu teele on tekkinud. Oluline on see, et oleksid piisavalt sihikindel, sest ainult nii suudad olulised asjad ellu viia. Sinu kohanemisvõime pannakse praegu suure tõenäosusega proovile. Sul tuleb erinevate muutustega kohanemiseks ennast küllaltki palju pingutada.

Suhted kolleegidega on head. Üksteise toetamine on praegu tavalisest olulisem. Vajadusel pöördu kindlasti oma kolleegide poole, et neilt kasulikke nõuandeid saada.

Sinu rahaasjad eeldavad praegu suuremat tähelepanu. Ära eelda seda, et selles vallas kõik nii ladusalt kulgeks, kui Sa seda varem olid arvanud. Pead olema valmis nii mõnekski ootamatuseks.

Koduses elus pole praegu mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Soovitud eesmärkide saavutamine võib kujuneda keeruliseks.

Armuasjades pead olema tähelepanelik, sest Sinu partner vajab praegu midagi erilist. Püüa oma partnerit millegagi üllatada.

Seotud postitused