Suur moehoroskoop (järg)


Foto: photostock / FreeDigitalPhotos.net

Millised on Sinu moe-eelistused? Millised riided Sulle sobivad? Milliseid aksessuaare eelistad? Siit võiksid vastuse leida…KAALUD

Oled harmooniline inimene, mistõttu suudad leida tasakaalu oma riietumise juures vormi ja värvide vahel. Seepärast oleksid Sa suurepärane moekunstnik. Jääd sellele stiilile, mis on Sinu jaoks välja kujunenud, truuks kogu oma elu jooksul.

Oled teiste inimeste seas vägagi hinnatud ning suur osa on selles mängida ka Sinu riietumisstiilil.

Oluline on see, et hoiduksid oma elus sellest, et püüad kõikide moesuundadega kaasas käia, sest liialdamine võib Sinu peenetundelise maitsemaailma rikkuda. Püüa oma ootusi selles vallas vähendada. Samas ei takista see sugugi seda, et haaraksid moetrendide juures kinni mõningatest detailidest.

Püüad oma garderoobi tihtilugu uuendada. Jääd küll oma stiilile truuks, kuid püüad lihtsalt hankida uusi riideesemeid või muid moega seonduvat.

Üldiselt eelistad Sa mehelikku stiili: särgid, püksid, lipsud. Oled meikimisel äärmiselt osav, hoidudes liialdustest.

Sulle tuleks kasuks see, kui hoiduksid erksatest toonidest. Pigem pane rõhku pastelsetele värvitoonidele, sest see tagaks Sulle oluliselt suurema sisemise rahulolu. Sulle sobilikud värvid oleksid sinine, tumesinine, türkiissinine, roosa ja helepunane.Sinu käekella valik võib olla üsnagi jõuline, kuid samas aitab see rõhutada Sinu isikupära.

Naine: Sulle meeldib väga luksuslikkus. Seda näitad Sa välja ka oma riietumisstiili juures. Riiete juurde kuuluvad Sul ka väärtuslikud ehted. Püüad tagada selle, et näeksid enda riietuse juures võimalikult hea välja. Oled elegantne, elutark ja glamuurne. Ehkki võid tähelepanelikult jälgida moesuundasid, ei tähenda see sugugi seda, et nendega kinnisilmi kaasa läheksid. Oskad erinevate ajastute moodi suurepäraselt kombineerida, mis tagab Sinu juures parimad tulemused.

Mees: Näed alati hea välja, olenemata sellest, et kas kannad formaalset või vabaaja riietust. Kujundad enda jaoks välja kindla stiili, mida eelistad järgida kogu oma elu vältel. Oma riietuse juures suudad vältida kõikvõimalikke liialdusi.SKORPION

Oled moevaldkonnas seikluslik ja teatud määral isegi mässuline. Otsid oma riietusse mitmekesisust, seikluslikkust ja ilu. Sinu jaoks on oluline see, et riietus muudaks Sinu välimuse värskeks, sest see on Sinu jaoks võimaluseks teiste inimeste seas nähtavale tõusta.

Jälgid väga tähelepanelikult moesuundasid, kuid samas ei lase Sa neil oma valikuid lõputult suunata. Sinu jaoks on oluline see, et kõik Sinu riided paistaksid alati uutena, mistõttu teed oma garderoobis tihti ülevaatust. Kõik vanad ja luitunud riided viskad Sa minema, et teha seeläbi ruumi uutele. Oled inimene, kes on valmis oma riideid ka ümber tegema, et seeläbi vanad asjad samuti rakendust leiaksid.

Sinu värvivalik langeb üldiselt musta suunas ning oma koha leiavad ka punakaspruun ja violetne. Ka meeldib Sulle väga kuldne värv, mistõttu leiavad Sinu südames kiiresti koha need riideesemed, millel on kuldsed kaunistused (taskuääred, nööbid jne.).

Sulle meeldivad jõulised aksessuaarid, kuna nendega on Sul parim võimalus endale tähelepanu tõmbamiseks. Kannad palju ehteid korraga. Sulle meeldivad ka hinnalised vääriskivid, mille kandmisest Sa ära ei ütle.Oskad suurepäraselt riietuda. Sa jälgid alati seda, et nii riided kui ka aksessuaarid oleksid kindlas tasakaalus. Sa ei taha silma paista sellega, et Sul riietumisoskusest puudu tuleks.

Naine: Sinu peamiseks märksõnaks on seksikus. Püüad riietuda nii, et see tooks esile Sinu kehajooned. Seepärast eelistad Sa liibuvaid riideid. Must värv on see, mis Sulle suurepäraselt sobib, aidates Sul oma seksikust veelgi enam esile tõsta. Liialt lodevaid riideid tuleks Sul vältida. Kingade valiku juures on olulisel kohal kõrged kontsad.

Mees: Püüad oma riietuse juures esile tuua seksikust ning see õnnestub Sul suurepäraselt. Eriti hästi õnnestuks Sul oma mehelikkust esile tuua T-särkide ja teksaste kandmisel, mistõttu neid ka üldiselt oma riietuses eelistad. Pidulikemal sündmustel oskad Sa suurepäraselt riietuda, jätmata sellistel puhkudel ühtegi detaili tähelepanuta. Ehkki Sa ei aja enda riietamisel taga bränditooteid, sooviksid siiski saavutada olemasolevate vahendite ligilähedasi tulemusi.AMBUR

Suurejoonelisus on see, mida Sa oma riietuse juures kõige enam armastad. Riietus peab olema Sul kaunis, millele on lisatud peenetundelised ehted. Samas meeldib Sulle vabal ajal ennast hästi ja vabalt tunda, mistõttu võib Sind enam kohata teistest enam sportlikus riietuses. Oled väga liikuva eluviisiga inimene, mistõttu püüadki olla sellises riietuses, mis Sind ei segaks.

Sa ei järgi erinevaid moesuundi. Soovid olla oma riietuses unikaalne ning püüad selles vallas leida enda jaoks parima viisi.

Värvivalikus eelistad Sa helesinist ja valget. Samas ei sea Sa värvivalikus endale piire, kuna leiad, et iga värv õiges kohas on Sulle sobiv.

Riiete ostmine mõjub Sulle kui rahustav teraapia, mistõttu veedadki palju aega shopates. Samas ei tähenda see sugugi seda, et Sa endale kinnisilmi kõikvõimalikke asju hangiksid. Riideid ja aksessuaare ostes tuleks Sul jälgida seda, et valitud asjad Sulle ikka sobiksid, kuna vastasel korral võivad hilisemad pettumustunded olla suhteliselt suured.

Aksessuaaride juures on Sinu eelistus hõbedavärvi asjadel ja ehetel.

Oled oma riietuse ja aksessuaaride hoidmisel üsnagi hoolimatu. Seetõttu võivad Sinu käes riided kergesti puruneda või aksessuaarid kaduda.Naine: Oled dünaamiline, seikluslik ja korrapäratu oma välimust silmas pidades. Püüad kanda sellist riietust, milles Sa ennast mugavalt tunda saaksid. Sa ei jälgi erinevaid moesuundasid, kuna soovid endale ise sobiliku stiili kujundada. Oled rahaliste väljaminekute tegemisel üsna ettevaatlik, soovides kulutatud raha eest endale maksimaalselt head kaupa saada.

Mees: Sinu moealased valikud baseeruvad sellel, mis Sulle antud ajahetkel meeldib. Vajad oma riietuse juures suurt vabadust, mistõttu ei ole Sulle formaalne riietus eriti meeltmööda. Sulle meeldib see, kui saad oma riietuse osas eksperimenteerida, sest see võimaldaks Sul enda jaoks tagada parimad tulemused. Väga olulisel kohal riietuse juures on seegi, et saaksid ennast konkreetse riietuse juures mugavalt tunda.

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused